"Dufaston" planuojant nėštumą | pangudownloads.com
Aš mama!

“Dufaston” planuojant nėštumą

Šis vaistas gaminamas tablečių formos ir turi pagrindinį aktyvų ingredientą - didrogesteronas, kuri pagal savo cheminės medžiagos, farmakologines savybes ir molekulinė struktūra panaši į natūralų hormoną, gaunamą pagal kūno - progesterono.

"Dufaston" planuojant nėštumą

Bet kadangi tai nėra testosterono darinys - natūralus vyro hormonas "Įdarbinimas" - tuomet nėra irrogeninių progestagenų šalutinio poveikio. Ji neturi jokio neigiamo Properties - androgeninį, estrogeninio, anaboliniai ir termogeninis veiklą, ji neturi slopinti kraujodaros funkciją, nesumažėja ir neslopina kepenų metabolizmą.


Jis skirtas progesterono endogeniniam nepakankamumui, nes jis palankiai veikia endometriumą, neleidžia vystytis hiperplazijai ir sustabdo estrogeno perteklių. Tokiu atveju jis neturi įtakos reprodukcinėms funkcijoms, nesustabdo menstruacinio ciklo. Neveikia koncepcija ir nėštumas.

Suaktyvinkite vaistą prasideda po 2 valandų po to, kai gausite dozę, ir pagaliau ir visiškai išjunkite po trijų dienų.

Šalutinis poveikis yra retas.

Tai apima:

 • hemolizinė anemija;
 • galvos skausmas;
 • smulkūs kepenų pažeidimai;
 • silpnumas;
 • pilvo skausmas;
 • alerginės reakcijos;
 • skausmas pieno liaukose;
 • proveržis gimdos kraujavimas.

Jei pasireiškė paskutinis šalutinis poveikis, vaistas neturėtų būti sustabdytas, bet priešingai - jis turėtų būti padidintas.

Kontraindikacija yra viena - individuali netolerancija.

Nuo Dufastonas įtakoja hormoninę sritį, todėl nepageidautina jį vartoti nenurodant gydytojo. Savarankiškai vartojami vaistai gali neigiamai paveikti kiaušinių brandinimą.

"Dufastonas" ir ovuliacija

Ovuliacija - tai natūralus fiziologinis procesas, kuris vyksta sveiko organizmo, reprodukcinio amžiaus moterims, kurioje brandaus folikulų plyšimas ir kiaušinis ateina iš jo. Iki kiaušintakio vamzdžio ji pradeda kelionę į gimdą.

Jei šiuo metu ji susitinka su sperma, ji yra apvaisinta ir implantuojama į gimdos sienelę, kurioje ateityje prasidės gyvenimas. Susirinkimas neįvyko - reikia laukti kito menstruacinio ciklo.

Jei pasirodys koncepcija, moterys pradeda intensyviai gaminti progesteroną. Kai progesterono nepakanka, nėštumas baigiasi nesėkmingai - embrionas atmetamas.

"Dufaston" planuojant nėštumą

Štai kodėl jie skiria Dufastonas po ovuliacijos pabaigos - kad nėštumas būtų saugus.

Žodyje esantis hormonas, pakeičiantis natūralųjį, neleidžia pašalinti vaisiaus kiaušinėlio iš gimdos ertmės, nes jis sumažina raumenų susitraukimą.

Kai savarankiškai paskirtas vaistas, nepaisant to, kad ji yra pakaitalas natūralaus moterų hormono, nėštumo nepasitaiko dažnai, nors moterys mano, kad atsižvelgiant jį - tai stimuliacija kiaušinių gamybos.

Kodėl tai vyksta, ar tai slopina Dufastonas ovuliacija? Sintetinio analogo progesterono sintezė netrukdo, tačiau folikulo subrendimas gali turėti neigiamą poveikį.

Dufastono poveikis ovuliacijai

Nėštumo pradžia priklauso ne tik nuo hormoninės sistemos darbo. Kartais užteko šio proceso pradžia, gaminami hormonai, o moteris eina gydytojai.

Reprodukcija priklauso nuo daugelio veiksnių, o hormoninė sistema yra tik viena iš komponentų, nors ir svarbiausia. Poveikis nėštumo eigai yra bendra kūno būklė, lytinių infekcijų buvimas, lėtinės ligos. Po apvaisinimo nėštumai gali būti nutrauktas, jei sutrinka skydliaukės, kraujo pokyčiai struktūra pakankamai maistinių medžiagų, dėl organinių sistemų vaisiui formavimo - gamta kovoja už savo palikuonims sveikatai, kartais smurtinius metodus, kuriais atmetami negyvybingų embrionų.

Kai moteris nesiimant vaistų, skaityti medicininės daug informacijos ir žiūri draugas, kuris padėjo išgelbėti nėštumo hormonų agentas, pradeda jį ir nėštumas neįvyks, jis patenka į neviltį.

Jei ji galėtų įsivaizduoti, kaip tai padaryti Dufastonas dėl ovuliacijos ji nebūtų padariusi klaidos.

Jei progesterono kiekis organizme yra pakankamai pagamintas, o nėštumas prasideda dėl kitų priežasčių, vietoj ovuliacijos stimuliacijos Dufastonas tai užrakinta. Progesteronas pradedamas gaminti antroje moterų menstruacinio ciklo pusėje ne be priežasties, po ovuliacijos. Jei koncepcija atėjo, tada organizmas pats save saugo nuo tokio proceso.

"Dufaston" planuojant nėštumą

Kai kuriuose žinduoliukuose tai neįvyksta, ir jie visada būna gimdoje "Atsarginė" pasirinkimas. Su vieno veršio praradimu įvyksta kitas nėštumas, kuris gali būti atidėtas tam tikrą laiką, jei laikotarpis yra nepalankus - maisto trūkumas arba moterys patiria stresą.

Žmogus nepateikė tokios dovanos gamtai, be to, ji įsitikino, kad, nors vaisius vystosi gimdoje, o tam tikrą laiką už jos ribų, nebuvo pertvarkomos. Sekančios ovuliacijos blokavimas padidino progesterono gamybą.

Kai kūnas visam laikui nutraukia gamybą, jis grįžta į cikliškumą, ovuliacija atnaujinama.

Todėl prieš paskyrimo Dufastonas, Ginekologas nukreipia moteris į ultragarso tyrimą, kad nustatytų, ar vyksta ovuliacija. Ir tik tada jis skiria vaistą. Kai kuriais atvejais ovuliacijos diena skaičiuojama pagal menstruacijų ciklą.

Kai jūsų progesterono nepakanka Dufastonas gerti nuo pirmosios ciklo dienos. Hormono kiekis kraujyje nustatomas pagal kraujo tyrimą.

Indikacijos "Dufastono" priėmimui ir taikymo metodai

Priskirkite vaistą šiais atvejais:

 • nevaisingumas dėl hormonų trūkumo;
 • kai gresia persileidimas arba įprastas persileidimas;
 • per progresuojantį gimdos kraujavimą;
 • endometriozės gydymui;
 • pašalinti mėnesinių skausmą ir amenorėją.

Planavimo etape vaistas skiriamas nuo 15 iki 24 dienos. Tačiau, kompetentinga ginekologė apskaičiuoja gydymo kursą atskirai, stebėdama ovuliaciją dinamikoje. Ciklo viduryje atliekamas ultragarsinis tyrimas, iš kurio daroma išvada, ar kiaušinis bręsta moters kūne ir, jei taip, kada.

Paprastai, taikant šį gydymo būdą, norimas nėštumas pasireiškia greitai, tačiau iki 20 akušerinių savaičių Dufastonas ne atšaukti Tai padeda užkirsti kelią neteisingam organinių vaisių sistemų vystymuisi - labai dažnai vyksta persileidimai, nukrypstant nuo įprastos fiziologijos, ir išlaikyti nėštumą, neleidžiant gimdai patekti į tonas. Progesteronas atpalaiduoja saugojimo rezervuaro raumenis.

Nurodykite vaistą ir tuo atveju, kai nėštumas atsiranda savaime, o tada diagnozuojama - gimdos hipertenzija.

"Dufastono" priėmimo dozavimas ir dažnis nurodyti priklausomai nuo nustatytos diagnozės.

"Dufaston" planuojant nėštumą
 • Profilaktiškai siekiant išvengti disfunkcinio gimdos kraujavimo - 2 kartus per dieną 1 tabletę nuo 11 iki 25 menstruacinio ciklo dienų;
 • Hormonų pakeičiamoji terapija - tabletę kartą per dieną tuo pačiu metu, nuo 14 iki 28 dienos ciklo - gydytojas pats pasirenka laikotarpį, derinant jį su estrogenų vartojimu;
 • Endometriozė - 2-3 tabletes per dieną, nuo 5 iki 25 dienos ciklą, tačiau galima pasirinkti kitą schemą;
 • Nevaisingumas - tabletes dieną po ovuliacijos iki 25-osios mėnesinių ciklo dienos. Gydymas trunka iki šešių mėnesių, tada pertrauka;
 • Nėštumo laikotarpiu esant persileidimo grėsmei - po 4 tabletes vienu metu, o po to po 1 tabletę 3 kartus per dieną iki visiško būklės stabilizavimo. Gali būti naudojama kita schema - 2 tabletės per dieną prieš 20-ąją nėštumo savaitę;
 • Kai PMS - 1 tabletė 2 kartus per dieną nuo 11 iki 25 dienos ciklo;
 • Dizmenorėja - 1 tabletė 2 kartus per dieną nuo 5 iki 25 menstruacinio ciklo dienų;
 • Nutraukti proveržių gimdos kraujavimą, gerti Dufastonas 2 kartus per savaitę.

Staigus vaisto panaikinimas yra neįmanomas - dozė palaipsniui mažinama, ginekologas paaiškina, kaip tai padaryti tinkamai.

Jei nustosite jį gerti, gali pasireikšti proveržio gimdos kraujavimas. Nėštumas šiuo atveju negali būti išlaikytas.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

57 − 51 =