Aš mama!

Gimdymo metu nėštumo metu: privalumai ir trūkumai

Motherwort yra vertingas vaistinis augalas, kurio paklausa yra oficiali ir populiari medicina. Dažniausiai rekomenduojama naudoti "Leonúrus" ekstraktus ir tinktūras, kad pagerėtų virškinamojo trakto funkcijos, taip pat pagerėtų širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimas ir sumažėtų kraujo spaudimas. Augalas turi puikias savybes, kurios teigiamai veikia nervų sistemos darbą. Bet ar nėštumo metu galima naudoti gimdą? 

Tikrasis klausimas: ar vaikas gali būti nėštumo metu?

Gimdymo metu nėštumo metu: privalumai ir trūkumai

Iš tiesų, kai kuriais atvejais ginekologai leidžia moterims "įdomioje" situacijoje vartoti vaistus, kuriuose yra vaistinių augalų. Paprastai tai rodo, kad nepakanka efektyvaus kraujo apykaitos, ryškių pykinimo išpuolių, pilvo skausmo, susijusio su per dideliu dujų kaupimu.

Be to, ši narkotikų grupė dažnai skiriama gestozei ir gimdos hipertenzijai. Šiuo atveju preparatas ir dozė tiesiogiai priklauso nuo paciento problemų ir būklės.

Todėl, prieš pradedant vartoti vaistus ar fitą, pageidautina konsultuotis su specialistu. 

 • Pavyzdžiui, augalų dedekliai yra optimalūs nervų sistemos funkcionalumui pagerinti; 
 • Tablečių formos dažnai yra kitos sudedamosios dalys, kurios nėštumo metu gali būti nepageidaujami elementai. Dėl to jie leidžiami tik gydytojo patarimu; 
 • Jei reikia pašalinti dirglumą ir nerimą, o toksikozė neleidžia gerti mėsos infuzijos, galite naudoti džiovintą žolę, padėkite ją ant lentynos arba paslėpti pagal pagalvę. Net Leoniūro kvapas turi raminančią efektą; 
 • Nėštumo metu tinklinė vaistažolė dažnai yra kontraindikuotina, nes joje yra alkoholio. 

Kodėl vaistažolių ekstraktas ar nuoviras padeda sumažinti nėštumą? Pasirodo, kad nestabili emocinė būsena ankstyvosiose stadijose gali padidinti gimdos raumenų audinių susitraukimo aktyvumą. Sedatyvios augalo savybės gali sumažinti susitraukimų jėgą ir sumažinti jų dažnumą, o tai padeda išvengti savaiminio abortų grėsmės. 

Toks pats poveikis generuoja širdies ir kraujagyslių sistemos preparatus. Jie greitai atpalaiduoja kraujagyslių spazmus ir leidžia normalizuoti širdies susitraukimų skaičių. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad šiek tiek sumažėja kraujo spaudimas. 

Kaip vartoti nėštumo metu kūdikį: dozavimas ir gydymo trukmė

Būsimoms motinoms patariama 30 paras gerti dedeklių ir fito-arbatos, pagamintos iš grietinės pagrindo.

Tačiau viskas priklauso nuo moters būklės ir nėštumo niuansų charakteristikų: 

 • Jei gydytojas leido nėštumo metu vartoti nendrės ekstraktą, gerkite 15-20 lašų, ​​dažniau 3-4 kartus per dieną. Geriausia išgerti ekstraktą prieš valgį; 
 • 0,014 g tabletės naudojamos vieną valandą prieš valgį. Gerkite 3-4 dienas per dieną;
 • 70% tinktūros skiriama retai. Dozavimas šiuo atveju apima individualios schemos naudojimą;
 • Gatavi farmakologiniai preparatai gali apimti tokius ingredientus kaip magnis ir vitaminas B, kurie leidžia padidinti produkto veiksmingumą; 
 • Paruošta fitoase paruošia vieną paketą ir geria tuščią skrandį. 

Reikėtų prisiminti, kad šiam vaistiniam augalui yra kontraindikacijų vartoti ir kai kurių žmonių grupių nerekomenduojama. 

Nėštumo metu nėštumo metu negalima vartoti vaiko nuo gimimo: kontraindikacijos

Pirmiausia turite įsitikinti, kad vaistas nesukelia alergijos. Be to, kontraindikacijų sąrašas apima:

Gimdymo metu nėštumo metu: privalumai ir trūkumai
 • hipotenzija;
 • mažas širdies ritmas;
 • ūminis arba lėtinis gastritas;
 • dvylikapirštės žarnos opa;
 • uždegiminis tulžies pūslės procesas;
 • skrandžio opa. 

Taip pat nepageidautina vartoti vaistažolių preparatus, jei nėščia moteris yra ilgą laiką atvirame saulės spindulyje. Jei yra viena iš pirmiau minėtų kontraindikacijų, geresnę būklę nėštumo metu geriau naudoti kitą raminamąjį preparatą. 

Kuris agentas yra efektyvesnis nėštumo metu: vaistažolių ar valerijono?

Neįmanoma nustatyti, kiek veiksminga ši ar ta priemonė bus nežinant tiksliai atsiradusio ligos priežasčių. Valerinas paprastai skiriamas tachikardijai, migrenai, nemigai, padidėjusiam sužadinimo ir sumažėjusio virškinamojo trakto funkcionalumui. 

Lentelė yra labiausiai pageidaujama. Paimkite tabletes vandeniu, 1-2 kartus 3-4 kartus per dieną, remdamiesi gydytojo rekomendacijomis. 

Valerijonų, taip pat grietinėlės tinktūra paruošiama naudojant alkoholį. Todėl jis skiriamas ypatingais atvejais. 

Būdai, kaip paruošti vaistą

Kad galėtumėte patobulinti namuose tinkamiausią priemonę, reikėtų atidžiai sekti instrukcijas: 

Gimdymo metu nėštumo metu: privalumai ir trūkumai
 • Norėdami paruošti sultinį, paimkite 2 šaukštus maltos žolės ir paruoškite jį stikline verdančio vandens. Sultinį toliau šildykite vandens vonioje, nepamirškite maišyti. Po ketvirčio valandos sultinys turi būti filtruojamas ir į jį iš anksto įpilamas virintas vanduo, kurio tūris yra 200 ml; 
 • Į paruoštą fiko malūno pakelį įpilkite 200 ml verdančio vandens. Puodelis turi būti uždarytas sandariai. Paruošta gerti po 15-20 minučių. 

Gimdos nėštumo metu vartojimas gali būti naudingas, jei nesiveliate gydymo savimi ir atidžiai sekite visus gydytojo patarimus.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 6 = 1