Aš mama!

Grybų meniu kūdikių maiste: ar galite pašarų savo kūdikių grybus?

Mūsų meniu dažnai yra grybų patiekalų - tai kvepiantis, skanu ir maistingas produktas, kuriame taip pat yra daug vitaminų ir gausios rudens-žiemos dietos. Tačiau rūpintojai tėvai dažnai kyla abejonių dėl to, ar mažiems vaikams galima skirti grybus, ir, jei taip, kokios rūšies ir kokiu kiekiu? 

Ar naudinga valgyti grybus?

Grybų meniu kūdikių maiste: ar galite pašarų savo kūdikių grybus?

Manoma, kad grybai, nors skanu ir puikiai papildo įprastą grūdų ir bulvių, tačiau nenaudinga - jie sako, ir baltymų juose šiek tiek, ir prastai virškinama, ir net žala gali sukelti, jei staiga kris žemos kokybės žaliavas.

Iš tikrųjų šis augalinių baltymų šaltinis yra labai naudingas mums ir mūsų vaikams, mes turime tik spręsti šią problemą su žiniomis. Pabandykime apibendrinti informaciją iš dietologų ir pamatyti, ką mūsų kūnas gauna iš grybų patiekalų. 

Taigi šis produktas iš tikrųjų nėra manekenas, jo maistinė vertė yra gana didelė tiek šviežio, tiek džiovintame sūdytuose, teisėjas pats:

  • Palyginti su jautiena grybų, pavyzdžiui, yra 10% augalinių baltymų - retai, bet ne toks mažas, kad tų pačių baltymų dietos turėtų ateiti iš įvairių šaltinių ne tik gyvūnų mėsos;
  • Grybai yra naudingi lėtiniai angliavandeniai, kurie išgelbės mus nuo kenksmingo gliukozės purslų į kraują iškart po valgio, tai yra sveikus maistas;
  • Didelis kiekis skaidulų - šiurkščiavilnių skaidulų grybų kojose - teigiamai veikia žarnyno judrumą "sumuša»Šlakas;
  • Mitybiniai riebalai, kurie yra gausūs daugelyje rūšių (plytelės, baltasis, baltasis, špinagai), yra gerai absorbuojami bet kokio amžiaus virškinimo sistemoje;
  • Beveik visos rūšys yra puikus fosforo šaltinis, kuris stiprina kaulų sistemą, yra didesnis nei daržovėse, bet yra mažesnis nei žuvys;
  • Vitamino grybų išdėstymas taip pat malonu - tai beveik visa B grupė, taip pat C ir E, pastarosios yra daug baltųjų grybų - jie gali būti vaikai nuo 4 iki 5 metų;
  • Šis produktas yra skanu ir turi unikalų aromatą kiekvienai rūšiai, todėl jūs galite padidinti tų vaikų, kurie dėl kokių nors priežasčių yra nepatogūs ir nepakankamai maitinami įprastu porcija, apetitą. 

Remdamiesi šia informacija negalima pavadinti miško dovanų kaip nenaudingą produktą, tai ne tik tai, kad mūsų protėviai visada valgė! 

Ar galiu maitinti grybus vaikui?

Ir vis dar lieka klausimas, iš tikrųjų gydytojai kartais reikalauja, kad šis vaistas būtų nepageidaujamas vaiko racione. Kokie dietologai ir pediatrai vadovaujasi tokiomis kategoriškomis rekomendacijomis?

Grybų meniu kūdikių maiste: ar galite pašarų savo kūdikių grybus?

Pirma, grybelinė ląstelinė siena yra standus - tai dėl to, kad jame yra didelis chitino kiekis, kuris chemiškai yra azoto junginys, kurio labai sunku virškinti žarnyne.

Manoma, kad pats grybų chitino virškinamojo trakto buvimas sumažina žarnyno epitelio gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas iš virškinamojo masės.

Gydytojai protiškai pašalina produktą iš vaikų meniu dėl paprastos priežasties - jie nenori būti atsakingi už pernelyg didelio ir nežmoniško vaikų aprūpinimo grybų patiekalais pasekmes. Faktas yra tai, kad suaugusių grybų turintis suaugęs žmogus jaučia sunkumą, diskomfortą, rėmuo, ypač kūdikį, kurio skrandis yra daug silpnesnis.

Antra, šio produkto kilmė visuomet kelia abejonių, nebent jūs patyrėte patyrusių grybų surinkėją iš patikrintų, ekologiškai švarių miškų.

Gydytojai pelnė nesąžiningi rinkėjai renka žaliavas, kur produktas auga - nepalankiose vietovėse, šalia greitkelių, net šalia sąvartynų ir tada išsinuomoti renkami imtuvo, kur įdaryti su išmetamųjų dujų, chemijos ir kas žino, ką dar jis gauna nuo konservų ir iš ten - prie mūsų stalo. Jei tu galvoji apie tai, šis draudimas daktarams apie kūdikių maistą atrodys nepakartojamas.

Taigi matote, kad mitybos specialistai yra susirūpinęs dėl kiekio ir kokybės produkto, o ne jo kenksmingumą kaip toks. Jei galite pateikti saugius namus stalas švarus grybai surinktą ranka arba perkama iš patikimų bona fide grybų, be individualų griežtai dozes porcijomis vaikams - nepakenks, bet tai, jūsų vaikai gali grybauti! 

Kiek metų duoti grybų patiekalų vaikui?

Tai daug nesutarimų, ir visa tai, nes kiekvieno kūdikio virškinimo sistema vystosi atskirai. Jei yra vidurių užkietėjimo ar viduriavimo problema, dažnai pasireiškia patinimas, skausmas - nekreipkite dėmesio ir papildomai kraunate pilvą. Sergant virškinamojo trakto ligomis taip pat negalima patekti į šį vaistą, ypač jei yra tulžies takų diskinezija.

Grybų meniu kūdikių maiste: ar galite pašarų savo kūdikių grybus?

Kai kurie vaikai fermentinių Institucijos ir apdoroja šiek tiek skurdus, neturite laiko teikti reikiamą kiekį žarnyne ir tulžies rūgšties, tada, ar vaikai gali grybai klausimą - grybai, arba bet kuris kitas - yra eliminuojami. Geriau nepatirti virškinimo sutrikimų, jei problema jau egzistuoja.

Ar tavo kūdikis yra sveikas, ar nėra maisto virškinimo problemų? Be to, pasikonsultuokite su pediatru, kuris suteiks galimybę pradėti naują produktą. Bendra situacija yra tai, kad jau nuo antrųjų metų galite pradėti pilnaverčiai pašerti ir, jei kiltų problemų su žarnyne, geriau laukti 7-8 metų.

Mes taip pat patariame maitinti kūdikį minkščia dalimi - skrybėles, taip pat išmokyti jį kruopščiai kramtyti. Jei dantis vis dar nepakanka, kepkite ikrų, šlifuokite, virkite sriubą ir kūdikių padažus.

Kokios rūšies stengiasi patekti į kūdikio mitybą? Pasirinkite jaunus, mažai riebalų egzempliorius, o ne širdingas, tvarkingas, apetiškas. Balta, grybais, baltaisiais, podberyozoviki, grybais ir austrių grybų padarys. Marinatai yra patys patys, tačiau vaikams neturėtų būti suteikiama - per rūgštus ir sunkus.

Ir dar vienas klausimas: ar vienerių metų vaikui gali būti grybais? Tikrai negalima! Per anksti pakrauti kūną gali sukelti virškinimąsi ir net apsinuodijimą, todėl palaukite, kol jaunasis organizmas stiprės tokio naudingo, bet sunkaus maisto. 

Arbatos ir pieno grybai

Nepamirškite apie šių gėrimų rūšių, kurios retai pasitaiko mūsų virtuvėse ir, nepaisant to, kai kurie tėvai nerimauja, ar Kombucha vaikams, jei jis mielai naudoja visai šeimai.

Infuzija yra daug naudingų medžiagų ir yra bakterijų sutrikimų organizme prevencija, ypač gleivinės. Vaikams yra naudinga plauti burną ir gerklę su stomatitu, gingivitu, faringitu. Dėl žarnyno floros jis taip pat veikia teigiamai. Kad gautumėte didžiausią naudą ir nesukeltumėte nemalonių reakcijų, turite stebėti dozę.

Manoma, kad nėra nieko blogo gydyti vaikų skanus gėrimas nuo 1 metų, tačiau ji turėtų būti kontroliuojami. Jei norite reguliariai duoti metų vaikas infuziją, pradėti su 1 arbatiniu šaukšteliu laukti 2-3 dienas - jei viskas vyks gerai, nėra patinimas, išmatose taip gera, galite gerti 1 šaukštelį kartą per dieną, tada šiek tiek pagarsinti, todėl tai yra pusė stiklo po 1-2 dienų.

Daugiau nei ši dozė neturėtų būti skiriama tol, kol vaikas auga bent 4-5 metus. Paprastai net suaugusiesiems rekomenduojama apriboti infuzijos vartojimą - apie 1-1,5 stiklines per dieną, ne daugiau.

Arbatos grybelio pieno kompanionas yra dar vienas organizmas, kurio gyvenimo veikla sukelia bakterijų raugo panašumą pieno aplinkoje. Tinkamai naudojant pieną su šia gryba, kasdien galite gauti šviežią kefyru. Kefyras laikomas sąlygiškai - raugas yra kitoks, o skonio niuansai yra skirtingi, tačiau daugelis mėgsta tai vadinasi.

Grybų meniu kūdikių maiste: ar galite pašarų savo kūdikių grybus?

Grybo kefyro nauda yra didžiulė - tai skanus gaivus gėrimas, daugelio ligų prevencija ir natūralus stemplių reguliavimas suaugusiesiems ir mažiems vaikams. Dėl stiprinančio imuniteto stiprumo šis gėrimas yra tarp natūralių priemonių!

Kaip galėčiau vaikams suteikti pieno grybų? Kai pradėsite pristatyti papildomą maistą, galite pradėti nuo 1 arbatinio šaukšto. Kaip ir praeityje, 2-3 dienas po pilvo, jei dujų susidarymas yra vidutinio sunkumo, tęskite.

Rekomenduojama gerti šį kefyru dvi savaites. Jei yra žarnyno, diabeto ar astmos problemų - produktas yra draudžiamas. 

Nepalikite savo šeimos skanių ir naudingų grybų produktų! Tyrinėkite informaciją, ieškokite kokybiško maisto ir būkite atidūs kūno reakcijai - tada nauda gerokai nusveria išnaudotas pastangas.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

17 + = 27