Aš mama!

Kaip sukurti santykius su tavo motina?

Dėl tam tikrų priežasčių santykiai tarp dviejų artimų žmonių tampa įtempti. Atrodo, kad dviejų kartų atstovai ne tik supranta, bet ir giria vienas kitą. Beveik kiekviena šeima susidūrė su tokia nuotrauka: santykiai tarp suaugusios dukros ir jos motinos yra pasklidę nuolatiniais ginčais.

Kokios yra sutrikimo priežastys?

Kaip sukurti santykius su tavo motina?

Norėdami rasti sprendimą, turite suprasti priežastis. Psichologai teigia, kad neįmanoma rasti visuotinio būdų atsižvelgti į visus šeimos santykių niuansus.

Tačiau dažniausiai dukros nerodo noro suprasti motinos, o vyresnės kartos moterys nemėgina pažvelgti į pasaulį iš jaunimo perspektyvos.

Kokios pagrindinės plyšių priežastys santykiuose su motina? Apsvarstykite labiausiai paplitusius iš jų:

  • Paprastai santykiai su motina pradeda pablogėti, kai mergina įžengia į paauglių amžių. Dukra atrodo, kad ji suaugusi, o mano mama ir toliau ją supranta kaip nepagrįstą kūdikį. Todėl ji bando toliau stebėti visus savo veiksmus. Kaip protesto ženklas, vaikas ketina sustiprinti konfliktą;
  • Nesusipratimų priežastis gali būti skirtingos gyvenimo vertės. Kas yra pagrindinis vaikas, dažnai tiesiog negalima suvokti suaugusio asmens. Savo ruožtu jauni žmonės nemėgina suprasti, kas svarbiausia tėvų gyvenimuose;
  • Sudėtinga santykiai su motina yra įmanoma, jei jis negali įgyvendinti savo planus ir mano, kad jos gyvenimas būtų kitoks, jei tuo metu ji pasirinko kitą kelią. Dabar, per savo dukterį, moteris bando įgyvendinti savo svajones. Beje, ši problema dažnai atsiranda iš vaikystės vaikui, kai jo tėvai priversti jį mokytis muzikos, piešimo, sportas, Kovos menai, tt Laikui bėgant, dauguma vaikų protestuoti atsisakydami dalyvauti klases, kad jie nėra suinteresuoti;
  • Šiuolaikinė psichologija teigia, kad viena iš dažniausiai pasitaikančių konflikto priežasčių yra šlovės stygius. Nuo vaikystės vaikas turėjo turėti tobulą elgesį ir skirtingus ženklus. Visos jos dukros pastangos buvo laikomos savaime suprantamu dalyku. Mergina supranta, kad ji yra nepakankamai įvertinta ir tam tikru momentu gali tiesiog "pertrauka"Nepaisydami motinos, kuri niekada neparodė pagirti jos.

Santykiai su mama nesudaro, nes ji mano savo pareigą ir teisę auginti vaiką, nesvarbu, kokio amžiaus jis pasiekė. Kai mergaitė turi savo šeimos, ji pradės daugiau suprasti motinos elgesį. Tačiau iki to laiko priežiūra atrodo nereikalinga ir juokinga.

Keletas patarimų, kaip sukurti santykius su mama

Žinoma, bus galima ramiai gyventi tik tuomet, jei abi šalys yra pasirengusios daryti nuolaidas. Norėdami tai padaryti, tai neužkietėja, kad sėdėtų prie derybų stalo ir ramiai įsiklausytų į priešingos šalies kaltinimus ir pateiktų savo.

Tada išsiaiškink, kas tiksliai sukėlė nesusipratimą, ir pabandyk išspręsti santykius, kol jie galų gale nepasibaigė. Tačiau dažnai visi taikos derybų bandymai sukelia naują skandalų bangą.

Šiuo atveju geriausias sprendimas bus kreipimasis į psichologą. Deja, rusų šeima dar nėra pripratusi atmesti problemas, kurias turi apsvarstyti pašalietis, ir mano, kad psichologija yra linksma.

Jei mergaitė yra nepriklausomas asmuo, turintis stabilų uždarbį, geriausias sprendimas yra pereiti nuo tėvų lizdo. Toks žingsnis leis motinai suvokti, kad jos vaikas išaugo ir jam nereikia nuolatinės priežiūros.

Kaip sukurti santykius su tavo motina?

Šiuo atveju blogi santykiai su mama palaipsniui atsidurs "ne"Kadangi susitikimai tarp giminaičių bus daug rečiau. Mergaitė pradės jaustis kaip savo gyvenimo meilužė, o ne taip blogai elgtis su motinos patarimais.

Rekomenduojama nuolat klausti savo tėvų patarimų. Nesvarbu, ar suaugusi dukra ar paauglys konsultuojasi su savo mama apie valgant boršą, valydami kambarį, filmo ar skaitomos knygos prasmę. Matydamas, kad dukra pasitiki savo nuomone, mama bus tikra, kad ji kontroliuoja padėtį, o mergaitė auga pakankamai protingai, kad nebūtų kvailų dalykų.

Santykius su motina galima pašalinti, parodant abipusį susirūpinimą. Pavyzdžiui, vaikščioję, skambinkite ir paklauskite, ar jums reikia ką nors nusipirkti parduotuvėje, ar kaip jaustis. Gyvenimas atskirai nuo tėvų, norint, kad mergaitė dažniau žiūrėtų į juos, atnešdama mažas, bet gražių dovanų. Mama pradės didžiuotis dovana suaugusiesiems, o santykiai tarp dviejų kartų būtinai pasikeis į geresnę padėtį.

Dažnai vienintelis būdas įrodyti motinai, kad mergaitė yra suaugusioji, tampa dukters supratimu, kad jos veikimo būdas yra praktiškai tas pats kaip vaiko elgesys. Suaugęs žmogus atlieka sąmoningus veiksmus ir nepriklauso nuo momentinių nuotaikų. Todėl verta įvertinti savo elgesį ir suprasti konfliktų priežastis - suaugusiųjų elgesį ar vaikų "Aš noriu"?"

Nuo bendro iki konkretaus

Tačiau verta paminėti, kad santykiai su motina psichologija yra individuali, o bendrosios tarybos tik gali paskatinti žmogų teisinga kryptimi. Konfliktas turės būti išspręstas remiantis situacijos prielaidomis ir sudėtingumu.

Kaip sukurti santykius su tavo motina?

Pavyzdžiui, dažnai motina neleidžia vaikui gyventi atskirai, nes mažiausiu paminėjimu apie gyvenamosios vietos pasikeitimą ji pradeda širdies priepuolį.

Viena vertus, suaugusioji dukra puikiai supranta, kad toks elgesys yra žaidimas, kuris verčia jai nepaisyti savo interesų. Kita vertus, kaip išeiti iš motinos tokioje valstybėje?

Kad būtumėte įsitikinę teisingumu kiekvieną kartą, kai jūsų mama yra bloga su širdimi, būtina "Pirmoji pagalba" Taip pat patariama pasikonsultuoti su savo gydomuoju gydytoju, sužinoti, kaip pavojinga motinos sveikata. Labiausiai tikėtina, kad šiuo atveju mama nustos žaisti savo dukters nervus ir leis jai kurti savo gyvenimą.

Puiku, jei laikui bėgant tarp motinos ir dukros yra patikimos draugystės, kai jie gali išskirti ir duoti vienas kitam "moterų patarimai" Bet jei nėra supratimo, tai geriau neignoruoti situaciją, drąsos dar pas specialistą, kad nebūtų sunaikinti santykius su artimiausia asmeniui.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

26 + = 33