Aš mama!

Kaip sužinoti apie koncepciją prieš mėnesį?

Daugelis moterų, norinčių pastoti, nori nustatyti koncepcijos realizavimą prieš menstruacijų atsiradimą. Nustatyti nėštumo požymius galima net po 1 savaitės nuo kontracepcijos.

Tiesa Grafas nėštumo, visi ginekologai yra pirmoji diena paskutinių mėnesinių, kad tokie vertinimai yra laikomas labiausiai tikslūs, todėl kalbėti apie nėštumo požymius pirmąją savaitę, kalbant apie akušerių ginekologų - visiškai nenaudingas. Mes kalbėsime su jumis apie simptomus, rodančius, kad ši koncepcija įvyko.

Kas atsitinka po kontracepcijos?

Kaip sužinoti apie koncepciją prieš mėnesį?

Būtina žinoti, kad nėštumas po kiaušinio apvaisinimo vidutiniškai prasideda per 10 dienų. Šiuo metu kiaušinis palieka vamzdį į gimdos ertmę ir pritvirtintas prie jo paviršiaus. Per šį laikotarpį moteris gali pastebėti tam tikrus pokyčius savo kūne, kad ginekologai priskiria nėštumo požymius 1 savaitę.

Po to, kai kiaušinis patenka į gimdą, moters kūne intensyviai vystosi hormonas, be kurio neįmanoma nešioti vaiko. Ginekologijoje šis hormonas vadinamas chorioniniu gonadotropinu arba hCG.

Pagrindinis šio hormono tikslas pirmajame ir antrajame trimestruose yra geltonos kūno, kuris išskiria progesteroną, gyvybingumą. Kai progesteronui trūksta nėščios moters kūno, auga vaiko pernešimo pavojus.

Nustatyta moters kraujyje, chorioninis gonadotropinas yra pagrindinis nėštumo požymis 2 savaites po gimdymo. Šiuo metu, kaip taisyklė, imasi kraujo ar šlapimo tyrimo.

Nustatykite hCG buvimą moters kūne, kartais pabandykite naudoti specialius bandymus, naudodami juos namuose. Tačiau gauti rezultatai ne visuomet yra patikimi, nes dėl mažo testo jautrumo.

Moters jausmai

Po kontracepcijos moteris ne visada pastebi kūne vykstančius pokyčius, nes kiaušinis pradeda brandinti gimdoje. Follikulė palaipsniui didėja ir gamina estrogeną, kurio dydis gali skirtis nuo pagrindinių nėštumo požymių pasireiškimo 4 savaites po gimdymo.

Paprastai nėra jokių pojūčių 1, 2 ir 3 savaites, net jei moteris yra nėščia.

Šie požymiai gali nurodyti ankstyvą nėštumą:

  • menstruacijų nebuvimas;
  • dirglumas;
  • mieguistumas;
  • ašarojimas.

Visi ženklai po apvaisinimo yra sunkiai atskirti nuo premenstruacinio sindromo simptomų. Moteris netrukus po kontracepcijos pastebi, kaip pasikeičia jos emocinė būsena, džiaugsmas dažnai keičiasi nuo pykčio ir atvirkščiai. 6-oje nėštumo savaitėje yra daug tokių požymių, ir jie nepraeina iki pat gimimo.

Kaip sužinoti apie koncepciją prieš mėnesį?

Pirmoji savaitė patenka į pirmąją mėnesinių ciklo pusę, todėl simptomai yra beveik vienodi. Per šį laikotarpį moterė traukia pilvą, o po ciklo pabaigos dėl gimdos susitraukimo, dusivys dingsta, o nėščia moteris jaučiasi daug geriau.

1 savaitę nerimsta pjūvis ir pieno liaukų patinimas, paprastai tokie motinos ateities kūno pokyčiai pasireiškia po 5, 6, 7 ar 8 savaičių nuo kiaušinio apvaisinimo.

Pirmoji savaitė yra labai svarbi, daugelis ginekologų tai vadina netgi lemiamąja, nes tai, kaip ji praeina, priklauso nuo vaisiaus vystymosi, nėščios moters sveikatos būklės ir gimimo proceso. Yra embriono fiksacija, taigi po 7-10 dienų bus aišku, ar nėštumas bus tęsiamas, ar ne.

Nėštumo nutraukimas iš nėščios moters

Gana dažnai apsvarstyti menstruacijų išvaizdą 1-ą savaitę, ji atlieka gemalo valymo ir paruošimo funkciją, kad užfiksuotų apvaisintą kiaušialąstę. Tačiau jūs turėtumėte žinoti, kad 7-os savaitės nėštumo požymis neturėtų būti laikomas kraujo išskyroja, nes tai jau laikoma patologija.

Visais vaisingo gimdymo laikotarpiais natūraliai yra laikoma baltos, skaidraus ir ištempto išmetimo iš makšties labai nedidelė dalis. Kartais tiesa, toks paskirstymas gali būti infekcinis pobūdis, tačiau jis gali būti nustatytas tepiniu būdu.

Jei analizės rezultatai neatskleidžia patogeninių mikroorganizmų, nėra priežasčių nerimauti.

Bazinė temperatūra kaip nėštumo ženklas

Kaip sužinoti apie koncepciją prieš mėnesį?

Nustatydami kiaušinėlio apvaisinimą nėštumas gali būti nustatant bazinę kūno temperatūrą. Jei laikotės taisyklių, bazinę temperatūrą galima išmatuoti trijose vietose: pažastyje, tiesiosios žarnos angoje, makštyje.

Pasak akušerių-ginekologų, patikimiausius rodiklius galima nustatyti matuojant temperatūrą, įvedant termometrą į tiesiosios žarnos angą.

Moterys, laukiančios tręšimo pradžios, pradeda matuoti bazinę temperatūrą praėjus kelioms dienoms po lytinių santykių. Tačiau tiksliausi rodikliai bus, jei matavimai atliekami ne anksčiau kaip 10 dienų po nesaugių lytinių santykių.

Bazinė temperatūra 37, 5 ir daugiau yra pagrindinė nėštumo požymis 3 savaitę, kurią patvirtins nėštumo testas.

Temperatūra turi būti matuojama ryte po atsibudimo, matavimai turi būti atliekami kasdien, o remiantis rezultatais galime daryti išvadą, ar nėštumas yra ar ne.

Be to, kai pastojimui tikimybė yra būtina apsilankyti pas ginekologą, išnagrinėjusi moters gimdą specialistą jau galite pamatyti visas nėštumo požymiai 5 savaites, prieš apsilankymą gydytojo kabinete yra ne verta, nes šiame ankstyvame etape nustatyti, ar nėra nėščia moteris yra įmanoma tik taikant ultragarsu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

72 + = 82