Kas nėštumo metu vartoja "Cardiomagnet"? | pangudownloads.com
Aš mama!

Kas nėštumo metu vartoja “Cardiomagnet”?

«Cardiomagnet"Sudaro 2 pagrindinės sudedamosios dalys: acetilsalicilo rūgštis ir magnio hidrochloridas. Pirmasis - jei jis yra imamas atskirai - visi žino, kaip antipiretinė "Aspirinas"Kuris iki visai neseniai buvo vienintelis kovos su didelio karščiavimo padėjėjas sezoninių virusinių infekcijų metu.

Priežastys, dėl kurių vaistas skiriamas

Vėliau nuo vartojimo acetilsalicilo rūgšties temperatūroje buvo beveik atsisakyta, pakeičiant jį vaistu, kuris yra mažiau pavojingas šalutinių reiškinių dažnumui.

Kokiais atvejais galite priskirti "Cardiomagnet»:

Kas nėštumo metu vartoja "Cardiomagnet"?
 • sunkių ligų profilaktikai: kraujagyslių trombozė ir miokardo infarktas, kuriuos sukelia ši būklė;
 • po chirurginio gydymo siekiant išvengti tromboembolijos;
 • pirminėje širdies nepakankamumo prevencijoje, jei pacientui pasireiškia cukrinis diabetas, arba jis yra rizikingas - jis piktnaudžiauja rūkymu arba yra senyvas;
 • nestabilios krūtinės angai gydyti.

Šalutiniai efektai

Vartojant vaistą, gali kilti toks šalutinis poveikis:

 • Iš imuninės sistemos pusės - anafilaksinio šoko pavojus.
 • Dažnai yra alerginių reakcijų, įskaitant rimčiausių - Quincke edemą.
 • Komplikacijos virškinimo trakto daugeliu atvejų sukelia į acetilsalicilo rūgšties kompozicijos buvimą: dažnai vėmimas, pykinimas, rėmuo, opos, įtrauktų gleivinę dvylikapirštės žarnos ir skrandžio.
 • Retais atvejais pasireiškia kraujavimas iš virškinimo trakto, padidėja kepenų fermentų aktyvumas, stomatitas ir ezofagitas.
Kas nėštumo metu vartoja "Cardiomagnet"?

Padidėja bronchų spazmų rizika, ypač jei yra astma.

Jis taip pat yra didelė rizika komplikacijų iš kraujo sistemos: padidėjęs kapiliarų kraujavimo, anemijos, trombocitopenija ir hypoprothrombinemia atsiradimo.

Centrinės nervų sistemos komplikacijos pasireiškia svaiguliu, galvos skausmu, nemiga arba ryškiu mieguistumu. Retais atvejais ausyse yra triukšmas; minimali intracerebrinės kraujavimo rizika.

"Cardiomagnet" nėštumo metu

Idealus variantas - nėštumo metu nenaudokite jokių vaistų, nes kiekvienas iš jų turi šalutinį poveikį - tai neigiamai veikia kūdikio ateities formavimąsi.

Deja, šis būna retai - vykdydamas moters organizme įvyksta restruktūrizavimą, todėl mažina imuninės statusą, kuris leidžia gauti lėtinių ligų paūmėjimą ir patogenų įvedimo.

Planuojant nėštumą bandyti numatyti lėtinių ligų paūmėjimą, bet dažniau samprata įvyksta spontaniškai, ir būtina ją gydyti, kai vaisius jau vystosi. Be to, taikant "Cardiomagnola"Planuojant nėštumą nereiškia, kad ateityje tai nebus reikalinga.

Kas nėštumo metu vartoja "Cardiomagnet"?

Ar įmanoma "Cardiomagnet"Nėštumo metu, jei įmanoma, kontraindikacijos dėl jo paskyrimo - nėštumo ir žindymo laikotarpis, kodėl gydytojai nepaiso šių nurodymų?

Iš visų tokio tipo vaistų "Cardiomagnum" yra vienas saugiausių ir naudojamas, kai trombozės atsiradimo rizika yra didelė, o vėlesnės komplikacijos kelia didesnę grėsmę motinos ir vaisiaus kūnui negu šalutinis šio vaisto poveikis.

Narkotikų veiksmų: acetilsalicilo rūgšties gamybai trinkeles ciklooksigenazės, prostaglandinai nėra suformuoti, neturi padidinti kraujo krešėjimą. Magnio hidroksidas nėra absorbuojamas į kraujodaros sistema, ji turi dar vieną funkciją - ji apsaugo gleivinę virškinimo organų iš agresyvaus veiksmo acetilsalicilo rūgštis blokuoja tulžies veiksmų, kuris yra prie narkotikų įtakos, taip pat pradeda išsiskirti aktyviai.

Vėžinių susirgimų ir širdies ir kraujagyslių sistemos patologijų rizikos grupėje yra tokios:

 • Rūkymas arba tie, kurie mesti rūkyti nėštumo metu;
 • turintys anamnezėje keletą pastangų persileidimo;
 • su nutukimu;
 • su širdies stimuliatoriumi ar kitokio tipo širdies operacija;
 • su autoimuninėmis ligomis: raudonoji vilkligė, glomerulonefritas, reumatoidinis artritas.

Tačiau galimybė vartoti šį vaistą priklauso nuo to, kuris terminas pradėjo patologinius pokyčius kraujodaros sistemoje.

Kas nėštumo metu vartoja "Cardiomagnet"?

«Cardiomagnet"Nėštumas pirmąjį nėštumo trimestrą nerekomenduojamas. Šiuo metu embrionas uždeda vidaus organus, o vaisto vartojimas gali sukelti anomalijas. Be to, bet kokie kūno pokyčiai, kuriuos sukelia išoriniai veiksniai - tai yra vaistų vartojimas, gali sukelti persileidimą.

«Cardiomagnet"Nėštumo metu antrąjį trimestrą skiria daug daugiau - vaikas jau suformavo vidaus organus ir sistemas, nėštumo būklė yra stabili, neigiamų pasekmių rizika yra mažiausia. Jei placentoje nėra patologijų, nėštumo nutraukimo galimybė yra minimali.

«Cardiomagnet"Nėštumas 3 trimestre jau skiriama atsargiai - 36 savaičių naudojimo sustabdytas. Jei neatsižvelgiama į šias rekomendacijas, gimdymo metu kraujavimas gali prasidėti moterims ir kūdikiams, kurie gimė nuo gimimo. Taip pat yra pavojus, kad apskritai vėluojama dirbti.

Dozės ir vartojimo metodai

«Cardiomagnet"Yra 2 tipų - 75 mg veikliosios medžiagos - acetilsalicilo rūgšties - ir 150 mg. Akušerijos praktikoje vartojamos tik tabletės, kurių dozė yra 75 mg. Rekomenduojama vartoti 1 kartą per dieną ir nuplauti dideliu kiekiu vandens.

Gydymo kursas ilgas - kartais prasideda 2 trimestre ir baigiasi 4 savaites iki gimimo.

Jei vartojate šio vaistinio preparato akušerinę praktiką taikydami tinkamas atsargumo priemones, galite išgyventi nėštumą ir pagimdyti sveiką kūdikį.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

92 − 86 =