Kodėl norite miegoti nėštumo metu? | pangudownloads.com
Aš mama!

Kodėl norite miegoti nėštumo metu?

Nėštumo metu moterys dažnai skundžiasi, kad tikrai nori miegoti ir nuolat, net jei naktis praeina gana ramiai. Ypač dažnai šie skundai skelbiami ankstyvose ir vėlyvose datose.

Kai kurios moterys - ne pirmą kartą išgyvena šia būkle - žino apie nėštumą, nes jie pradeda miegoti kelyje. Kodėl norite miegoti nėštumo metu ir kaip tai paaiškinama?

Kodėl jis linkęs miegoti anksti nėštumo metu?

Kodėl norite miegoti nėštumo metu?

Šiuo metu organizme yra hormoninių pokyčių, susijusių su beveik visais organais ir sistemomis.

Imunitetas mažėja - kitaip kūnas bus tiesiog plyšęs "Užsienio įstaiga". Tai veda prie silpnumo ir slėgio sumažėjimo.

Pradeda avitaminozę - maistinių medžiagų atsargos, vitaminai ir mikroelementai pradeda vartoti, kad susidarytų naujas organizmas. Daugelis išgyvena toksikozėmis - tuo metu, kai išmatuojamos masės, išvalomos naudingos medžiagos, gali atsirasti anemija.

Nepakanka laiko būtinam poilsiui nėštumo laikotarpiu - nustatytas režimas yra skirtas paprastam egzistavimui, ir jis nėra iš karto įmanoma pertvarkyti. Netgi tyliausios nėščios moterys iš pradžių yra streso būsenos.


Erzina veiksniai, turintys įtakos bendrą būklę ir nervų sistemos, kuri pati yra iš naujo etapo gyvenime naujienos, poreikis prisitaikyti prie aplinkybių, norą sužinoti daugiau informacijos apie savo padėtį, galvoju apie tai, kaip pareikšti naujienas su kitais - namo ir dirbti kolegas. Su pastaruoju uždaviniu sunku susidoroti - kolegos požiūris daugiausia priklauso nuo psichinės būklės.

Kai kurios moterys stengiasi slėpti savo pasikeitusią padėtį iš kitų, todėl jos to nedaro "Jinxed" - tai savo ruožtu papildo patirtį.

Endokrininės pamainos yra ištrauktos iš darbo ritmo, o įprasti stimuliatoriai - kava ir stipri arbata - šiuo metu nesaugi dėl sveikatos būklės. Priimtini metodai, padedantys nėštumui, mieguistumas ankstyvosiose stadijose įveikti - visa mityba, tinkamas darbo ir poilsio balansas, sveikus miegas bent 8-9 valandas per parą.

Pageidautina rasti kompromisą su kolegomis, kad jie leidžia trumpos darbo pertraukos, pakeisti poziurį, atlikti keletą pratimų. Jie patys turėtų būti nemalonūs, jei prie jo yra užmigęs padaras.

Pilvas jau matomas, bet akys vis dar uždarytos ...

Kodėl norite miegoti nėštumo metu?

Kodėl norite miegoti nėštumo metu, kai skrandis jau matomas?

Galų gale kūnas jau prisitaikė prie savo būklės, buvo sukurtas režimas, kuriame planuojama darbo diena ir apsilankymai konsultacijose, aplinkiniai žmonės yra laimingi ir atsistatydinami.

Organizmui vis dar reikia dirbti dviem - jis silpnėja. Net tinkama mityba, Pabaiga, Tuo pačiu metu yra minčių "Jūs negalite sujaudinti tiek, kiek rūpinuosi nėštumu".

Ir ne visi nėštumas eina sklandžiai. Gali būti patinimas, gydytojas sako už kiekvieną papildomą kilogramą, atrodo, kad mylimasis atstumia išvaizdos pasikeitimą ... Šiame etape dažnai yra depresija, yra miego sutrikimas.

Jei paprastų priemonių: lauko pratybų, mitybos, poilsio reiškia miegą - arbatos ar šilto pieno su medumi - nepadeda, gydytojas nustato švelnų raminamąjį, o kartais ir antidepresantai.

Ateinantys mamiejai turėtų žinoti, kad jei jiems patartina gerti raminančius vaistus - reikia kreiptis į gydytoją. Nėštumo metu fitoterapiją reikia vartoti labai atsargiai.

Namų moterų raminamųjų vaistažolių sąrašas yra ribotas - vaistažolių, mėtų, balerijonų. Sultinio dozę ir gydymo kursą turi paskirti gydytojas.

Trečiasis trimestras - nors ne iš lovos ...

Tai, kad aš noriu miegoti 32-38 savaičių nėštumo metu, paaiškinamas visomis ankstesnėmis priežastimis, ir dar viena papildoma - tokioje situacijoje labai sunku miegoti.

Kodėl norite miegoti nėštumo metu?

Skrandis trukdo, kol rasite patogią padėtį - tai rytas. Taip, ir dažnai reikia pakilti į tualetą - nėščiosios įsčiaudos presai ant šlapimo pūslės, šlapinantis dažniau.

Na, jei pirmas vaikas yra - ir jei vaikai jau turi ir jiems reikia dėmesio, per dieną neturėsite pakankamai miego?

Gebėjimas miegoti ant šono turėtų prasidėti nuo 2-ojo trimestro. Norėdami tai padaryti, pirmiausia įdėkite ritinėlį iš sulankstytos antklodės po nugaros ar skrandžiu - kuris yra naudojamas miegoti - tada palaipsniui didinkite aukštį "Roll".

Nėščios moterys negali užmigti skrandyje, bet nenori miegoti ant nugaros. Jei reguliariai žiupsnelis pagrindines kraujagysles, tiekiančias gimdos ir apatines galūnes su deguonimi, sulaužyti atvirkštinės kraujotaką, tada vaisiaus hipoksija, atrodo, ir moteris gali jaustis rimtą sveikatos pablogėjimą.

Praėjus 38 savaitėms, labai sunku miegoti pakankamai - kūnas jau ruošiasi gimdymui, o naktį poilsio, ramybės būsenoje, yra kontraktai - pasiuntiniai. Praėjus vienai ar dviem minutėms, jie susilpnėjo, gimdos tonas silpnėja, tačiau vėliau negalima užmigti.

Kitos mieguistumo priežastys

Nuovargis ir mieguistumas nėštumo antrajame ir trečiame nėštumo trimestre gali būti nepalankių kūno pakitimų šalininkai: beriberi, anemija, gestozė. Šios sąlygos neigiamai veikia vaisiaus formavimąsi.

Kodėl norite miegoti nėštumo metu?

Papildomi nepageidaujamų pokyčių požymiai: pykinimas, blyški oda,
trapūs plaukai, galūnių patinimas.

Būklės blogėjimas atsispindi kraujo ir šlapimo tyrimuose, todėl labai svarbu, kad moteris reguliariai lankytų ginekologą ir laikytųsi visų rekomendacijų.

Anemijos ir vitaminų trūkumo korekcija yra įmanoma skiriant vitamino ir geležies preparatus, kurie yra švirkščiami - todėl jų kūnas yra lengviau virškinamas.

Kai gestozė - vadinamoji toksikozė vėliau vartojama, gali prireikti hospitalizacijos. Negalima atsisakyti hospitalizuoti, jei tai siūloma. Jei yra apsinuodijimas kūnu, gali atsirasti užšaldytas nėštumas.

Jei visada norite miegoti nėštumo metu, o testai yra normalūs, jums reikia skirti daugiau laiko poilsiui. Būtina atsisakyti žiūrėti savo mėgstamą programą - bet kūnas bus gerai, jei moteris eis miegoti "Vaikas" Laikas yra 21.00 val.

Kai kurios būsimos mamos, kurios yra kūdikiai pirmą kartą, galvoja: "Aš pagimdysiu ir mieguosi". Jei tik jie žinotų, kaip jie neteisingi!

Jie turės daugiau negu vieną kartą apgailestauti dėl to, kad jiems buvo pakankamai miego, ir dėl kokios nors priežasties jie to nenaudojo. Mielos moterys! Linkime Jums linksmų svajonių, ramios nėštumo ir lengvo pristatymo!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

4 + 3 =