Kodėl pilvas skauda nėštumo metu? | pangudownloads.com
Aš mama!

Kodėl pilvas skauda nėštumo metu?

Tokie veiksniai kaip apatinės pilvo skausmas yra įdomus simptomas moterims, kurioms moterys jaučiasi, ir tai dažnai yra priežastis kreiptis į gydytoją moterų konsultacijų metu. Neabejotinai geriau kreiptis į gydytoją dar kartą ir paaiškinti padėtį, nei kenčia nuo abejonių: ar tai pavojinga, ar ne?

Taigi, kodėl nėštumo metu yra apatinės pilvo dalies skausmas, ir ką tai gali sukelti, mes atsižvelgsime į mūsų šiandieninį straipsnį.

Skausmo tipai ir pobūdis

Kodėl pilvas skauda nėštumo metu?

Jei moterys įdomioje padėtyje pradeda pažeisti apatinę pilvo dalį, netoliese nėra gydytojo, nedelsdami nepakenkite panikos nuotaikoms. Stenkitės nustatyti skausmo pobūdį.

Priklausomai nuo skausmo priežastys, jie skiriasi intensyvumu, vieta, trukme ir taip pat turi puikius simptomus. Tokie reiškiniai gali atsirasti įvairiais nėštumo laikotarpiais ir ne visada reiškia pavojų vaikui.

Skausmas apatinėje dalyje kaip ginekologinės patologijos ženklas

Gimdos hipertenzija

Jei apatinė pilvas skauda nuo pačios nėštumo pradžios, o jausmai neturi ryškių nepatogumų, tada galime kalbėti apie galimą gimdos tono padidėjimą. Skausmas yra laikinas "fosilizacija"Pilvas ir gali būti diagnozuotas ginekologas su išoriniu egzaminu.

Jei nėra pastebimų ir skausmas nėra per dažnas, tai nėra pagrindo susirūpinti. Verta atsigulti patogioje padėtyje ir gerti antispazminio vaisto tabletę.

Persileidimo pavojus

Jei pilvo skausmas yra skausmingas ir skausmingas, pastebimos dėmės, tada verta pasinerti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Šie simptomai gali pasireikšti, kai nėštumo nutraukimo grėsmė ir be savalaikio įsikišimo gali sukelti persileidimą.

Toks skausmas gali atsirasti dėl stiprų fizinį krūvį, esant infekcijoms ar patologinėms indikacijoms vaisiaus.

Negimdinis nėštumas

Kodėl pilvas skauda nėštumo metu?

Jei moteris turi negimdinį nėštumą, vaisiaus kiaušinis yra už gimdos ertmės ribų ir ilgainiui yra tuberkuliozinis abortas. Vienas iš šio reiškinio simptomų yra pilvo skausmas, kuris gali būti kartu su sąmonės praradimu ir vidiniu kraujavimu.

Šiuo atveju skausmas gali "duoti³ "antsnukio, paakių skilvelio zonoje arba virš kraujagyslės zonoje. Tai pasireiškia nėštumo metu nuo 8 iki 12 savaičių ir reikalauja skubios operacijos.

Placentos atšaka

Dėl apatinio placentos išsiskyrimo gali atsirasti aštrus skausmas apatinėje pilvo srityje, kuris gali pasireikšti tiek nėštumo metu, tiek gimdymo metu.

Veiksniai, dėl kurių atsiranda šių simptomų:

  • Padidėjęs kraujospūdis;
  • Nepakankamas virkštelės ilgis;
  • Sunki gestazė;
  • Iš išorinio pilvo sužalojimo buvimas.

Tokiu atveju pridedamas simptomas yra įtampa gimdoje ir skausmas, vaisius gali pasireikšti hipoksija ir placentos hematoma. Reikia skubios medicinos pagalbos.

Kai skausmas nėra priežastis nerimauti

Nėštumas išprovokuoja padidėjusį pilvo spaudos raumų suspaudimą, kuris palaiko gimdą dubens srityje, ir atsiranda jų tempimas. Nėštumo pradžioje šios apraiškos gali pasireikšti, bet yra aiškiai matomos vėlesniais laikotarpiais, kai pilvas jau pakankamai išsiplėtė.

Tai padidina pilvo spaudos raumenis ir, esant dideliam vaisiui, gali šiek tiek skirtis. Dažniausiai skausmas yra nedidelis, o kartais gali blaužti.

Ne ginekologinės priežastys

Nėščios moters ne visada pilvo skausmas turi ginekologinį požiūrį. Yra keletas bendrų priežasčių, dėl kurių gali atsirasti tokių simptomų.

Tarp jų:

Kodėl pilvas skauda nėštumo metu?
  • Urogenitalo sistemos ligos. Dažnai įprastam cistritui būdingas tam tikras skausmas, kuris atsispindi apatinėje pilvo dalyje. Paprastai skausmas susiuvamas ir staiga atsiranda. Pridedamas simptomas yra skausmingas šlapinimasis. Šiuo atveju nėščia moteris turėtų kreiptis į urologą;
  • Problemos su virškinimo trakte. Kartais skausmas apatinėje pilvo dalyje yra banalus vidurių užkietėjimas arba pilvo pūdymas, kuris yra standartinis nėščių moterų kompanionas. Tai gali atsirasti dėl tam tikrų produktų arba gazuotų gėrimų naudojimo. Dažnai, kai dujos ištrūksta arba sėkmingai aplankoma į tualetą, kai yra vidurių užkietėjimas, skausmas praeina;
  • Apsinuodijimas žarnyne arba rotaviuirusine infekcija. Paprastai būdingas skausmas apatinėje pilvo srityje, kuris yra tramdomas ir gali migruoti prie bambos. Priežastis yra viduriavimas ir vėmimas;
  • Apendicitas. Jei apatinis pilvas susižaloja dešinėje pusėje ir pasireiškia padidėjusia temperatūra, galime manyti, kad apendicitas pablogėja. Tikslią diagnozę gali atlikti tik chirurgas, bet verta paminėti, kad vartoja skausmą malšinančius vaistus.

Taigi, žinodamas skausmo simptomų tipą, galite savarankiškai padaryti išankstinę išvadą apie dabartinę vaiko būklę ir imtis atitinkamų veiksmų. Galų gale, nėra įprasta laiku atlikti diagnostiką, kad būtų išvengta pavojingų padarinių vaiko ir jo motinos sveikatai.

Todėl jūs turėtumėte atidžiai klausytis signalų, kuriuos gauna jūsų kūnas, ir nedelsdami reaguoti į rimtus simptomus. Sveikata jums ir greitas pristatymas! 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

52 − 46 =