Mokymas tinkamai auginti mergaitę | pangudownloads.com
Aš mama!

Mokymas tinkamai auginti mergaitę

Vaikas, kuris išmoko sėdėti, mato pasaulį visiškai kitaip. Jam atveria daug naujų dalykų: situacija keičiasi, jis gali savarankiškai paimti daiktus, kurie yra arti, ir pats užsiimti.

Mokymas tinkamai auginti mergaitę

Daugelis suaugusiųjų laukia šio vaiko vystymosi stadijos. Tėvai, kurie kelia savo dukteris, labai dažnai stebisi, koks laikas mėnesius tu gali sėdėti merginas. Labai gerai, kad mamai ir tėveliams tai domina, nes moterų fizinė raida labai skiriasi nuo vyrų.

Kada galiu auginti mažas mergaites?

Pasak pediatrų dauguma, paprastai besivystančios vaikams, kaip jauni kaip šešių mėnesių amžiaus gali sėdėti su parama nuo suaugusiųjų, 7 mėnesių jie galės išlaikyti nugarą tiesiai ant jų pačių, ir iki 8 mėnesių amžiaus yra lengva pakeisti padėtį iš meluoja sėdi.

Iki 6 mėnesių amžiaus pilvo spaudos ir nugaros raumens jau gerai sutvirtintos. Tai yra ta diena, kurią pediatrai apibrėžia kaip tinkamiausią sėdėjimo pradžiai. Tačiau nukrypimai nuo normos yra leidžiami per 1-1,5 mėnesius.

Iki šešių mėnesių amžiaus, griežtai rekomenduojama medžius nedirbti dirbtinai. Bet jei pats vaikas žaidimo ar pratybų metu paima pusiau sėdintį padėtį, jam leidžiama trumpam palikti tokią poziciją.

Tėvai turėtų užtikrinti, kad duktė užima tokią poziciją ne ilgiau kaip valandą visą dieną. Be to, vieta, kurioje kūdikis sėdi, turėtų būti gerai apsaugota nuo visų pusių.

Kai vaikas, kuris dar 6 mėnesius išmoko sėdėti su parama, tada jis bus daug labiau linkęs užimti šią poziciją. Vaikas labai greitai spėlioja, kad įdomiau žaisti ir stebėti aplink jus esantį pasaulį.

Esant tokiai situacijai, melagingos mėsos pakrovimas bus ne tik klaidingas, bet ir nenaudingas, ji iškart paims jai patogią padėtį, ty sėskis. Be to, grįžimas į gulintį gali neigiamai paveikti kūdikio vystymąsi. Jei vaikas jau sėdi pakankamai ilgai, turite jį atitraukti su žaidimu arba piktnaudžiauti ar laikyti rankoje.

Iš pradžių vaikai, ne tik mergaitės, bet ir berniukai, sėdintys labai neaiškiai, periodiškai nusileidžia jų šonuose. Nesijaudinkite apie tai ir nuolat juos ištaisykite. Kai raumenys yra šiek tiek stipresni, jis sėdėtų tolygiau.

Iš vaikiškų antklodžių nereikia papildyti pagalvių ir ritinėlių, kitaip jis paprastai negalės pakeisti savo laikysenos, kai jis bus pavargęs. Šie dalykai nebus nereikalingi, tačiau verta juos šiek tiek toliau išleisti.

Kaip teisingai pradėti sėdėti mergaite?

Mokymas tinkamai auginti mergaitę

Per 7-8 mėnesius nebebus baiminasi ir sėdėsi mergina bent poludija. Tai galima padaryti tiek ant kėdės, tiek ant vežimėlio. Tačiau ką daryti, jei kūdikis negali sėdėti? Šiuo metu svarbiausias dalykas yra ne priversti vaiką užimti jam nepatogią padėtį.

Norėdami padėti, jums reikia atlikti su dukra specialų mokestį, skirtą stiprinti. Visų pirma pratimai bus naudingi silpniems ir ankstyviems kūdikiams.

Gimnastika, kuri padės sustiprinti nugaros raumenis, atliekama ant kieto paviršiaus (keičiant stalą, grindis ir tt):

  • Kūdikis dedamas į skrandį. Jo kojos atsilieka nuo suaugusiojo kūno. Vaikas pakeltas, laikydamas rankas po apačia ir po krūtimi. Tokiu atveju sėdmenys ir atlošas turėtų būti įtempti. Į šią poziciją laikykite kelias sekundes ir grįžkite į originalą;
  • Kai imate oro vonelės, ant pilvo dedami trupiniai, o prieš tai yra šviesus objektas. Tai turėtų paskatinti ją ieškoti įdomių dalykų. Taigi sustiprinami spaudos ir nugaros raumenys, kurie pasirengs sėdynės vystymui. Tuo pačiu tikslu įsigyjami nedideli, daugiaspalviai žiedai, kurie tvirtinami per kūdikio lovelę. Vaikas bandys juos paimti, o tada sėskis. Per 7-8 mėnesius vaikas gali būti keliaujamas keletą minučių per dieną;
  • Trupinys dedamas ant nugaros, o rodyklės pirštai išplečiami jai. Kai ji juos paima, ji stengsis sėdėti. Šiuo metu nugara turėtų būti atskirta nuo paviršiaus, o pilvo raumenys - priveržti. Šioje pozicijoje kūdikis laikomas 20 sekundžių ir grįžta į pradinę padėtį.

Tokius pratimus galima atlikti su dukra kiekvieną dieną nuo 3 mėnesių amžiaus.

Geras variantas yra aplankyti specialų baseiną, kuriame galite dirbti su mažais vaikais. Plaukimas efektyviai sustiprins raumenis ir pasirengs sodinti. Kvalifikuoti specialistai padės jums atlikti reikalingus pratimus net vonios kambaryje.

Komplekse taip pat galite naudotis masažu, veikiančiu nugarą ir sėdmenis. Tėvai gali tai padaryti patys arba paprašyti specialisto.

Kai tu gali sėdėti merginas ir tu negali kategoriškai tai padaryti

Jei tėvai abejoja, ar įmanoma dukterį įmesti, pirmiausia jie turėtų pasikonsultuoti su pediatru. Gydytojas pirmiausia įvertins vaiko fizines galimybes ir vystymąsi, tada pasakyk, kodėl vaikams iki šešių mėnesių nepatartina. Jei kūdikis yra pasirengęs priimti naują poziciją, tada mama ir tėtis jai turėtų padėti.

Daugelis pediatrų teigia, kad mergaitės negali sėdėti iki pusės metų, jei jos to nepadarė. Paprastai, kol šis amžius, stuburas nėra pasirengęs sunkiems kroviniams, ir vertikali padėtis yra būtent tai.

Ankstyvo posėdžio metu galima padaryti daug žalos vaikų organizmui. Vyresniame amžiuje tai gali paveikti laikyseną. Reikėtų pastebėti, kad pediatriniai ortopedai ateityje nustatė ryšį tarp ankstyvojo sėdėjimo ir skoliozės.

Remiantis medicininių tyrimų rezultatais, nustatyta, kad ankstyvo sėdėjimo metu gali atsirasti dubens kaulų deformacija. Ši patologija gali labai paveikti gimdos kanalus. Susukę dubens kaulai dažnai juos sulygina, todėl pristatymo procesas tampa ilgai ir labai skausmingas.

Be to, gali sutrikti kūdikio psichoemocinė būklė. Neįprastai vaikas gali patirti baimę ir nesaugumą. Tinkamas sėdėjimas, be skubos, užkirs kelią tokioms komplikacijoms.

Taip pat yra nuomonė, kad ankstyvas sėdėjimas sukelia gimdos lenkimą. Bet oficiali medicina tai nepatvirtina. Išorinės gimdos nuokrypis yra lytinių organų struktūros fiziologinis bruožas.

Paprastai tai yra dėl genetinės polinkio ar dėl dubens uždegimo. Bet koks gydytojas pasitikės, kad gimdos lenkimas ir ankstyvas sėdėjimas nėra tarpusavyje susiję.

Mokymas tinkamai auginti mergaitę

Tėvai turėtų žinoti, ar vaikas nesėdėjo iki 6,5 mėnesio, nesistengia jo užgrobti jėga, padengti pagalvėmis, ilgai sėdėti savo rankose. Vaikščiojant leisti vaikščioti, kad vežimėlio galinė pusė būtų atlošta. Tačiau jums nereikia naudoti perkėlimo, kai sėdi kūdikis.

Mama ir tėtis, norintys sužinoti, kiek mėnesių jie įkūnijo mergaites, turėtų atidžiai stebėti. Sveikos, stiprios trupinėlės sėsk, kai tik jo stuburai ir raumenys bus paruošti tokioms apkrovoms.

Uždelsimas kintančiose pozicijose dažnai pasireiškia ankstyvuose kūdikiams, mažamečiams su pertekliniu svoriu ir tiems, kurie turi laisvą kūno struktūrą. Mergina sėsk vėliau, jei tėvai su ja nesiims su juo susijusios gimnastikos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 2 =