Aš mama!

Nootropics vaikams

Nootropinių vaistų veikimas yra konkretus poveikis didesnioms smegenų funkcijoms. Suaugusiesiems jie pagerina atmintį, atkuria psichinius gebėjimus, padidina pasipriešinimą pernelyg dideliam stresui ir pašalina smegenų hipoksiją dėl netinkamos kraujo apytakos.

Vaikų nootropikos taikymo sritis

Nootropics vaikams

Ar įmanoma vaikų vaikų nootropikos?

Atsakymas yra nedviprasmiškas - taip.

Vaikams, norint vystyti kalbą, aktyvinti psichinę veiklą, didinti mokymosi ir prisiminimų gebėjimus, reikalaujama nootropų. Pediatrijos praktikoje vaikus, vartojančius šios grupės narkotikus, gydymas pradėjo vartoti nuo praėjusio šimtmečio 1952 m. - tada buvo sukurti vaistai, kurie galėtų būti skirti vaikams.


Tokių narkotikų sąrašas kasmet plečiasi - vaistininkai bando kurti vaistus, kurie nedidintų šalutinių poveikių mažiems pacientams. Panašiai keičiasi ir veikliųjų medžiagų dozavimo formos, pvz., Patogiau vartoti nootrop vaikams sirupe - suaugusiems buvo pakankamai tabletės.

Lėšos naudojamos šioms diagnozėms:

 • smegenys;
 • encefalopatija;
 • cerebriniu paralyžiumi - kūdikių cerebriniu paralyžius - pašalinti hipoksijos poveikį;
 • kalbos ugdymui;
 • intelekto nepakankamumo pašalinimas.

Vaikai juos toleruoja lengviau nei suaugusieji, jie netrukdo mokytis ir vystytis.

Bet net naujosios kartos priemonės gali sukelti šalutinį poveikį:

 • galvos skausmas;
 • pykinimas;
 • vėmimas;
 • nemiga;
 • viduriavimas;
 • refleksinis sulėtėjimas.
Nootropics vaikams

Šiuo atveju gydymas nėra atšauktas, nes nootropiniam narkotikų sąrašas vaikams yra pakankamai platus, ir netolerancija vienas kitų narkotikų agentų pasireiškimas pasirinktas ir pritaikytas terapinio paskirties grandinę.

Vaikams skirti nootropiniai vaistiniai preparatai gali būti vartojami kartu su dehidratacijos preparatais, dažniausiai diuretikais. Šiuo atveju kūnas išvalomas greičiau. Ši schema naudojama gydant vaikus, kuriems yra padidėjęs intrakranijinis slėgis.

Nootropics yra naudojami gydyti vaikus su bet kokiais neurologiniais sutrikimais, kurie yra labai svarbūs pašalinti. Su vystymuisi ir augimui valstybės galėtų laipsniškai grįžti prie normalaus, bet vaikų atveju, nėra laiko laukti - visi neurologiniai sutrikimai įtakos protiniam vystymuisi vaiko ir ji pradeda atsilikti jų bendraamžiais neurologinio vystymosi. Tai veda prie socialinės izoliacijos.

Kuo vyresnis vaiko amžius, tuo sunkiau kompensuoti atotrūkį, kurį sukelia nervų sistemos ir smegenų veiklos sutrikimai. Todėl neužmirškite nootropinių vaistų, jei jų paskiria pediatras.

Nootropics, dažniausiai naudojami pediatrijoje

Nootropics vaikams

Glicinas. Veiklioji medžiaga yra aminoetano rūgštis. Tai savaime sintezuoja kūnas, todėl vartojant vaistą šalutinis poveikis praktiškai nepastebimas.

Tai agentas padeda pagerinti kraujo tiekimas į smegenis yra raminamųjų ir antidepresantų poveikį ir turi antitoksininiai antioksidantas, suteikia blokatorių, sumažina neigiamų vegetatyvinių simptomus.

Vaistas Pantogamas yra laikomas vienu iš geriausių farmacijos įvykių. Mažiems vaikams naudojama dozavimo forma - sirupas, vyresni, patogiau vartoti tabletes. Pagrindinė veiklioji medžiaga yra gopanteno rūgštis, kurią sudaro nootropinis komponentas ir vitaminas B15.

Agent atstato miegą, normalizuoja sužadinimo ir slopinimo procesus. Rekomenduojama didinti nervų sužadinimo, streso, neurozės, padidėjusį nervų sistemos jautrumą ir nestabilumą, didinant koncentraciją ir skatinant efektyvumą.

Aukštas saugos lygis "Kogituma". Veiklioji medžiaga yra acetilaminoksucino dikoksidas. Jis pagamintas ampulėse, praskiestas prieš vartojimą vandenyje. Priskiriama slopinti - jis padidina psichomotorinį aktyvumą, stimuliuoja refleksinį aktyvumą, padidina motorinės veiklos galimybę.

Jis turėtų būti vartojamas ryte, kitaip didelė šalutinio poveikio atsiradimo tikimybė yra miego sutrikimas. "Pikamilonas" skirti vaikams nuo 3 metų, jo veiklioji medžiaga - nikotinoil gama-aminobutyro rūgštis.

Jis skirtas psichomotorinių ir kalbos sutrikimų pašalinimui, vaikiškam kapričiui, didėja emocinis labilumas. Be to, tai vienas iš efektyviausių vaistų, skirtų naktinio enurezės gydymui - neurogeniniai šlapimo pūslės sutrikimai ir šlapimo takų urodinamika. Encefabulas. Veiklioji medžiaga yra piritinolio dihidrochlorido monohidratas.

Paskyrimo indikacija:

 • po trauminės encefalopatijos;
 • lėtinė vaikų psichikos raida;
 • cerebroasteninis sindromas.
Nootropics vaikams

Skatina mąstymą, gerina atmintį, didina koncentraciją. Galite rasti dozavimo formą, kurią lengviau duoti vaikui. Kontraindikacijos yra autoimuninės ligos.

Fenibutas. Pagrindinė veiklioji medžiaga yra GABA - gama-aminobutyro rūgšties neurotransmiterio darinys. Vienas iš vaisto privalumų yra tai, kad pašalinant dirglumą ir miego sutrikimus, jis neturi įtakos raumenų būklei ir nesukelia atsipalaidavimo.

Analogai šio vaisto - "Noofen" ir "Noobut".

Jis pašalina galvos skausmus, pagerina koordinavimą ir gebėjimą įsiminti, normalizuoja smegenų kraujotaką, mažina spazmus kraujagyslių smegenyse, padidina intelekto, atstato regėjimo aštrumas didinant organizmo audinių nuomone apykaitą.

Taikymo sritis plati - tai nurodyta:

 • su košmarais;
 • neurozės būklės;
 • su vestibiulinio aparato funkcijų pažeidimais;
 • su šlapinimosi ir enurezės vėlavimu;
 • su tics;
 • galūnių drebulys;
 • su glaukoma;
 • kraujagyslių sutrikimų gydymui.

Minusas Fenibuta yra daug kontraindikacijų.

Nootropics vaikams

Ji negali būti naudojamas, jei yra erozinio pakitimų žarnos ir skrandžio, inkstų, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opų, kepenų ligos, sutrikimų, susijusių su jos kraujodaros funkcija istorija.

Rimtų neurologinių ligų, kurias sukelia gimdos ir įgytos būklės, kurios sukelia smegenų kraujotakos sutrikimus, atveju, "Suaugusiesiems reiškia": Cerebrolizinas ir "Cortexin".


Jie padeda didinti dėmesio koncentraciją ir pagerinti vaikų psichomotorinį ir kalbos vystymąsi. Cerebrolizinas ir "Cortexin" yra pagaminti iš kiaulių ar galvijų smegenų.

Naudojimo indikacijos:

 • smegenų cirkuliacijos sutrikimai, neatsižvelgiant į priežastis, dėl kurios atsirado būklė;
 • psichinės veiklos atkūrimas po trauminių smegenų sužalojimų;
 • atminties sutrikimai ir mąstymas;
 • didesnis gebėjimas mokytis;
 • kalbos ir psichinės plėtros uždelsimas.

Veiksminga sudėtingame gydyme esant encefalopatijai, encefalito ir encefalomielito komplikacijoms. Tai padeda sušvelninti traukulius, nepriklausomai nuo etiologijos, padeda atkurti smegenų funkcijas po operacijų ir sunkių uždegiminių procesų, įskaitant infekcines formas.

Nepaisant to, kad nootropiniai vaistai yra skirti pagerinti atmintį ir dėmesio koncentraciją, taip pat pagerinti kraujo tiekimą į smegenis, nebūtina pasirinkti vaisto kūdikiui.

Šios grupės lėšas turėtų skirti tik gydytojas, kitaip pasekmės gali būti nenuspėjamos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

39 − 35 =