Aš mama!

Nugaros masažas nėštumo metu padės išvengti skilvelių

Jei jus domina gimdymas lengvai, greitai ir be pertraukų, turėtumėte tinkamai paruošti kūną ateinančiam darbo krūviui. Tarpinis masažas yra vienas iš būdų, leidžiančių padidinti audinių elastingumą, kuris tiesiogiai priklausys darbo jėgai.

Kas yra tarpas

Nugaros masažas nėštumo metu padės išvengti skilvelių

Norėdami padidinti masažo efektyvumą, turėtumėte žinoti, kas yra tarpkojo. Medicininėje terminijoje tarpkulis vadinamas minkštuoju raumeniniu audiniu, kuris yra kaulų dugno apačioje. Ši svetainė yra tarp išangės ir makšties, todėl jam reikia specialaus masažo. 

Gimdymams pasireiškia stiprus krūvis ant tarpos, kurios raumenys nėra labai stiprus. Kai kūdikio galva yra spaudžiamas, jie dažnai perplėšiami, nes tai tampa vieninteliu kūdikio atsiradimo būdu.

Kartais chirurginis skilvelių skilimas - epiziotomija, leidžia išvengti daugelio komplikacijų gimdymo metu. Bet jūs turite galimybę neįtraukti chirurginio įsikišimo, jei pasirinksite tarpinio krūtinės raumenis iš anksto. 

Kas yra naudingas masažas

Masažo veiksmai, skirti padidinti tarpinio raumens elastingumą, padeda išvengti įtrūkimų ir plyšimų darbo metu. Iki 28 savaičių ši profilaktika nėra privaloma, tačiau, jei norite, vieną kartą per savaitę galite praleisti šiek tiek laiko. Tiems, mama trukmės nėštumo viršija 28 savaičių, jums reikia nuolat užsiimti tokia mokymo tarpvietės raumenų kartą kas 5 dienas po 37 savaičių - jūs netgi galite kiekvieną dieną. 

Stenkitės į šias profesijas įtraukti vyrui, nes po didelio skrandžio neleidžiama atlikti masažo judesių. Geriausia masažuoti tarpvietę prieš gimdymą vakare po duše ar vonioje. Vieta manipuliavimui gali būti jūsų miegamasis, kuriame galėsite visiškai atsipalaiduoti. 

Negalima pervertinti nėščios moters intymios masažo naudos, nes, be pagrindinio tikslo - minkštųjų audinių elastingumą, taip pat pagerina medžiagų apykaitos procesus šioje moters kūno srityje.

Yra kraujo apykaitos pagerėjimas ir daugelio vidaus organų būklė. Be to, nervų sistema procedūros metu ramina ir emocinė būsena tampa pusiausvyra, o tai labai naudinga būsimoms motinoms. 

Akušeriai-ginekologai teigia, kad nėščios moters intymios zonos masažas leidžia išvengti komplikacijų darbo metu. Štai kodėl, jų manymu, tarpinio masažas nėštumo metu yra vienas iš svarbiausių moteriškosios kūno gimdymo proceso elementų.

Daugelis moterų yra įsitikinusios, kad jei gimdymo metu atsirastų spragų, randas taip pat plinta vykstant vėlesnei darbo veiklai. Tačiau specialūs masažo judesiai gali sukelti rando elastingumą, kuris neleidžia jo plisti per antrojo vaiko gimimą. 

Darbo tvarkos taisyklės

Norėdami atlikti manipuliacijas, leidžiančias jums paruošti minkštųjų audinių gimdymui, jums reikės sterilaus aliejaus.

Galite naudoti alyvas, tokias kaip:

 • ramunė;
 • kalendra;
 • sudygusius kviečius;
 • rožinė;
 • alyvuogių;
 • migdolai;
 • persikų;
 • saulėgrąža. 
Nugaros masažas nėštumo metu padės išvengti skilvelių

Jei naudojate saulėgrąžų aliejų, jis turi būti virinamas. Griežtai draudžiama naudoti ricinos aliejų, nes jis gali sukelti gimdos susitraukimą, kuris gali sukelti priešlaikinius gimdymus. 

Prieš procedūrą kruopščiai nusiplaukite rankas, nes nėščios moters makštis yra pažeidžiama nuo infekcijų. Jei oda ir gleivinės yra pernelyg jautrūs, atlikdami masažo judesius naudokite sterilias pirštines. Tam, kad nepažeistumėte intymių organų paviršiaus, masažuotojo nagus reikia tvarkingai apdailinti. 

Aliejus, skirtas tarpukario masažui, turėtų būti naudojamas norint tepti mažas ir dideles gurules, laistyti jį ant rankų, nenukirti pirštų į talpyklą. Jei nesilaikysite šios taisyklės, tokie veiksmai lems naftos užteršimą ir lytinių organų infekciją.

Ideali padėtis - stovint, padėkite vieną koją ant lovos ar vonios krašto. Be to, moterys pasirenka sėdėjimo, gulėjimo ar atsistojimo vietą, tačiau tuo atveju, jei masažas vyksta vyru. 

Nėštumo metu makšties masažas nereikalingas, nes šis organas dėl savo prigimties yra pakankamai pailgas, gimdymo metu jis yra labai pažeistas. Padidėjęs elastingumas prieš pat gimimą reikalauja tik tarpvietės raumenų, todėl nėra reikalo giliai prasiskverbti, pakanka panardinti pirštus į makštį keliomis centimetrais. 

Vykdymo būdas

Priėmę patogią padėtį ir turėdami riebiai tepamas labiajas su aliejumi, atlikite tokius veiksmus:

 • Silpnas - 2-3 cm, įstumkite į nugarą arba nykščiu į makštį;
 • Padarykite smailią sienelę, kol pajusite šiek tiek dilgčiojimą ir įtampą. Laikykitės vienos minutės ir atleiskite. Kartokite keletą kartų, tokį spaudimą reikia atlikti per 10-15 minučių;
 • Tada atlikite šiuos judesius pagal laikrodžio rodyklę ir atgal;
 • Masažas baigiamas pakartotinai sutepti gerybes. Nebūtina atmesti galimybės traumoti moterį, kuriam būdinga darbo jėga, nedidelėse labiajose, todėl jie taip pat turėtų atkreipti dėmesį procedūros metu. Jie turi būti šiek tiek ištraukti į priekį, nesukeliant nemalonių jausmų moteriai. 

Nėštumo masažo praeinamumas kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau gali ištempti raumenis, kol moteriai nebus nemalonių pojūčių. Tokie mokymai paruoš ateities motiną gimdymui: ji išmokys atsipalaiduoti ir veikti spaudimą ant tarpinio regiono, o ne priešintis jam. 

Kontraindikacijos

Nugaros masažas nėštumo metu padės išvengti skilvelių

Nepaisant to, kad nėščiosios moterys akivaizdžiai naudoja tarpakmenių masažą, tokios manipuliacijos taip pat turi kontraindikacijas.

Ekspertai draudžiama tokį mokymą gimdymo praleidimo, jei moteris turi vaginitas, herpes ar kitų lyties organų infekcijas, nes yra giliau skverbtis infekcijos galimybė.

Prieštaraujantis masažas ir gresia nėštumo nutraukimas, odos pažeidimas, alerginiai bėrimai genitalijų srityje, padidėjusi kūno temperatūra. Tinkamas pasiruošimas gimdymui, kurio tikslas - padidinti raumenų audinio elastingumą, labai palengvins jums kūdikio išvaizdos procesą šviesoje!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

43 − 38 =