Paskutinis - kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai? | pangudownloads.com
Aš mama!

Paskutinis – kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai?

Pastarasis pradeda formuotis iškart po kontracepcijos. Jį sudaro placenta, virkštelė ir vaisių membranos.

Kaip atrodo pastarasis?

Placenta yra laikinas organas, jungiantis motinos organizmą ir vaisius ląstelių lygiu. Motinos dalį sudaro vidinis sluoksnis pagamintas iš gimdos sekrecijos ir vaisių - iš chorioninio bārkstiņu - išorinio apvalkalo vaisių.

Placentos funkcijos:

 • kvėpavimo takai;
 • maistingas;
 • imuninė apsauga;
 • endokrininė;
 • barjeras

Placenta yra suformuota iš choriono išorinio apvalkalo, kurio dalis yra padengta vilnomis ir prasiskverbia į gimdos gleivinę - tokiu būdu susidaro vaisiaus kiaušinio paketas. Placentos struktūrinis formavimas yra visiškai baigtas iki 16-osios nėštumo savaitės, o nuo 36-ojo amžiaus prasideda senėjimas. Virkštelė jungia motinos ir vaikų organizmus, dėl kurių vyksta kraujotaka.

Paskutinis - kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai?

Paprastosios arterijos - jų 2 - nukreiptas veninis kraujas iš nugaros, maistinės medžiagos ir kraujas tinka bambos venai.

Prie aplinkinių organų nelaikykite indų, jie yra apsaugoti specialia klampiomis medžiagomis - Vartonų želė. Gimdymo metu vis dar gali būti suspaustas, šiuo atveju atliekamas cezario pjūvis.

Už vaisiaus šlapimo pūslė yra padengtas sklandžiu chorionu.


Iš vidaus jis susideda iš jų amniono - tai ląstelės, kurios gamina vaisiaus skysčius, kurių vaisius yra visą intrauterinį laikotarpį. Kai prasideda gimdymas ir gimdos kaklelis atsidaro iki 6 cm, vaisiaus pūslė perauga ir vanduo išpila. Jei šlapimo pūslė plūdo jau gimęs kūdikio galvoje, jis gimsta "Marškinėliai".

Gimimo po gimimo

Gimdymo pasiskirstymas vyksta po gimdymo. Šis įprastai gimdymo laikotarpis praeina viltimi - akušeriai atidžiai stebi motiną ir įvertinti išorinį moters būklė, kontroliuoti širdies ritmą, ir nustatyti kraujo neteko moteriai sumą. Norint įvertinti kraujo tėkmę po paternostero, dedamas emaliuotas podas. Šlapimo pūslė yra ištuštinama, nes ji užpildoma - kitaip užkertamas kelias po deginimo atskyrimo, ir tai yra labai pavojinga.

Po 1,5-2 valandų ir kraujo netekimas ne daugiau kaip stiklo, prasideda nepriklausomas išsiuntimas. Jei kraujavimas padidėja arba yra išleidimo uždelsimas, atliekamas rankinis atskyrimas. Negalite išeiti iš pastarojo - net maža dalis gali sukelti rimtas po gimdymo komplikacijas: sepsį, kraujavimą - aplinkybes, keliančias grėsmę vaiko gyvenimui.

Gimimo departamento požymiai

Žemiau aptarsime svarbiausius vaiko vietos atskyrimo požymius.

Paskutinis - kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai?
 • Schroederio ženklas - gimdos formos ir aukščio pokyčiai. Išskyrus placentą, gimda išlygina, dugnas pakyla į nugarą, kai kuriais atvejais pasiekia kraštinę arką. Gimdos nukrypimas vyksta dešinėje;
 • Alfeldo simptomai. Viršutinė virvelės dalis yra pailgi, nusileidžia į makštį. Tai atsitinka, kai placenta patenka į gimdos ertmę, jos apatinį segmentą. Tai matyti iš to, kaip susilpnėja gimstamumas, gimęs po gimimo. Virš simfizės atsiranda iškyša - susidaro, kai placenta nuleista;
 • Mikulicho ženklas. Šis ženklas - noras pabandyti - ne visada rodomas. Šiuo metu placenta jau nusileido į makštį;
 •  Kleino simptomas. Kai motinai siūloma dirbti, prailginamas nugaros smegenys, išsikišęs iš gimdymo kanalo. Jei, pasibaigus bandymui, jis neatsiskaitomas, tada vaiko vieta yra atskirta;
 • Kusterio-Chukalovo ženklas. Paspaudę ant suprapubic regione turi pratęsti laidą ir fizinių pasekmių nutraukimo - tai nėra atitraukti atgal.

Jei po gimdymo motinos būklė yra priimtina, bet vaikų vieta nėra išvaryti, o kraujavimas nėra, laukimo laikotarpis pratęsiamas iki 2 valandų. Kai po šio laiko pastarasis neatvyksta ir atskiriami ženklai, pradedamas rankų išsiuntimas iš paskos.

Rankos būdu išsirinkti išsišakojusį vaikišką sėdynę

Nepriklausomai nuo pasirinkto metodo moteris pirmiausia ištuštinama šlapimo pūslės.

 • Gentero metodas. Iš gimdos apačios pašalinama vidurinė linija. Akušerė tampa apie motinas, prispausti Knuckles žemyn rankas ant gimdos projekcija, spaudžiamas perkeliant kėdutę žemyn ir į vidų - iš motinos dauguma pastangų reikalaujama;
 • Abuladze metodas. Atlikite minkštąjį išorinį gimdos masažą, tada pilvo sieną laikykite išilgai, o motinai siūloma dirbti.

Jei šie metodai nepadeda, jie pereina prie stipresnio efekto naudojant Krede-Lazarevičiaus metodą.

Atrodo taip:

Paskutinis - kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai?
 • gimdos apačios veda į vidurį;
 • atlikti masažinius efektus, skatinančius susitraukimus;
 • padengti ne gimdoje - apatinį dešinės rankos delną ant iškyšos viršuje, ir keturis pirštus pagal gimdos apačioje;
 • Viena ranka suspaudžia gimdą, o kita - stumia judesius.

Visi veiksmai turi būti atliekami teisingai ir nuosekliai - bet pažeidimas gali sukelti spazmas gerklės, ir tada jau griebtis vaistų administracija. Jei kriauklių sezono su placentos iškrovos vėluoja, vaikas sėdynė švelniai sukdami, todėl atskyrimo membranų. Šiuo atveju jie palaipsniui plinta.

Jei gimdymo metu gimdyvė ne pernelyg pavargsta, tada Gentero metodas naudojamas kriauklėms atskirti. Jai siūloma pakelti dubenį, kad pakabinta placenta su svoriu sukėlė nepriklausomą membranų atsiskyrimą.

Vaiko vietos vientisumo tikrinimas

Po gimimo pastaroji yra atidžiai tikrinama - būtina įsitikinti, kad membrana ir placenta yra visiškai pašalintos. Norėdami tai padaryti, išdėstykite ant lygaus padėklo, kad vaikas priartėtų prie motinos paviršiaus ir ištirtų lopinius. Ypatingas dėmesys atkreipiamas į krašto - visa placenta yra lygūs, ir kabančios ant laivų krašto nepastebėta.

Tada vaiko vieta yra pasukta aukštyn kojomis iš motinos pusės, ir jie pradeda tirti vaisių apvalkalą. Kiekvienas spragas yra tinkamai ištiesintas - būtina atkurti kiaušinių kamerą, kurioje buvo kūdikis. Patikrinote juodą apvalkalą, bandydamas rasti net mažiausią sugadintą laivą.

Šiuo metu atkuriama klinikinė įvairovė - kas buvo placentos prevencija. Ar arčiau placentos krašto buvo plyšimo vieta, tuo mažesnis buvo pateikimas. Jei pasirodė, kad placenta nebuvo visiškai pašalinta, gimdos ertmė išvaloma. Tai dažniausiai atliekama rankomis, tačiau kartais naudojama kuretetas - kvaila speciali šaukštelis.

Kai atliekant tyrimą pastebima, kad pastarasis išsiskyrė visiškai, tačiau membranos užsitęsė, valymas ir curettage nereikalingi. Jie yra nekroziniai ir išsiskiria kartu su lokijomis - po gimdymo sekretais.

Moterų statuso įvertinimas

Paskutinis - kas tai yra ir kodėl ji yra tokia svarbi darbo jėgos moteriai?

Pasibaigus poskiepio patikrinimui, jis pasveriamas, duomenys užrašomi "tėvelio" kortelėje. Įvertinkite kraujo netekimą, taip pat įveskite duomenis į gimdymo kontrolės registrą. Tada atliekamas antiseptinis gimdos kaklelio gydymas - kruopščiai patikrinami gimdymo kanalai, plaunami dezinfekuojančiu tirpalu, susiuvami ašaros ir nedideli sužalojimai.

Bet kokie patologiniai pokyčiai, nepastebėti, gali sukelti rimtų komplikacijų ateityje, o netinkamas aseptikos taisyklių laikymasis yra tiesioginis kelias į infekciją.

Po gimdymo - net jei pastarasis atsiskyrė pats - ir kai jis ištyrė trūkumus, nerasta - moteriai paliekama 2-3 valandos po gimdymo.


Labai svarbu nepraleisti makšties kraujavimo, kuris dažniausiai susijęs su sumažėjusio gimdos tonu po gimdymo.

Su pulso greičio atkūrimu ir kraujospūdžio normalizavimu moteris jau gali eiti į postnatalinį skyrių, kur primiparas turi išmokti pirmuosius kūdikio priežiūros įgūdžius.

Kai menkiausia grėsmė gyvenimui ir moters sveikatai, ji yra perkelta į patologiją, o kūdikis tam tikru laiku yra sutvarkytas vaikų skyriuje, kur jam sekasi tinkama priežiūra.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

5 + 5 =