Pratimai po gimdymo: stiprina pilvo raumenis ir mažina svorį | pangudownloads.com
Aš mama!

Pratimai po gimdymo: stiprina pilvo raumenis ir mažina svorį

Daugelis moterų bijo nėštumo, nes yra įsitikinę, kad tai neigiamai paveiktų jų figūrą. Žinoma, kiekviena moteris nori būti gerai prižiūrimi ir gražūs, nepaisant to, ar ji turi vaikus, ar ne, bet tai nėra priežastis atsisakyti motinos laimės. Norėdami grąžinti ankstesnes formas, jums padės specialios pratybos po gimdymo, skirtos svorio, raumenų pakėlimo ir stiprinimo.

Kaip nepažeisti kūno

Pratimai po gimdymo: stiprina pilvo raumenis ir mažina svorį

Kartais moterys yra priblokštos dėl tvirto noro susigrąžinti seną figūrą, kuri iš karto po vaiko gimimo į sporto salę. Bet jūs turite žinoti, kad tai yra pagrindinė klaida, kurią neturėtumėte leisti. Kūnas po gimdymo vis dar susilpnėja, gimdymo kanalas nėra uždarytas, todėl pernelyg aktyvus fizinis aktyvumas gali pabloginti jūsų būklę.

Priimtinas yra tik lengva gimnastika, atliekanti tai, galėsite pasiekti tokius tikslus:

 • gerinti nuotaiką;
 • paimti pirmąjį figūrą;
 • numesti svorio;
 • pagerinti fizinę būklę. 

Pratimai svorio netekimui po gimdymo ir raumenų stiprinimo yra svarbūs per visą gimdymo laikotarpį. Prieš pamokas būtinai apsilankykite ginekologo kabinetuose, nes tik gydytojas gali pasakyti, ar esate pasiruošęs tokiam krūviui.

Mes laikomės taisyklių

Ar norite pasinaudoti savo treniruočių nauda?

Norėdami sužinoti, kaip fiziškai užsiimti fizine veikla, laikykitės šių taisyklių:

 • Praktika reguliariai, pageidautina keletą kartų per dieną;
 • Pratimai, gulėdami ant kieto paviršiaus – grindys ar kietas čiužinys;
 • Atlikite visus judesius sklandžiai;
 • Klasės turėtų vykti gerai vėdinamoje patalpoje, optimali oro temperatūra 18-22;
 • Dėvėkite patogius, ne gėdingus drabužius;
 • Prieš treniruotę aplankykite tualetą;
 • Pageidautina pradėti fizinį aktyvumą po maitinimo krūtimi. 

Kad klasės suteiktų matomų rezultatų, jas reikia atlikti kasdien. Tai nereiškia, kad jūs turite praleisti visas dienas sporto salėse, pakanka, kad jūsų kūnas būtų labai mažai laiko, jūs netgi galite namuose. 

Kaip pradėti mokymą

Jei nenorite pakenkti kūnui, turite žinoti, kaip mokyti ir kur pradėti. Pirmosiomis dienomis po gimimo svarbiausia moteriškoji kūno dalis yra pratimai, skirti sustiprinti dubens dugno raumenis. Jie labiausiai kenčia per darbo procesą, todėl jie turi būti atstatyti. 

Ne visada su mažu vaiku yra noras ir laikas sportuoti, bet jūs iš karto pastebėsite naudingą fizinio aktyvumo poveikį jūsų kūnui. Stiprinant dubens dugno raumenis, galite paspartinti tarpvietės ir makšties raumenų išieškojimo procesą. Specialios pratybos padės pagerinti dubens organų apytaką, todėl patinimas ir mėlynės bus daug greičiau. 

Kegelio pratimai

Stiprinti dubens raumenis padės jums naudotis Kegel. Jie yra pagaminti, sugriežtinant tarpvietės raumenis, dėka tokių paprastų judesių, jie yra gerai sustiprinti. Tokie veiksmai vis dar padeda moterims susidoroti su tokia negalia kaip šlapimo nelaikymas, nes ši problema įvyksta daugelyje jaunų motinų. Raumenys turi būti laipsniškai pjaustomos, kad nebūtų pakenkta save, jei turite nemalonių pojūčių, nedelsdami turite nutraukti veiklą. 

Pratimai Kegel po gimdymo prasideda nuo antsnukio raumenų susitraukimo keletą sekundžių, kartojantis veiksmą keletą kartų. Palaipsniui didinkite sesijos trukmę. Tada eikite į makšties raumenų susitraukimą, tokie veiksmai ne tik atstato jūsų kūną greičiau po gimdymo, bet ir sustiprins jūsų seksualinį gyvenimą. 

Atsikratyti perteklinio svorio

Pratimai po gimdymo: stiprina pilvo raumenis ir mažina svorį

Beveik kiekviena moteris po to, kai gimdo vaikas, pastebi, kaip ji įgavo svorį, kuri nepatinka jaunosios motinos. Jūs galite prarasti svorį, laikydamiesi mitybos mitybos, tačiau šis metodas yra draudžiamas moterims žindančioms moterims. Šiuo atveju bus naudinga atlikti įmanomas fizines apkrovas, todėl perteklius bus daug greičiau. 

Aktyviai užsiimti sportu galima tik po pusantro mėnesio. Fizinis moters aktyvumas po gimdymo įmanomas tik ištyrus ginekologą ir pasikonsultuojant su treneriu.

Na, ką aš galiu padaryti, jei noriu greičiau susigrąžinti savo ankstesnes formas? Ekspertai rekomenduoja naudoti lengvąją gimnastiką, nes reguliariai tai yra gana efektyvi.

Kitas svorio mažinimo pratybų komplektas gali būti atliekamas jau po išleidimo iš motinystės ligoninės be komplikacijų:

 • Lieu ant tavo pusės, sulenkite kelius. Palaikykite savo apatinę ranką pagal savo galvą, laikykitės tavo kitos rankos ant lovos. Pakelkite dubens ir perkelkite visą svorio svorį į delną. Atlikite treniruotę iš kiekvienos pusės nuo 3 iki 10 kartų;
 • Padėkite nugarą ant sofos, sulenkite kelius. Panašiai viena ranka, stumdomas ant sofos, tęsiasi prie kulno. Pakartokite veiksmą iki 10 kartų;
 • Priimkite kelio ir riešo pozą, o iškvėpę, vienu metu pakelkite dešinę ir dešinę koją, tada pakartokite tą pačią į kitą pusę.

Tokie pratimai pagerins kraujotaką raumenyse, o tai teigiamai veikia jūsų svorį. 

Pilvo raumenų sustiprinimas

Po nėštumo ir gimdymo pilvo raumenys taip pat stipriai kenčia, susilpnėja, praranda elastingumą. Pratimai pilvei po gimimo padės jums tapti idealios spaudos savininku.

Atlikite šiuos veiksmus: 

 • Liege ant nugaros, sulenkite kelius. Įkvėpus ir iškvėpę orą, išsipludę pabandykite maksimaliai įtvirtinti dubens raumenis. Kai jie yra įtempti, pradėkite lėtai traukdami nugarą ir tada traukite į vidų, jaučiate stiprų pilvo raumenų įtempimą. Pratimai spaudai po gimdymo taip pat naudingi, nes jie prisideda prie gimdos sumažinimo;
 • Gulėdamas ant sofos, padėkite pagalvę pagal savo galvą, sulenkite kelius ir nuleiskite apatinių pilvo raumenis. Laikykitės kelias sekundes, tada sulenkite nugarą su arka;
 • Pamoka dėl fitbole. Atsigulkite ant nugaros, paimkite kamuolį kojomis ir laikydamasis savo kojomis, padėkite rankas nugarą rankomis. Keliai lėtai priveržti prie krūtinės, pakelti dubens. Priimkite pradinę padėtį neliesdami grindų. Atliekant šį treniruotę po fitobelės po gimdymo, visi judesiai atliekami dubens pagalba. 

Sindžio Crawfordo programa

Žinoma, kad visos įžymybės rūpinasi savo išvaizda. Taigi kodėl mes nesinaudojame savo paslaptimis? Cindy Crawford programa “Naujas aspektas“Siekiama atstatyti figūrą po gimdymo. Specialiai parinktos pratybos padės jums švelniai, tačiau tuo pačiu metu labiausiai efektyvu rasti norimą skaičių. 

Visi pratimai po Cindy Crawford gimimo suskirstyti į tris dalis:

Pratimai po gimdymo: stiprina pilvo raumenis ir mažina svorį
 • 10 minučių kompleksas A. Labai patogu atlikti, net arti vaiko. Galite pakartoti tiek, kiek galite;
 • Kompleksinis B. Prieš eidami į šį etapą, jūs turėtumėte išbandyti keletą savaičių, atlikdami pratimus iš sudėtingos A;
 • Kompleksinis C. Šis vienetas yra pats efektyviausias, todėl intensyvus riebalų deginimas.

Norėdami studijuoti Cindy Crawford programą, žiūrėkite visus tokios veiklos vaizdo įrašus.

Dėl postnatalinio periodo tokie sporto variantai kaip jogas, pilatesas, plaukimas taip pat yra idealūs. Jogos pratimai po gimdymo ne tik leis jums formuotis sau, bet ir ramina nervų sistemą. Ekspertai rekomenduoja moterims iškart po gimdymo atsisakyti aerobikos ir bėgimo. 

Atlikdamas realų fizinį krūvį, gausite patrauklų figūrą, kaip ir prieš nėštumą, o galbūt dar geriau!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

43 − 37 =