Aš mama!

Prenatalinis mokymas

Iš kokios padėties vaisius pateko į gimdą, daugeliu atvejų priklauso nuo gimdymo - kaip tai bus atliekama, ar reikia operacijos. Būklę apibūdina vaisiaus vieta: pateikimas ir padėtis. Ką reiškia šie terminai ir kaip kiekviena situacija daro įtaką darbo eigai?

Vaisiaus padėtis nėštumo metu

Iki 32 savaičių ateities kūdikio būsena domina tik švietimo tikslais. Besivystantis organizmas plaukia gimdos ertmėje - iki 20 savaičių laisvai, o tada įstumiamas į sienas.

Prenatalinis mokymas

Trečiąjį nėštumo trimestrą ginekologai jau bando išsiaiškinti, koks vaisiaus pateikimas - apatinis fragmentas segmentologiškai įvedamas į mažą dubens. Iki 36-osios savaitės moteris galės stengtis pasukti - jei ji yra neteisingai išdėstyta - specialių pratimų pagalba, vėliau vaisiaus posūkis yra sunkus.

Gimdymų vykdymas iš esmės priklauso nuo vaisiaus padėties - šis terminas lemia lygiagretės linijos, kuri eina ties stuburo link vertikalios gimdos ašies, santykis.

Taip pat sąlyginė linija, padalijanti ją į kairę ir į dešinę.

Pastabos: vaisiaus išilginė, skersinė ir įstrižinė padėtis. Pelėms arba galvos kruopštumui gali būti nepriklausomų rūšių - gimdos ir vaisiaus ašis sutampa.

Nelygusios vaisiaus padėtis nėštumo metu arba skersai yra cezario pjūvio indikacija. Kita charakteristika yra pozicija. Ši vieta nustato vaisiaus vietą gimdos sienose. Jei būsimojo kūdikio nugara bus nukreipta į priekį - tai yra priekinis pristatymas.

Idealus jauno kūdikio paruošimas gimdymui - 38 savaites yra išilginėje išilginėje gimdos srityje, pakopinis vaizdas, iš pirmo žvilgsnio. Jei padėtis yra tokia pati, bet galinio vaizdo rodymo vieta, gimimas daromas natūraliai, bet gali būti ilgesnis.

Kas yra darbštumas?

Kruopštumo rūšys:

Prenatalinis mokymas
 • galva - ši pozicija laikoma teisinga - galva įterpiama į segmentą į dubens sritį;
 • dubens - prie įėjimo į mažą moters dubenį yra vaiko kojos;
 • spyna - kūnas suformuota kaip peiliu - kojos ištiestos, segmentinės dubens moteris pristatė sėdmenis, būsimos kūdikio galvą ant viršaus.

Dėl galvos skausmo gali atsirasti ir daugybė patologijų, jei galva yra dislokuota "Klaidinga". Pasibaigus ausų kruopštumui, šviesoje pirmiausia atsiranda kaklas - tokios pojūtės lengvai pasidaro.

Frontalinė - ši pozicija dažniausiai atliekama cezario pjūvio metu, nes, jei kūdikis turi galvą atleista, gimstant, gali atsirasti:

 • kaklo slankstelių poslinkis;
 • hipoksija;
 • trauma motinai - gimdos ir tarpvietės plyšimas.

Su veido kruopštumu, akušerijos techniką nustato akušerė.

Diagnostikos vieta

Net prieš 30 metų, gydytojai nustatė vaiko poziciją prieš gimimą liesti - atliktą apklausą Ginekologinės kėdės, apčiuopti pilvo, vadovaujasi Iškilioji ir širdies plakimas. Klaida diagnozė yra brangus - turėjo mokėti už motinos ir kūdikio sveikatai, bet net patyrę gydytojai gali klysti - su Polihidramnionas ir daugiavaisio nėštumo.

Beje, daugiapartinė karta netgi buvo gimdymo metu.

Šiuo metu, norint nustatyti, kaip vaisius yra gimdoje, galima nuo pat pradžių nėštumo - dėl ultragarsinio tyrimo. Gydytojai paprastai moterims teigia, kaip ateityje kūdikis apsistojo.

Prenatalinis mokymas

Nėščios moterys turėtų žinoti, kad jei 20-ą savaitę pasireiškia pasvirusi arba skersinė vaisiaus padėtis, tai nereikėtų nerimauti. Vykdant vystymąsi, vaisiai turės laiko pasukti dar kelis kartus.

Dabar jie savarankiškai nustato moters vaiko padėtį iš smalsumo. Kad tai padarytumėte, gulėkite ant nugaros, ant plokščio paviršiaus ir pabandykite - su dideliu pilvu sunku matyti puokštes. Tai lengviau, jei mažylis yra aukštyn kojomis.

Apie išgaubtą, turėtum spragtelėti. Jei išstumtis nukrenta po ranka, tai galva. Pasvirusi ar skersine galva yra kairėje arba dešinėje.

Vaisiaus persileidimo priežastys

Šios priežastys įtakoja būsimojo kūdikio būklę gimdoje:

 • amniono skysčio trūkumas ar perteklius;
 • įgimtos gimdos anomalijos;
 • daugiavaisiai nėštumai;
 • moterų individualios savybės - jos konstitucija;
 • aukštis placentos previa;
 • aktyvi ar pasyvi būsena;
 • vaiko galvos matmenys;
 • spaudos raumenų švelnumas;
 • kelia nakties poilsiui.

Pagrindiniai vaisiaus padėtį įtakojantys veiksniai yra besivystančio vaiko motorinė veikla ir gimdos refleksiniai susitraukimai.

Kaip prisiderinti prie laimingo gimdymo?

Jei fiksuoto įstrižai ar šoninė padėtis vaisiui iki 36 savaičių, moteris turi prisitaikyti prie cezario, bet vis tiek, kad bandoma perkelti neklaužada kūdikis į teisingą padėtį.

Beje, jei ateityje kūdikis jau demonstruoja personažą ir gulsta, kaip jam patinka, tai, ką ateityje moteris susidurs! Pratimai turėtų būti pradėti, kai tik laikotarpis pasieks 32-36 nėštumo savaičių.

Kompleksas privalo būti atliekamas 3-4 kartus per dieną 10 dienų.

Prenatalinis mokymas
 1. Pasukite lovą nuo šono į šoną - kiekvienoje padėtyje turite atsigulti 10 minučių;
 2. Atsigulkite ant nugaros, pakelkite dubenį virš savo galvos, nes už jį turi būti padėklas. Judesio užraktas iki 10 minučių;
 3. Pratimai, kurie padeda bet kurioje situacijoje - "Katė". Būtina paimti kelio alkūnės padėtį, įkvėpdami pakelti nugarą į katę, išsiverždami grįžti į pradinę būklę. Ši pora normalizuoja spaudimą, sumažina raumenų tonusą, padeda normalizuoti smegenų kraują.

"Kat" turėtų būti padaryta iki 10 kartų.

 1. Iš situacijos "Katė" paimkite kitą pozą - nuleiskite galvą ir pakelkite kuprokaką - sureguliuokite būklę 15 minučių;
 2. Pasukite iš vienos pusės į kitą. Moteris yra ant šono, kurioje yra kūdikio dubens žandikaulis, spaudžia laisvą išlenktą koją į skrandį, tada staigiai ištraukia ją ir pasisuka į kitą pusę.

Visos pratybos, išskyrus "Katės" pakartokite 3-4 kartus. Jūs negalite daryti pratimą, jei gimda yra pooperacinį randus, nenormalus placenta previa, daug auglių įvairių etiologies, lėtinių ligų, endokrininės, širdies ir kraujagyslių sistemos istoriją.

Jei vaisius nesisuka, akušeris-ginekologas gali nuspręsti atlikti išorinę vaisiaus posūkio procedūrą. Operacija atliekama tik sėkmingai nėštumui ir geram vaisiaus mobilumui nuo 36 savaičių. Tam reikia raštiško moters sutikimo.

Moteris yra uždėta ant jos pusės, į kurią nukreiptas dabartinės dalies nuokrypis. Tada gydytojas nustato galvos ir, kai moteris pasisuka į kitą pusę, bando suteikti vaisiui reikiamą padėtį.

Kitas išorinio tekinimo būdas.

Prenatalinis mokymas
 • Anestezijai Promedol po oda, taip pat prieš procedūrą reikia ištuštinti šlapimo pūslę;
 • Tada moteris guli ant nugaros ant kieto sofos, lenkdama kojas ir traukiant ją į skrandį;
 • Gydytojas bando suimti rankos vaisiaus galvos ir sėdmenis, bando jį panaudoti, kaip šalmas.

Per savo ruožtu gali atsirasti komplikacijų: placentos atsitraukimas, vaisiaus hipoksija.

Jei natūralaus gimdymo vyksta pasviru padėtį vaisiui, tada akušerė vidaus išorės rotacija - viena vertus, yra įvesta į gimdą, o kitas yra ant motinos pilvo, bando patraukti rašiklį ar kūdikio koją ir dislokuoti ją išilginei ašiai gimdą.

Pastaruoju metu šis metodas turi būti vartojamas gana retai - techniškai sunku atlikti techninę priežiūrą, o klaidos atveju - gali sukelti mirtį. Be to, pasikeitimas yra įmanomas tik tada, kai kūdikio galva atitinka motinos dubens dydį ir įprastą amniono skysčio kiekį.

Kiškio ar skersinė vaisiaus padėtis yra tiesioginė cezario pjūvio indikacija. Chirurginė intervencija padeda išlaikyti motinos ir kūdikio sveikatą.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

77 − 70 =