Aš mama!

Sage apie ovuliaciją: kaip padėti ir kaip imtis?

Mūsų laikais nevaisingumas tapo beveik visuotine problema dėl aplinkos būklės, blogų įpročių paplitimo ir blogos mitybos. Tačiau yra gera žinia - daugelis nevaisingumo atvejų yra grįžtami ir koreguojami. Ypač, šalavijas plačiai naudojama ovuliacijos stimuliavimui net progresyvesnioms mergaitėms.

Ovuliacijos priežastys

Sage apie ovuliaciją: kaip padėti ir kaip imtis?

Anovuliacinis ciklas neveikia įprastu gyvenimu, jei pora neplanuoja įsigyti palikuonių.

Moteris gali rasti ovuliacijos nebuvimą tik pažeidžiant mėnesinių ciklą apskritai. Ši problema paprastai būdinga tiems, kurių ciklo trukmė yra mažesnė nei 20 ar daugiau nei 40 dienų. Tačiau šis veiksnys ne visada atkreipiamas į tinkamą dėmesį.

Paprastai mergaitės susiduria su panašiomis problemomis dėl to, kad ilgai laukta koncepcija negali įvykti. Jei ilgų bandymų rezultatas (per šešis mėnesius), moteris ne pastoja - taigi, vienas iš partnerių serga nevaisingumas. Ne visada mirtinas, bet visada reikalingas gydymas.

Sveikoje moters anovuliaciniai ciklai (menstruacinis ciklas, kuriame kiaušinėlis nesibaigia) pasitaiko ne daugiau kaip du kartus per metus. Jei tai atsitinka dažniau, gali kilti problemų su liuteinizuojančio hormono koncentracija reprodukcinio amžiaus moteryse. Problema gali atsirasti ir dėl kitų hormoninių veiksnių. Pavyzdžiui, jei moteris turi prolaktiną, ji taip pat daro ją nevaisinga.

Pagrindinės priežastys yra šios:

Sage apie ovuliaciją: kaip padėti ir kaip imtis?
 • Lėtiniai uždegiminiai procesai mažame dubenyje (salpingitas, oophoritas, salpingoforidas ir kt.);
 • Hormoninis disbalansas (norint suprasti, ar ši problema egzistuoja, turėtumėte susisiekti su ginekologu-endokrinologu ir atlikti testavimo tyrimą dėl reprodukcinės grupės);
 • Kiaušidžių disfunkcijos dėl cistinių navikų fone;
 • Smegenyse esantys navikai, kai kurie centrai yra atsakingi už lytinių hormonų sintezę antinksčių žievėje;
 • Blogi įpročiai;
 • Paveldėtas veiksnys (ovuliacijos nebuvimas "Perduodama" mergina iš motinos ar močiutės grynai genetinės);
 • Ilgalaikis ir nuolatinis menstruacinio ciklo pažeidimas;
 • Lėtinės sisteminės ligos;
 • Sunkios vidaus gyvybiškai svarbių organų patologijos.

Žinoma, šį sąrašą galima papildyti kitomis, neharmonizuotomis ir netipinėmis priežastimis, priklausomai nuo moteriškosios kūno individualių savybių.

Kaip seklias veikia ovuliaciją?

Norint išvystyti ir toleruoti sveiką kūdikį, moterys vartoja specialias hormono tabletes, kurios padeda didinti sumą "Būtinas" hormonus ir padėti greitai pastoti.

Kas yra ypatingai keista, nesvarbu, ar jie supranta, kaip tokius įrankius dažnai vartoja kartu vartojami kontraceptikai ar kontraceptinės tabletės.

Pacientas gėrė juos griežtai pagal gydytojo nustatytą kursą, o po to staiga nutraukia gydymą. Atšaukimo laikotarpiu paprastai vyksta samprata, jei gydymas buvo sėkmingas.

Tačiau daugelis moterų sąmoningai atsisako tokių terapijos metodų ir kreipiasi į natūralias priemones. Pavyzdžiui, imkite šalavijas.

Skirtinguose augaluose yra natūralių lytinių hormonų analogų, kurie vadinami fitoestrogenais. Tai jų dėka, žolelių terapija yra beveik visada gaunamo iš lygties rezultatų bet kuriuo atveju, jei nevaisingumas susijęs su hormonų pusiausvyros.

Salvijos sudėtis apima vertingas medžiagas - terpenes ir fenolius. Jie dirba "Būtinas" moterų reprodukcinės sistemos hormonai ir stimuliuoja jų sveiką sintezę. Kaip ir liepa, šis augalas veikia ne tik kiaušidžių funkcijas, bet ir gydo kitas patologijas, susijusias su genito sistemos organais.

Sage stimuliuoja estrogeno išsiskyrimą į kraują, o tai ypač svarbu moterims, turinčioms nustatytus hormoninius sutrikimus, tokius kaip policistinių kiaušidžių sindromas. Tai taip pat turi teigiamą poveikį funkcijoms "Vaisingumas", ar gimdą, normalizuojantis jo toną ir gydant gerybinius navikus, lokalizuotus jo ertmėje.

Naudojimo indikacijos:

Sage apie ovuliaciją: kaip padėti ir kaip imtis?
 • Ovuliacijos stimuliavimas reguliariais anovuliaciniais ciklais;
 • Gimdymo tono normalizavimas;
 • Įvairių moterų genitalijų neoplazmų gydymas moterims (kiaušidžių cistos, gimdos myoma ir kt.);
 • Hormoninių pusiausvyros sutrikimų gydymas ir normalus moterų lytinių hormonų koncentracijos kraujyje atkūrimas;
 • Menstruacinio ciklo ištaisymas su stabiliu pažeidimu;
 • Lytinės funkcijos atstatymas libido slopinimui (galima priimti tiek moterims, tiek vyrams).

Daugybė klinikinių tyrimų parodė, kad jei reguliariai geriate salviją, jūs galite pasiekti stabilų pažangą normalizuojant reprodukcinę funkciją. Ši žolelė didina svarbiausių moters lyties hormonų gamybą - folikulus stimuliuojančią, liuteinizuojančią, taip pat estrogeną ir progesteroną. Dėl tokio gydymo moteris gali ne tik laisvai įsivaizduoti, bet ir lengvai toleruoti kūdikį.

Kaip gerti šalavijas

Kai kurios moterys nori gerti šviežiai spaustų sulčių iš augalų stiebų, kiti eina konservatyviau ir paruošiami nuojauta ar įpylimas.

Infuzijos receptas

 1. Šaukštelis iš džiovintų ir smulkintų šalavijų lapų (galite paimti šviežias) supilkite į vieną stiklinę stačios verdančio vandens;
 2. Gauto mišinio papildomai nereikia išvirti, tačiau būtina jį sudaryti pusvalandį ar valandą. Geriausia mirkyti augalą naktį ir pradėti gerti ryte;
 3. Nepamirškite išleisti atvėsinto skysčio.
Sage apie ovuliaciją: kaip padėti ir kaip imtis?

Paimkite tokį vaistažolių kiekį 50-65 ml prieš valgį. Gerkite mažus bandelius.

Priėmimo schema

Sage pradeda paimti penktąją ciklo dieną (kai mėnesiai yra per ar pabaigoje).

Tai turėtų būti padaryta per dešimt ar vienuolika dienų, kol laukiama ovuliacija.

Pilnas gydymo kursas yra trys mėnesiai. Jei šiais terminais nėštumas nebuvo įvykdytas, turite pakartoti kursą.

Paprastai mes manome, kad būtina vartoti tabletes griežtai su gydytojo leidimu. Bet tai ne taip. Žolių vartojimą taip pat turėtų kontroliuoti gydantis ar stebimas specialistas.

Naudojant šalavijas dėl nevaisingumo reikia būti labai atsargiems, atsižvelgiant į tai, kad šis metodas tinka žmonėms, turintiems estrogeno trūkumą. Jei jūsų estrogeno lygis yra normalus, turėtumėte kreiptis į kitų rūšių gydymą, nes šio hormono perteklius gali paskatinti folikulą išsiplėsti iki nustatytos datos, o tai dar labiau pablogins situaciją.

Norime, kad ilgai lauktas vaikas būtų greitai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 7 =