Svorio padidėjimas nėštumo metu arba kaip ne įgyti perteklių | pangudownloads.com
Aš mama!

Svorio padidėjimas nėštumo metu arba kaip ne įgyti perteklių

Atrodo plonas, gražus ir tinkamas - svajonė neleidžia, bet dauguma moterų. Moterys yra pasirengusios dėti daug pastangų, kad juosmens plonas, o jo kreivės viliojamos. Tačiau gyvenime ateina toks laikas, kai figūros apvalumas: pilvas, šlaunys ir kitos kūno dalys - gražiausias dalykas pasaulyje.

Svorio padidėjimas nėštumo metu arba kaip ne įgyti perteklių

Ir šis laikotarpis yra 9 mėnesiai nėštumo. Daugelio moterų stebuklingas laikas yra paslėptas dėl greito svorio. Nieko negali būti padaryta, kūdikis auga, jo poreikiai didėja ir jūsų kūno svoris.

Tiesa, yra nustatytos tam tikros kilogramo normos, kai kūdikis gimsta. Ir jei būsimoji mama neapsiriboja nusistovėjusia sistema, tai nėra pagrindo nerimauti. Tačiau jei padidėjimas yra per greitas, kilogramai nuolat auga, tai yra nerimą kelianti varpai moteriai. Todėl aš norėčiau pakalbėti apie tai, kaip ne per geriau nėštumo metu, be kankina save badu ir nedarant žalos savo kūno ir sveikatos trupinius.

Kokie svorio padidėjimo rodikliai yra vaikui?

Pagrindinis nėščios moters svoris pradeda įdarbinti tik antrąjį trimestrą. Priešingai, ankstyvosiose stadijose daugelis būsimų motinų kartais praranda kūno svorį. Taip yra dėl stipraus toksiškumo, apetito stokos ir gastronominių pasekmių pasikeitimo.

Tačiau per antrąjį ir trečiąjį trimestrą iš paveikslėlio keičia: kūnas palaipsniui priprato prie pokyčių, apetitą grąžą ir auga kūdikis reikalauja daugiau "delikatesai"Ir maistinių medžiagų. Skaičių, atitinkančių skales, skaičius pradeda didėti.

Dienos padidinimas yra apie 50 gramų. Apskritai nėštumo metu pagausėjusi moteris gali atsigauti po 10-12 kg. Šie rodikliai laikomi norma.

Prieš pradedant gimdyti, būsimos motinos svoris prieš pat vaiko sampratą priklauso nuo jo svorio ir šie rodikliai:

  • Vaikas - 3300 g (vidutiniškai);
  • Anatominis skystis - 900 g;
  • Audinių skystis - 2700 g;
  • Gimdos gleivinės - 900 g;
  • Placenta - 400 g;
  • Pieno liaukos - 500 g;
  • Cirkuliuojančio kraujo tūris yra 1200 g;
  • Raumeningas audinys - 2700 g (vidurkis).

Žinoma, reikia suprasti, kad aukščiau pateikti skaičiai yra santykinės vertės. Ir kiekvienai moteriai jie priklausys nuo įvairių veiksnių. Pavyzdžiui, daugeliu nėštumu moterys įgis daugiau svorio.

Svorio padidėjimas vaiko guolyje priklausys nuo būsimos motinos gyvenimo būdo. Tie aktyvios gyvenimo lyderio atstovai užsiėmė įprastine veikla, tačiau nereikalingai apsunkino save, šiek tiek priaugdami svorio.

Tačiau ponios, kurios nori miegoti lovoje ir valgyti saldumynus tuo pačiu metu, pažymėjo, kad jų kojos labai atsigavo "melas"Nėštumo.

Viena iš greito svorio prieaugio priežasčių gali būti dienos rutinos pažeidimas. Dažnai nėštumo metu režimas nugalėtas: jie miega per dieną ir naktį prabunda. Todėl apetitas "atsibunda"Tamsoje. Natūralu, kad moterys eina valgyti.

Tačiau gamta yra nustatyta taip, kad naktį kūnas turėtų atsigaivinti, o viskas, suvalgytas po 18 val., Laikomas saugoti. Mažėja variklio aktyvumas žmonėse, taigi energija nėra švaistoma.

Kaip valgyti nėštumo metu, kad nebūtų geriau?

Svorio padidėjimas nėštumo metu arba kaip ne įgyti perteklių

Taigi, kas ten yra kūdikio laikymo laikotarpiu, tada nekalbėkite:O, kiek aš atsigavo nėštumo metu, bet tai visi hormonai!" Ir tu turi valgyti teisingai. Maistas būsimoms motinoms turėtų būti sveikas ir subalansuotas.

Norėdami, kad meniu būtų įvairias, rekomenduojama jį padaryti kasdien. Maistas turėtų patenkinti badą, bet ne būti per daug riebus ir labai kaloringas. Produktams, kurių energinė vertė yra aukščiausia, galima laikyti miltų produktus, grietinę ir saulėgrąžų aliejų.

Bet jūs neturėtumėte visiškai atsisakyti šių produktų. Tiesiog reikia sumažinti jų naudojimą. Bet apie greitus maisto produktus, traškučius, sodus ir kitus kenksmingus "gėrybės"Nėštumo metu verta pamiršti. Jie yra ne tik "padės"Atgauti, bet jie taip pat gali pakenkti negimusiam kūdikiui.

Baimė gauti papildomų svarų vaiko laikymo laikotarpiu yra visoms moterims. Tačiau norint, kad nepagerėtų, rekomenduojama gerti valgyti: valgyti kelis kartus per dieną, bet nevalgyti. Dienos valgyti vaisius ir daržoves. Šie maisto produktai yra daug skaidulų, taip pat yra vitaminų kiekio, kurį šiam laikotarpiui nėščia moteris reikia.

Virimas rekomenduojamas kepimo, kepimo ar garuose. Iš riebalų ir aštrių, taip pat keptų maisto produktų yra geriau atsisakyti. Jie gali sukelti rėmuo, pilvo pūtimas, virškinimo sutrikimai, taip pat įtakoja svorio padidėjimą.

Kaip išlaikyti svorį nėštumo metu?

Norint atsakyti į klausimą, kiek kilogramų nėštumo susikaupia per 9 mėnesius, yra labai sunku. Bet čia norime ateityje mamai pateikti keletą patarimų, kaip išlaikyti savo svorį, o ne gauti per daug - galite.

Visų pirma, sąžiningos lyties atstovė turėtų suprasti, kad nėštumas nėra liga. Ir gulėti lovoje, jei tai, žinoma, nėra gydytojo rekomendacija, tai nėra verta. Nėštumo metu moteris gali gana įsitraukti į specialią gimnastiką ir vaikščioti. Žinoma, verta nepersistengti savimi, bet tai tiesiog reikia judėti.

Jei ginekologas nedraudžia fizinio aktyvumo, tuomet jūs galite užsiregistruoti joga būsimoms motinoms arba baseine. Šiose klasėse bus ne tik įmanoma išmokti daug naudingos informacijos, bet ir bendrauti su tomis pačiomis nėščiomis moterimis, rasti naujų draugų.

Kodėl daugelis žmonių nė karto neįvyksta į tokias grupes - neaišku. Beje, daugumoje miestų, kuriose vyksta moterų konsultavimas, yra nemokamų pamokų jaunoms motinoms.

Verta paminėti, kad kai kurios moterys atstatomos dėl psichologinių problemų. Jie taip bijo priaugti per daug, kad kova už harmoniją ir apdailos siluetas tampa jų manija. Toks požiūris gali pakenkti normaliam vystymuisi vaisiui, todėl ponios, valgyti teisę ir subalansuota, tačiau bet kuriuo atveju ne badauti.

Jei jūs nuolat norite saldžių ar kenksmingų produktų, ir apsisaugoti nuo sau yra labai sunku, tada tiesiog nepirkite tokio maisto. Perspėk draugus ir giminaičius, kad tortus ir ledus nepatektų. Jei giminaičiai nori pasimatyti, tuomet leisk jiems nusipirkti vaisių.

Mėgaujasi nesveiko maisto, galite po kūdikio gimimo greitai grįžti į įprastas svoris, kojų, klubų ir pilvo per kelis mėnesius bus puikiai atrodo.

Svorio padidėjimas nėštumo metu arba kaip ne įgyti perteklių

Taigi, kodėl nėštumo metu moterys gauti geresnių rezultatų, įgyti papildomų svarų? Atsakymas yra paprastas: neteisinga mityba, mintys apie tai, ko jums reikia valgyti "už du", Sedus gyvenimo būdas ir nenoras dirbti patys.

Baigdamas noriu pasakyti, kad, kiek papildomų svarų surinks tas ar tas parodos lyties atstovas nėštumo metu, sunku prisiminti. Ir net jei esate labai trapios kūno sudėjimo, neturėtumėte leisti, kad daiktai vyktų patys ir nesilaikytų padidėjimo.

Jei vis dėlto jūsų svoris didėja per nėštumo laikotarpį, nesijaudinkite, nenusiminkite sau ir savo kūdikio. Po to, kai gimsta vaikas, jūs išsiaiškinsite ir formuosite save. Svarbiausia yra tikėti sėkme ir eiti į savo tikslą. Švelni gimdymas ir plonas figūra!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

73 − = 64