Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo | pangudownloads.com
Aš mama!

Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo

Kiekvienas žino, kad nėštumas dažnai būna susijęs su dažna moters nuotaika ir ašarojimo pasikeitimu. Be tinkamų priemonių, nekenksmingi simptomai gali išsivystyti į tikrus nervų sistemos sutrikimus. Kodėl vaiko gimimo laikotarpis lydimas padidėjusio ašarojimo ir kaip su juo pasikonsultuoti, mes pasakysime toliau.

Nėštumo priežastis

Žmonėse yra ženklas, kad padidėjęs ašarojimas yra tiesiogiai susijęs su vaiko lytimi. Manoma, kad būsimos mergaitės motinos labiau linkusios nuotaikos svyravimams ir sentimentalumui nei motinos berniukams.

Akivaizdu, kad ši klaida atsirado dėl natūralios emocionalumo moterims, kurios tokias savybes ir motiną suteikia savo įsčiose. Vis dėlto, priešingai nei populiariose įsitikinimuose, regimasis atsitinka, jei ne visi, tada didžioji dauguma moterų situacijoje.

Gydytojai šį reiškinį suteikia gana logiškus paaiškinimus:

Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo
 • Padidinkite progesterono kiekį hormono, kurio reikia vaisiui išsaugoti. Tai šiek tiek slopina nervų sistemą ir veikia kaip dirgli smegenų žievė, kuri kartais pasireiškia būsimos motinos emocine būsena. Be to, nėštumo pradžioje šio hormono koncentracija kraujyje auga aktyviu greičiu, o hormoninis fonas dažnai svyruoja, o tai atspindi moters nuotaikos svyravimai. Todėl - ji visada yra ant streso ir konflikto ribos, įžeidinėjusi kiekvienu mažu daiktu. Ar yra tokių hormoninių pokyčių gydymas? Žinoma, negalima spręsti jokio gydymo, nes be progesterono pats nėštumo egzistavimas yra neįmanomas.
 • Psichologinės priežastys. Kardinalus sąmonės pertvarkymas ir psichologinės patirties atsiradimas kūdikiui ir viskas, kas su ja susijusi, yra kita priežastis, dėl kurios kyla ašarojimas nėštumo metu. Antrasis trimestras ir vėlesni terminai yra laikas, kai moteris jau suprato savo poziciją ir pradėjo vis didesnę atsakomybę. Ji pradeda rūpintis kūdikio ateities sveikata, jaučia jaudulį dėl kiekvieno tyrimo ir analizės rezultatų. Be to, daugelis motinų, ypač per pirmąjį nėštumą, bijo būsimų savo gyvenimo pokyčių, susirūpinę dėl jų santykių su vyrais ir artimaisiais, jų nepriklausomybės praradimu ir kitomis motinystės aplinkybėmis. Ar verta kalbėti apie baimę dėl nėštumo ar gimdymo kulminacijos?

Ar reikia kovoti su ašarumu?

Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo

Nėštumas yra nuostabus laikotarpis, beveik kiekviena moteris svajoja apie. Pridedamas malonus laukimas ir svajonės apie kūdikį. Caught in įdomų padėtį, būsimos motinos pradeda plaukti į artimųjų dėmesio, smalsiai žiūri į didėjantį pilvą, laukiame pirmojo pinochkov, o tada - mėgautis apsipirkimo kraitį bei rengiant pirmą susitikimą su jo trupinius.

Tačiau kartais džiaugsmingos emocijos išnyksta be pėdsakų, o jas pakeičia ašarojimas, dirglumas, nepasitenkinimas. Moteris pradeda palūžti per smulkmenų, ginčytis su kitais, siekiant pagerinti pokalbis tonas su savo artimaisiais, o tada kenčia nuo kaltės jausmas ir sąžinės graužaties.

Nėščios moters stresas būtinai turi įtakos formuojamo vaisiaus nervų sistemai - tai lemia naujos jau pažeistos motinos patirtį.

Kaip pabėgti nuo užburto rato ir įveikti savo dirglumą? Ar tokioje situacijoje moteris turi gydyti? Pakalbėkime apie ašarojimo priežastis ir būdus, kaip nugalėti savo psichiką.

Žinoma, ašarojimo būklė gali atsirasti ne tik nėščioms moterims, bet ir tiems, kurie neseniai tapo motina ir netgi vyrais. Visa tai turi savo priežasčių. Visai išgirdęs tokią sąvoką kaip po gimdymo, depresija - labai pavojinga ir nemaloni. Vyrams, paprastai, ašarojimo būklė taip pat gali būti susijusi su stresu, depresija ar hormoninio fono pažeidimu.

Kiekvienoje temoje reikia atskiro apsvarstymo, šiame straipsnyje noriu sutelkti dėmesį į nėščių moterų problemas, nes jas dažniau lydi ši valstybė.

Daugelio nėščių moterų ašarojimo sindromas įvairiais būdais pasireiškia įvairiais nėštumo etapais. Tačiau bendrų bruožų matyti visose būsimose motinose. Kokie yra simptomai, kurie turėtų tapti pirmuoju nerimo variu, sukeliančiu nervų išsekimą?

Kad nebūtų pakenkta kūdikiui ir laiku pradėti vartoti, reikia įspėti šiuos simptomus:

 • Švelnumas.
 • Dirgstumas.
 • Mieguistumas.
 • Padidėjęs nuovargis ir išsekimas.
 • Aštrus nuotaikos pokytis.
 • Abejingumas viskam.
Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo

Gydytojai išskiria ir vegetatyvinius ašarojimo sindromo požymius. Verta nerimauti dėl savo emocinės būklės nėštumo metu, jeigu yra padidėjęs kraujo spaudimas, prakaitavimas, veido paraudimas.

Rimtais atvejais moteriai pradeda skaudėti galvos skausmas ir šaltkrėtis, yra problemų su skydliaukės liga ir netgi perteklius. Tačiau net ir nėštumo metu yra tam tikrų kūno svorio padidėjimo normų, kurių nesilaikymas rimtai veikia būsimos motinos sveikatą ir dėl to jos kūdikį.

Štai kodėl taip svarbu neleisti niūrios nuotaikos, kurios gali išaugti nuo nereikšmingų įžeidimų į rimtą nervų sistemos sutrikimą ir kitus sunkumus, kuriuos reikia nedelsiant gydyti.

Kaip susidoroti su problema

Tai yra hormoninio fono ir visos patirties, susijusios su gimdymu ir motinyste, pokyčiai ir yra skirtingų nėštumo etapų ašarojimo priežastis. Bet jei nėštumas yra kvalifikuotas specialistas, bet namuose ji gali pasitelkti artimuosius paramą, daugeliu atvejų tai yra įmanoma įveikti savo emocinius svyravimus ir dirglumas be narkotikų gydymo.

Norėdami greitai susidoroti su bloga nuotaika ir užkirsti kelią depresijos vystymuisi, būsimos motinos laikosi paprastų taisyklių:

Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo
 • Negalima uždaryti sau. Jei moteris nerimauja dėl kažko, turėtumėte tai aptarti su savo partneriu ar savo gydytoju. Jei nori verkti, nesilaikykite emocijų sau.
 • Net ankstyvosiose stadijose nebūtina klausytis baisių istorijų apie gimdymą, patologijas ir kitas nenormalias situacijas, kurios įvyko su draugais ar artimaisiais. Visų pirma - išbandyti tokias situacijas sau, sukeldama naujus baimę ir abejones mano galvoje.
 • Ypač įspūdingas laikinas interneto prieigos nutraukimas "nėščiųjų" ir neseniai pagimdžiusių moterų forumuose. Tokioje visuomenėje galite išgirsti dar baisesnes istorijas ir klausytis daug kenksmingų patarimų.
 • Nepasitikėkite nepatikrintais duomenimis. Norint pateikti rekomendacijas dėl gimdymo ir nėštumo, turi teisę tik kvalifikuotas gydytojas. Nereikia perduoti atsakomybės už būsimojo kūdikio sveikatą kaimynams, pažįstams ir kitiems mėgėjams perduoti patarimus.
 • Nepanaikina laiko nemalonių asmenybių. Nėštumas yra teigiamų emocijų laikas, todėl geriau praleisti šį laikotarpį atskirai, sprendžiant tik pozityvius žmones iš artimo aplinkos.
 • Verta galvoti apie gimimą tik teigiamai. Galite įsivaizduoti, kada vaikas yra rankoje. Kiek laimės tu atiduosi motinystę, kaip linksma ir džiaugsminga praleisite laiką kartu.
 • Gerai apsipirkti padeda. Moteriai nėra nieko daugiau malonumo nei apsipirkti, o pirkimas būsimam sūnui ar dukrai yra dar įdomiau. Šiuolaikinėse parduotuvėse rasite daug naudingų ir įdomių dalykų.
 • Jei patikslinimo nepakanka, turėtumėte lankyti kursus nėščioms moterims. Jas lydi psichologas, kuris suteiks tinkamą gimdymo ir motinystės aplinką. Be to, specialistai išmokys elgtis kompetentingai gimdymo metu, parodyti kvėpavimo būdus ir pateikti daug naudingos informacijos.
 • Praleiskite daugiau laiko lauke, aplankykite parodas, koncertus, klausykitės muzikos, pradėkite piešti. Žiūrėkite puikius filmus, skaitykite mėgstamiausias knygas, džiaukitės joga ar maudytis nėščioms moterims.

Tai visi gydymas! Kaip matote, daugelį amžių nieko geriau nei saulė, oras ir malonūs įspūdžiai buvo sugalvoti gerinti fizinę ir psichinę sveikatą. Reikia laikytis šių taisyklių nėštumo metu, ir tada jis taps tikrai maloniam moters gyvenimo laikotarpiui.

Prevencija yra geriausias gydymas

Tearfulness nėštumo metu: kodėl tai atrodo ir kaip kovoti su juo

Ar galiu išvengti ašarojimo nėštumo metu? Yra keletas rizikos veiksnių, kurie vėliau gali sukelti tokias sąlygas. Mes kalbame apie moteris, kurios vadovauja mažai aktyviam gyvenimo būdui, mėgsta gydyti antibiotikus, retai būna lauke ir daug dirba.

Miego trūkumas, deguonies trūkumas, per didelis radiacijos iš kompiuterio - visa tai gali turėti įtakos nervų sistemą, ir tada sukelti hormoninį nepakankamumas ir psichologinių problemų prieš nėštumą.

Ne pareikšti kūną į būklę reikia gydytis, ekspertai rekomenduoja, kad būsimoms motinoms atkreipti dėmesį į jų psichologinę sveikatą ir sumažinti apkrovą iš anksto, apie šešis mėnesius iki pastojimo momento.

Moteriai reikia ilsėtis, užmigti, nesunkiai nevalgyti ar per daug įsitraukti į sportą. Bet kokios kūno stresinės situacijos yra nepageidaujamos. Atminkite, kad svarbiausias dalykas yra neleisti savo energijos smulkmenoms laukiant svarbiausio jūsų gyvenimo stebuklo.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

17 − 8 =