Aš mama!

Teigiama, kad vaikas gali įsivaizduoti: paslaptis ir patarimas būsimiems tėvams

Jei nuoširdžiai tikite, kad vaikai yra visos mūsų gyvenimo gėlės, ir pats laikas juos pailginti, tuomet šis straipsnis padės žymiai paspartinti įkūrimo įgyvendinimą. Pasirodo, kad formulė "vyras + seksas = vaikas"Kartais komplikuoja tam tikri veiksniai, kurie turi didelį poveikį rezultatui.

Ir jei brangios pora juostų per kelias mėnesius iš eilės nepasirodo bandyme, tada visai įmanoma, kad turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kas yra palankiausias vaiko ankstyvosios protėvių formos.

Kada ir kaip daug mylėti?

Teigiama, kad vaikas gali įsivaizduoti: paslaptis ir patarimas būsimiems tėvams

Rekomenduojamos poros, kurios planuoja turėti palikuonių turėti lytinių santykių reguliariai, tai yra kasdien ar kas antrą dieną. Geriausias laikotarpis laikomas 5 dienomis iki ovuliacijos pradžios ir kitą dieną po ovuliacijos pabaigos.

Rekomenduojama pradėti lytinius santykius, kai spermatozoidai rodo didžiausią aktyvumą ir troškimą gyvenimui, būtent 17 val. Po pietų.

Viso proceso prielaida yra fizinis ir moralinis pasitenkinimas seksu. Nepriimtina, kad vaiko suvokimas kelia nepatogumų, diskomforto ar žeminimo, sukelia nervų ar įtampą.

Neabejotinai būtina nutraukti seksą kaip priverstinę priemonę, darbą ar įprastą įprastą veiklą. Ir dar daugiau: turėtų visiškai atsisakyti tepalų, tepalų ir kitų intymių kosmetikos priemonių, nes joje yra medžiagų, kurios gali sulėtinti spermą iki galutinio tikslo.

Ideali kūno padėtis

Pagrindinės rekomendacijos, kaip geriausiai išdėstyti vaiko išvaizdos koncepciją, yra elementarioji fizika - gravitacijos įstatymas, kuriuo net dvyniai gerai susipažinę. Todėl, renkantis patogią ir veiksmingą kūnų padėtį, reikia galvoti apie tai, kaip nesuteikti spermatozoidui mažiausios progos išeiti ir nevykdyti savo tiesioginių pareigų.

Pasirodo, kad jei moteris pasirodo "vairuotojai"Genetinės informacijos vežėjai negali visiškai" kovoti "dėl čempionato palmės, ir tikriausiai nebus užuomazgami.

Na, jūs sakysite, bet kaip atrodys teisinga padėtis sėkmingam vaiko sampratai? Iš esmės, jūs galite turėti lytinių santykių taip, kaip norite, tiesiog nepraleiskite sėklos išsiveržimo momento. Kai tik žmogus pradeda jaustis po ejakuliacija, jis turi padaryti viską, kad jo varpa būtų kuo arčiau gimdos, o tai padidins jo apvaisinimo galimybes.

Atsižvelgdami į tai, mes galime pasakyti, kad geriausia laikysena bus klasikinė, kurioje žmogus yra viršuje ar nugaroje. Jo partneris gulės ant jo nugaros ar šone arba užims kelio ir alkūnės poziciją.

Moterys, žinodamos apie savo fiziologines savybes, turėtų atsižvelgti į jas ir prisitaikyti prie aplinkybių. Taigi, pvz., Gimdos lenkimuose ir labai įsikūrusiose gimdos kaklelio dalyse rekomenduojama atitinkamai vaikščioti kelio alkūnėmis ir klasikine laikysena.

Ir tada ką?

Teigiama, kad vaikas gali įsivaizduoti: paslaptis ir patarimas būsimiems tėvams

Supraskite, kad netgi labiausiai egzotinės pozos nepadės įsivaizduoti, nebent partneriai turi giliai artimus santykius, pasitikėjimą ir meilę. Nepakanka paprasčiausiai miegoti, vis tiek reikia pajusti abipusius jausmus, neišvengti atsitiktinių padegimų, apėmimų, švelnių pokalbių ir bendro poilsio. Negalima iš karto po seksualinio veiksmo skubėti į dušą arba rūkyti balkonu.

Moteriai gali būti patariama priimti "berželiai", Kuris vadinamas"pirmyn"Sperma kelyje yra tiesa. Jei ji nežinojo apie savo akrobatinius sugebėjimus, ji nėra nustatyta fiziniam aktyvumui arba tiesiog bijo provokuoti skausmą nenuoseklioje nugaros dalyje, tuomet tu gali atsigulti, padėjus pagalvę po asilu.

Fiziologinių sutrikimų pozicijos

Kai moteris neturi problemų dėl seksualinės sveikatos, vaiko pradžios tikslas yra daug lengvesnis nei atvirkščiai.

Kai yra reprodukcinių organų struktūros arba reprodukcinės sistemos kaip visumos fiziologinių ypatybių, reikia pritaikyti ir parodyti išradingumą:

  • Kai uždegiminiai procesai vyksta vienoje iš kiaušidžių, gimda paprastai virsta jo kryptimi. Pasirodo, kad moteris turi paimti šoninę kūno vietą ir gulėti ant šono, kurioje yra uždegimas kiaušidės;
  • Su paprastai uždėta gimda, pakanka paprasčiausiai įdėti pagal pagalvę pagalvę ar pagalvę, pakelti kojas ir paspausti juos savo keliais į savo krūtinę;
  • Gimdos alkūnės lemia būtinybę turėti lytinį santykį gulėdamas ant skrandžio.

Ko jums nereikia?

Teigiama, kad vaikas gali įsivaizduoti: paslaptis ir patarimas būsimiems tėvams

Bet kurios net labiausiai palankios ir garbingos seksualinės padėties nepadės pastoti, jei jas praktikuojate saunoje, baseine, vonioje ar vonioje.

Didelė drėgmė, natūralaus tepimo trūkumas, nepatogumai ir skubotai - visa tai taps ilgalaikio tręšimo būdu, jau nekalbant apie grybelių ar infekcijos atsiradimo riziką.

Galiausiai norėčiau pasakyti: neprivaloma daryti to, kad kūdikis gimė tikra problema, kuri gali sunaikinti šeimą.

Negalite priversti savo vyro atvykti į savo lovą kaip darbas, siekdamas įvykdyti dienos planą. Nepriklausomai nuo posų, stenkitės gauti abipusį pasitenkinimą, patirti teigiamas emocijas, palaikyti drebulį, pasitikėti ir nuoširdžiai santykius.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

43 + = 51