Vaikas stengiasi verkti: kokia yra šio kūdikio naktinio elgesio priežastis ir kaip jam padėti? | pangudownloads.com
Aš mama!

Vaikas stengiasi verkti: kokia yra šio kūdikio naktinio elgesio priežastis ir kaip jam padėti?

Miego metu mes atidžiai stebime savo vaikus, ir bet koks garsas nedelsdamas įspėja mus. Labai dažnai slaugantys kūdikiai miega prastai, verpdami, verkdami, stengdamiesi stengtis, o jų tėvai patiria. Kodėl svajone vaikas verkia ir kaip elgtis su jaunais tėvais, mes stengsimės su tavimi suprasti.

Kokie yra svajonė?

Vaikas stengiasi verkti: kokia yra šio kūdikio naktinio elgesio priežastis ir kaip jam padėti?

Pažvelgdamas į tai, kad vaikas pradėjo neramus miegas, motinos protuose kyla labiausiai nemalonių ir net nerimą keliančių minčių, susijusių su pavojingų patologijų vystymu.

Nebūtina skubiai padaryti nepagrįstų išvadų, geriau ramiai suprasti, su kuo susiję tokie nemalonūs pokyčiai.

Tiesą sakant, yra daug skirtingų problemų, turinčių įtakos kūdikio miegui, todėl, jei naujagimis kartais dejuoja, tai nereiškia, kad jis serga.

Daugeliu atvejų sėdmenys nesusiję su kūdikio nervų sistemos sutrikimu, dažniausiai dėl vaikystės sapnų. Jūs manėte, kad vaikai nesupranta? Tai nėra tiesa, iš tikrųjų jie taip pat sapnuoja.

Kitas paprastas priežastis, kodėl kūdikis gali dejuoti nakties metu, yra koliukas. Kai tik vaikas išleidžia gaziką, jis tuojau pat užmiega, o mano mama daugiau neišgirsta šių triukšmingų garsų.

Labai dažnai dantų išsiveržimo metu kūdikio miegas sutrinka, tampa paviršutiniškas, neramus ir trumpalaikis. Norint palengvinti kūdikio būklę, tėvai gali suteikti jam skausmą malšinančių vaistų forma želė ir tepalai, kurie gydo dantenas.

Kitos neramumų priežastys

Naujasis vaikas ne tik meluoja į svajonę, bet ir dažnai šypuoja ir verkia tuo pačiu metu. Vaidimas yra natūralus reiškinys, kurį galima pastebėti daugumoje naujagimių, nes tai yra kaip prisitaikymas prie supančio pasaulio. Vaikas gali drebėti ir dejuoti svajone pereinant nuo vieno etapo į kitą, kuris visada vyksta nakties poilsio metu.

Specialistai pažymi, kad tokių atvejų dažnis gali padidėti, jei kūdikis gimsta anksčiau, nes tokiu būdu jis vis dar išgyvena gimdos gleivinės vystymosi stadiją. Jei kūno trupiniai nėra patologiniai procesai, bet kuriuo atveju šis reiškinys galiausiai pereis.

Verkia ir velna

Vaikas stengiasi verkti: kokia yra šio kūdikio naktinio elgesio priežastis ir kaip jam padėti?

Kartais mama atsibunda naktį dėl verkiančio kūdikio, skubina į savo lovelę, bet paaiškėja, kad vaikas miega. Ir vėl moteris įveikia nerimą keliančiomis mintimis. Pagrindinė tokio susirūpinimo priežastis yra kūdikiai, ypač berniukai.

Verkti ir dejuoti sapne, naujagimiui gali būti iki pusės metų, o naujas virškinimo traktas nesiderina su naujomis sąlygomis. Čia, norėdami padėti tėvams gauti lėšų prieš klaikus, kreipkitės į gydytoją dėl vaisto paskyrimo.

Be to, tai, kaip naktį pavalgyti kūdikį ir motinos nebuvimą. Visi devyni mėnesiai vaikas glaudžiai bendravo su artimiausiu asmeniu, dabar jis yra atimtas iš tokio bendravimo, o tai gali sukelti baimę ir patirtį. Daugelis motinų uždeda kūdikį miegoti šalia jo, o kai jis užmiega, jie įkišo jį į lovą. Paskubėdamas naktį be motinos, vaikas gali tik išsigandęs.

Kartais būna tai, kad kūdikis verkia naktį ir greitai tuščias be tėvų pagalbos. Šiuo atveju ekspertai sako, kad greitai miego fazė atėjo.

Teigiamos emocijos

Ne visada sapnuojant, kad vaikas turi neigiamas emocijas, jie netgi labai malonūs. Dažnai tėvai ant savo kūdikio veido mato gražią šypseną, kuri tiesiog verčia juos užšalti per lovelę ir mėgautis šiuo maloniu momentu. Kodėl kūdikiai šypsosi savo miego metu? Tai nenuostabu, veido raumenys aktyviai vystosi net poilsio metu.

Jūs tikriausiai matėte, kaip tavo sūnus ar dukra grimša, juokiasi, juokiasi, pyksta, bet toliau miega. Taip yra dėl to, kad smegenys ir toliau dirba. Jei girdite, kad jūsų kūdikis juokiasi ar šypsosi, būkite tikri, jis mato itin gerus ir malonius sapnus, sukelia teigiamas emocijas.

Ką turėtų padaryti tėvai?

Jei jaunasis tėvelis ir motina susiduria su tuo, kad jų kūdikis svajone stengėsi, reikia rasti šio nerimą keliančio vaiko būklę naktinio poilsio metu.

Ištyrus vaiką, pediatras turėtų paaiškinti, kodėl su kūdikiu tokie pokyčiai įvyksta. Remiantis tuo, kad skausmai gali būti susiję su nervų ligomis, verta aplankyti neurologą.

Jei norite ramiai naktis, pediatrai rekomenduoja atlikti tokius veiksmus:

Vaikas stengiasi verkti: kokia yra šio kūdikio naktinio elgesio priežastis ir kaip jam padėti?
  • maudytis kūdikio per silpną ramunėlių ir levandų nuovirą, taip pat galite padengti pagalvę su šiais raminančiais žolelėmis vaikiškos lovelės galvutėje;
  • vakare vaikščioti grynu oru su trupučiu;
  • Pašalinkite kūdikį prieš jį įkiškite į lovelę.

Galbūt tai, kad jūsų kūdikis tiesiog myli tylą, tada jūs turite sukurti palankias sąlygas likusiam kūdikiui, pašalinant pašalinį triukšmą. Jei girdite, kad jūsų mėnesio sūnus stengėsi stengtis, pasistenkite paimti jam kūdikį, jis nuramins ir užmiega.

Atsitiktinis tylus kūdikių perkėlimas per naktinį poilsį nesukelia rimtų rūpesčių. Tačiau negalima atmesti ir galimų vaikų kūno vystymosi pažeidimų. Patys savaime išspręsti problemą neįmanoma, reikės specialistų pagalbos. Pasitarkite su vietiniu pediatru, kad sužinotumėte, kas yra kūdikio elgesys.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

2 + 6 =