Darbas ir karjera

Kaip prisijungti prie naujos komandos

Darbo vietos pasikeitimas ir pažinimas su nauju kolektyvu yra didelis stresas daugumai žmonių. Tai yra visiškai normalu, nes turite prisitaikyti prie naujų taisyklių, žmonių, atsakomybės, aplinkos. Daugiausiai dėmesio skiriama tarpasmeniniams santykiams. Yra žmonių, kurie lengvai keičia savo gyvenamąją vietą, darbą, įprastą žmonių ratą, jie gali keisti ir lengvai rasti savo vietą naujoje komandoje.

Taip pat yra priešinga grupė žmonių, kurie vargiai nejaučia gyvenimo pokyčių, įskaitant bendravimą su naujais žmonėmis. Naujos komandos adaptavimas trunka vidutiniškai du mėnesius. Per šį laikotarpį sužinosite naujus žmones, jų charakterį, darbuotojai savo ruožtu supras, kokio tipo žmogus esate. Pabandykime išsiaiškinti, kaip prisijungti prie naujos komandos.

Kai kurie patarimai, kaip susipažinti su nauja komanda

Kaip prisijungti prie naujos komandos

Pirmiausia verta suprasti, kad naujas kolektyvas yra tas pats, kaip jūs, turintys tik savo ypatybes ir verslo tradicijas. Štai kodėl iš pradžių verta gerai pažvelgti į įmonių ypatybes ir tradicijas.

Galų gale, dažnai kiekviename kolektyve yra jų paties elgesio stiliaus. Iš pradžių reikia priimti stebėtojo poziciją, kad būtų galima greitai suprasti situaciją ir kolektyvo ypatybes.

Pirmiausia reikia iš karto sužinoti visus kolegų vardus, susisteminti juos bendrauti ir greitai priprasti prie jūsų. Taip pat verta rūpintis išvaizda, įskaitant švarų ir stilingą spinta. Visi tai žino "Susipažink su drabužiais ir atsimink protą".


Be to, stilinga išvaizda suteiks jums pasitikėjimą.

Nebijokite užduoti klausimų. Tai, žinoma, yra ne asmeninė, bet tie klausimai, kurie padės jums greitai prisijungti prie darbo eigos ir komandos. Bet kokioje komandoje visada bus malonūs, nuoširdūs žmonės, kurie su malonumu padės jums. "Stick" nėra pernelyg toli, kitaip jūs galite įrodyti save kaip per daug įžeidžiančio asmens.

Iš pradžių taip pat nepageidautina atsisakyti kolegų pasiūlymų kažkur eiti, praleisti korporacijas. Galų gale, tai yra neoficiali aplinka, kuri sujungia žmones. Būtų puiku, jei jūs pats prisidėtumėte prie neoficialaus susitikimo ir poilsio ne darbo vietoje.

Tačiau taip pat verta prisiminti, kad iš pradžių verta būti atsargiems pernelyg atvirai su kolegomis. Norint visiškai atverti žmogų, pirmiausia reikia žinoti jo charakterį, kad ateityje jūsų apreiškimas nebūtų žiaurus pokštas. Tai kelia susirūpinimą ir garsus, saugokitės dalyvavimo, o dar labiau - jų iniciatorė.

Ką verta daryti, kad nebūtų išstumtas?

Kaip prisijungti prie naujos komandos

Verta atidžiai susipažinti su savo pareigomis ir aiškiai juos įgyvendinti. Šis svarbus aspektas taip pat turi įtakos požiūriui į jus komandoje.

Iš pradžių verta palaikyti savo emocijas ir nerodyti savo charakterio. Priešingu atveju jis ilgą laiką gali įrodyti, kad esi isteriškas žmogus. Pabandykite gydyti viską, kas vyksta ramiai.

Pabandykite gydyti visiems draugiškais.


Jau seniai žinoma, kad teigiami ir geranoriški žmonės pritraukia bendravimą.

Apie tai, kaip prisijungti prie komandos, mes kalbėjomės, tačiau yra aspektų, kurių tiesiog negalima toleruoti.

Taigi, norint nepasireikšti sunku ir arogantišku žmogumi, jokiu būdu neturėtumėte pripažinti šių dalykų:

Kaip prisijungti prie naujos komandos
  • šaukiantys, kokios aplinkybės nebūtų įvykdytos;
  • nusižudyti anekdotais;
  • skundžiasi valdžios institucijomis, o balkštesnė rašo rašytus pranešimus;
  • atvirai pavydus;
  • kerštas;
  • pynimo intrigos;
  • pritraukti visuotinio dėmesio;
  • išprovokuoti konfliktus;
  • flirtuoti su kolegomis ir dar labiau su vyresniaisiais;
  • pasakyti blogus dalykus apie buvusius darbuotojus ir darbą.

Čia galbūt ir visi pagrindiniai patarimai, kaip susipažinti su nauja komanda. Bet koks gyvenimo pokytis yra kelias į kažką naujo, neištirto ir įdomaus.

Mūsų gyvenime reikia pokyčių, o nauja komanda gali suteikti jums daugiau nei tikėjotės.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

4 + 5 =