Grožis ir sveikata

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

Iš persivalgymo problema yra svarbi dėl įvairių priežasčių: dėl nutukimo, polinkis į aukšto kraujo spaudimo, cukraus kiekis kraujyje, nes atvejų klinikinės depresijos ir gyvenimo kokybę žmonėms, kurie negali kontroliuoti savo mitybą. Vietoj to, kad ieškotumėte maisto produktų atsiribojančių tablečių, pabandykite kontroliuoti alkio jausmą ir sotumą sau, naudodami paprastus gudrybes.

Kai kurie žmonės priverstinai perkelia dėmesį nuo maisto į kitą, fiziškai atreiškia apetitą ir taip pat psichologiškai mažina maisto vertę jūsų akyse.

Valomoji skalavimo priemonė

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

Jei maisto vartojimo laikas dar nėra atvykęs, o jūs jau einate iš bado bado, pabandykite valyti dantis ir išplaukite burną specialiu protezu. Galite eksperimentuoti su prekių ženklais, kol pasieksite tą patį skonį, kuris atsikratys apetito ir sustabdo seilių susidarymą (dėl sutraukiančio poveikio).

Dantų pastos skonis ir skalavimas nėra labai malonus, tai atitrauktų nuo mitybos mintyse. Vienintelis dalykas yra, laikykitės instrukcijų ir neplaukite burnos dažniau nei rekomenduoja gamintojas.

Arbata su saldžiavaisio skonio

Tarp valgio galite gerti 150-200 ml žolelių arbatos iš saldymedžio šaknies. Jis turi saldų skonį, bet nėra angliavandenių: saldumas slopina apetitą ir skrandžio sulčių sekreciją, o gliukozė neauga kraujyje.

Apskritai per dieną rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 3 arbatos būdus, nes didelės saldymedžio dozės turi kontraindikacijų. Kaip arbata nuo apetito, vidutinio dydžio saldymedis padės spręsti šią problemą, valgysite mažiau ir palaipsniui sugrįšite į save gražiu kūnu.

Kava be cukraus

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

Kofeinas stimuliuoja nervų sistemą, verčia kūną išleisti sukauptus išteklius. Po to, kai juodos kavos puodelio norite mažiau, yra stiprumo skubėjimas, nepaisant nulinio kalorijų.

Taisyklė Nr. 1 - puodelyje neturėtų būti nieko, išskyrus tinkamą vandenį ir kavą. Pienas ir cukrus pavers gėrimą visišku angliavandenių užkandžiu, o po valandos norės valgyti su kerštu.

Saugus juodos kavos kiekis per dieną - 3 puodeliai (150 ml, 2 g tirpi arba 5 g malimo kavos). Jei yra kontraindikacijų - padidėjęs kraujo spaudimas, dusulys, širdies plakimas - nenaudokite šio metodo.

Dokumentinių filmų peržiūra naudojant medicinines arba chirurgines procedūras

Tai nėra saugu žaisti su priežastimi, tačiau daugelis žmonių sako, kad natūralistinės arba dokumentinės operacijų scenos, ligų ir tokių dalykų gydymo programos gali užkirsti kelią apetitui per kelias sekundes. Negalima sau to pamatyti, jei esate įspūdis ar įtariate savo hipochondrą.

Tačiau "neįveikiama"Šis metodas gali būti naudingas. Pakanka pamatyti kažką panašaus į vieną ar du kartus, o jūsų atmintyje yra įspaustas paveikslėlis, kuris tam tikru momentu sukelia niūrus. To pakanka, kad tam tikrą laiką nebebūtų mąstyti tik apie maistą. Saugokitės, kad šį numerį dažnai naudojate! Pavojus - nervingam mitybos sutrikimui.

Išvalykite tualetą ar šiukšliadėžę

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

O silpniems žmonėms yra švelnesnis būdas, kaip atsikratyti maisto.

Naudokite įgimtą gailestingumą!

Paprastai purvo valymas visiškai pašalina jūsų mintis į kitą pusę, ir jūs jau nebe taip apsėstas idėja mėgautis skaniu pyragu ar pjaustyti, kaip ir anksčiau.

Nuraminti labai stiprią odą arba muilą

Fiziologinis ir saugus būdas yra atkreipti dėmesį į aštrų ir kvapų kvapą. Kvapas neturėtų būti bjaurus, tačiau pakankamai stiprus, kad nužudytumėte apetitą.

Jūs galite tai padaryti, kvapo odekoloną vyrų (Oriental, Chypre, nuo tų, kurie serga ryte autobusu) arba pigios muilo gabalas. Kaip spėliojate, "skanūs" uogų ir šokolado skoniai neveiks.

Iškirpti į mažesnius gabalus

Mes nerekomenduojame išleisti maisto ir bando jį vėl kramtyti - tai gana arti nervinės bulimijos. Bet jūs galite eiti į triukas ir malk peilį ir šakutę, kad, pavyzdžiui, aistra pjaustyti, kapotas 1 × 1 cm, truputį išnyks.

Mitybos specialistai nustatė, kad mažesnė apetito dalis panaši į supjaustytą plokštelę po patiekalo. Nesvarbu, kad pjaustymas visą gabalėlį laikomas lentelės etiketo pažeidimu iš anksto, nes - dėmesį! - slopina apetitą. Taigi naudokite šią techniką.

Žaisti su maistu

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

Mamos draudžia vaikams žaisti su sriuba sriubos duona, kotletas ir kukulius, nes jie žino, kad tai puikus nenugalimas vaikus valgyti vakarienę. Suaugę žmonės nenori paversti šios savybės prieš savo priešą - persivalgyti.

Žinoma, tai ne apie plaukioja aplink virtuvės kepti kiaušiniai, tiesiog imtis rafinuotos aristokratų, žinomas dėl savo būdo perjungimo vienetų ant plokštelės pavyzdys, sėdėti už mišrių salotų ir vėl sauja, ilgą laiką žiūrėti į kiekvienos bulvių koše vienkartinės.

Šis įprotis ne tik rodo apetito trūkumą, bet ir pats jį slopina. «Sužaisti pakankamai"Turėdamas nedidelę dalį, jūs pajusite, kad praradote susidomėjimą papildais ir atsikelti iš stalo be alkanų jausmo.

Tapk veganu

Radikalus būdas ugdyti nepasitikėjimą maistu - nuo širdies įsiskverbia į tai, ką sako ir rašo griežti vegetarai. Įsitikinkite, kad jūsų sriubos mėsos gabalas neseniai buvo gyvas būtybes, pagalvokite apie tai, kiek jūs vartojate maistą, kurio paruošimui gyvūnai buvo nužudyti.

Būtų nereikalinga paklausti, kokiomis sąlygomis ganyklos ir naminiai paukščiai laikomi gamyklose - dauguma žmonių po tokios informacijos ilgą laiką nenori nieko mėsos. Apskritai, kruopštesnis požiūris į gamtos pasaulį padės suprasti, kad mes tiesiog neturime teisės persivalgyti, nes norint pasisotinti į skrandį gyvosios būtybės turi žūti.

Šie faktai, jei ne nugalėjo apetitas visai, tai bent jau sukelti baimė foie gras ir kitų nežmoniškomis ir baisių tuo pačiu metu kaloringų patiekalų.

Monotonija maiste

10 būdų, kaip atsikratyti obsesinis apetitas

Jūs galite kovoti su svoriu ir taip. Daugelis dietų yra pagamintos neįtikėtinai įvairiuose maisto produktuose, kai kiekvienas maistas beveik niekada nepasikartoja. Dažnai išgirsti rekomendaciją padaryti daug graži dalį, taip sakant, valgyti akis, bet jūs turite tai gali padidinti tik seilių ir skrandžio sulčių sekreciją, todėl įsotinimas yra tikėtinas.

Stenkitės vengti užkandžių, atsisakyti įvairių padažų ir padažų - jie yra sukurti valgyti kiek įmanoma! Imituokite vaikus, kenčiančius už įkando manos kauliuko, - kad jūsų dieta būtų nuobodi 5 dienas per savaitę, lepinkite save tik savaitgaliais. Nuo seno vilkų apetito nebus pėdsakų!

Sužinoję apie šiuos metodus, būkite atsargūs ir neatsižvelkite į maistą kiekvieną kartą prieš valgydami.

Nebūtina patikrinti savo kūno masės indekso ir, jei jis yra žemesnis nei 17,5, tada norint numesti svorį perėjote per toli. Atminkite, kad jūsų tikslas yra normalizuoti savo svorį ir tapti patrauklesnis, būk vidutinio įpročio ir rūpintis savo sveikata žvalgybos!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 6 =