Grožis ir sveikata

“Akmens karalių”: ką “juodasis” safyras “garsu” ant kūno?

Juvelyrika ir juvelyriniai dirbiniai, kurie puošia juodąjį safyru, atrodo tikrai brangūs, turtingi ir išskirtiniai. Tačiau kai kurie hipochondrijai suteikia šį akmenį su neigiamomis reikšmėmis ir palyginimais. Tarp paprastų žmonių yra nuomonė, kad jis gali pritraukti pavydo ir pažadinti savo savininke, sunaikindamas pasididžiavimą. Ar tai tiesa?

"Akmens karalių": ką "juodasis" safyras "garsu" ant kūno?

Brangieji akmenys seniai yra susiję su kažkuo mistiška. Ir ezoterinių magai vienbalsiai teigia, kad akmenys yra sutelkta maksimalią energiją aukštesnės jėgos, ir jie tikrai gali tapti jos savininkas ir gydytojai, ir budeliai.

Kai kurios moterys ir vyrai, kurie įsigijo auskarus arba žiedą su akmenimis vien dėl patrauklios išvaizdos, neturi susidurti stebuklingas, ar, priešingai, žalingo savybių papuošalai.

Kodėl tai vyksta?

Juodojo safyro savybės ir tikslai

"Akmens karalių": ką "juodasis" safyras "garsu" ant kūno?

Yra teiginys, kad safyras Tai karalių, vadų, maharajų ir kunigaikščių akmuo, stiprus ir galingas šio pasaulio. Šie brangieji akmenys tradiciškai buvo dovanoti ir valdovams suteikti kaip duoklė jų darbams, gilios pagarbos ir garbės išraiškos. Princesė Diana reguliariai gavo safyro papuošalų rinkinius.

Ją pristatė Saudo Arabijos princas, Sultonas Osmanas ir kiti pasaulyje žinomi žmonės. Istorija minima, kad išmintingas karalius Saliamonas buvo padarytas iš šio akmens. Egipto aukštieji kunigai dėvėjo jį ant kaklų. Sapphires buvo dekoruoti didžiojo Kleopatros karūną. Borisas Godunovas ir tikėjosi, kad akmuo turi ypatingą, šventą ir paslaptingą magišką galią.

Tiesą sakant, stebuklingos safyro savybės yra tiesiogiai susijusios su jo teigiamu poveikiu žmogaus prigimčiai ir pobūdžiui. Manoma, kad kūno dėvimi safyro stiprina savo ketinimų tyrumą, pažadina už pagal, nesavanaudiškumo ir gebėjimą bendradarbiauti troškimą. Žinoma "Suaugusiems" akmuo mažai tikėtina, kad tilptų kaip dovana jaunam žmogui. Priimtas pateikti turtingiems žmonėms, kurie pasiekė sėkmės profesinėje ir socialinėje srityse.

Sakoma, kad jis valdo valdovą išmintingumu, daugina jo gyvenimo jėgą, suteikia ramybę ir teigiamą požiūrį. Juodasis safyras laikomas protingo akmens - jis linkęs į filosofinį mąstymą ir apmąstymą. Senovės Romoje ji buvo laikoma šventa perlas ir buvo skirta Jupiteriui. Senovės Graikijoje jis buvo susijęs su Dzeuso talismanu. Jį leidžiama dėvėti tik kunigams, nes buvo manoma, kad tai buvo nemirtingumo lašas, užšaldytas akmens pavidalu. Šis eliksyras galėjo gerti tiktai dievus.

"Akmens karalių": ką "juodasis" safyras "garsu" ant kūno?

Jei kalbėti objektyviai, natūralūs akmenys yra papuošalų korundo tipo. Juoda perlas su mėlyna arba mėlyna venomis nėra grynas: juose yra titano arba geležies priemaišų.

Sapphire yra laikomas labai kietu brangiu akmeniu ir turi atitinkamą vertę. Tai nėra tokia vertinga, kaip deimantas, bet taip pat yra ir reta "Garbės". Dažniausiai tai galima rasti juvelyrinių dirbinių parduotuvėse. Juos daugiausia puošia pakabučiai, sagės, auskarai ir žiedai. Produktas pats gali būti pagamintas iš sidabro, aukso ir platinos. Sapphire į jį dažnai derinama su kitais akmenimis.

Ypač populiarus tarp žinovų yra žvaigždė perlas. Ji tamsi spalva ir savo viduje yra stebuklinga spindinčia žvaigždute šviesesnio atspalvio. Manoma, kad šis akmuo padeda pasiekti svarbiausius gyvenimo tikslus.

Juodasis safyras kaip amuletas

Jūs nusprendėte nusipirkti sau ar savo mylimam žmogui žiedą su kilniu juodo safyro, bet abejoti jo teigiamu poveikiu likimui? Mes nusprendėme išsklaidyti jūsų abejones ir papasakoti apie realų akmens efektą žmogaus gyvenime.

Manoma, kad juodo safyro dėvėjimas ant kūno sukelia tokį poveikį:

"Akmens karalių": ką "juodasis" safyras "garsu" ant kūno?
 1. Filosofinio mąstymo ir gyvenimo išminties protas;
 2. Gebėjimas suprasti kitų žmonių mintis ir greitai nuteisti juos dėl netikėjimo, melo, išdavystės;
 3. Apsauga nuo kenksmingos pašaliečių poveikio (ypač stebuklinga ir raganavietė);
 4. Nepagrįsto pykčio ir baimės slopinimas;
 5. Intelektualiųjų gebėjimų ugdymas ir proto aiškumas;
 6. Vidinės darnos ir ramybės formavimas;
 7. Sėkmės patrauklumas, ypač verslo kelionėms, kelionėms ir ilgioms kelionėms (svarbu jūrininkams, mokslininkams ir kt.);
 8. Ryžtingumo ir drąsos stiprinimas;
 9. Vidinės sutikimo dovana, šiluma ir malonumas savininkui;
 10. Materialinės būklės išsaugojimas ir dauginimas.

Pastovaus dėvėti "Black Star safyras taip pat padeda savininkui pasiekti savo planus ir perspektyvas, pažadina jam pasitikėjimą ir vidinę tvirtybę, todėl matome pasaulį plačiau, atitinka slapčiausius norus ir atneša staiga laimė.

Iš ko elgiasi su didinga perlas?

Ne paslaptis, kad papuošalai ir ypač brangakmeniai turi daugybę gijimo efektų. Manoma, kad kiekvienas akmuo sąmoningai įsisavina neigiamą ligos energiją ir kruopščiai jį filtruoja, atpalaiduodamas kumpio savininką. Tai ne visi tikėjo, tačiau yra nuomonės, kad tai akmenys, kurie gali gydyti žmones veiksmingiau nei vaistų preparatai.

Remiantis įsitikinimais ir statistiniais duomenimis, juodo safyro dėvėjimas padeda nugalėti šias ligas:

"Akmens karalių": ką "juodasis" safyras "garsu" ant kūno?
 • Aukštas kraujospūdis (hipertenzija);
 • Lėtinė nemiga;
 • Dažnai pasikartojantys peršalimai;
 • Problemos su nugaros ir lokomotyvo aparatu;
 • Bronchų astma;
 • Kitos lėtinio pobūdžio broncho-plaučių patologijos;
 • Nervų sistemos ligos;
 • Oftalminės patologijos;
 • Onkologiniai procesai.

Tačiau gijimas yra garantuojamas tik tiems, kurių mintys yra grynos, o sielos yra brangios. Jei norite nusipirkti auskarus arba juodo safyro pakabuką, įsitikinkite, kad asmuo, kuris dėvi produktą, nenorės pasinaudoti akmenų akmens savybėmis prieš bet kurį žmogų.

Pasirinkdami naturals, pabandykite sutelkti dėmesį ne tik į jų estetinį apeliaciją.

Jei galėsite rasti tobulą akmenį sau, jis taps tikru talismanu, dosniai suteikdamas tavo gyvenimą ir likimą geriausiais įvykiais.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 1