Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas

Jau seniai manoma, kad sąžiningos lyties, kuri turi baltą odą, priklauso aristokratijai. Tačiau mados tendencijos sparčiai keičiasi, o šiuolaikinėje visuomenėje grožio standartas laikomas gražiu, netgi įdegiu. Nepaisant to, daugelis mergaitės domisi, kaip padaryti odą baltą. Galų gale, sveikas ir netgi bespalvis yra ne tik grožio, bet ir sveikatos ženklas.

Balta oda yra aristokratijos ženklas - trumpas nukrypimas į istoriją

Kaip duoti odos porcelianą baltumą, pirmiausia domina senovės graikai. Nepaisant to, kad jie natūraliai turėjo svaigintą odą, buvo manoma, kad apšviesta spalva turi neginčijamą apeliaciją. Būtent tie, kurie pirmą kartą išrado baltus miltelius švino pagrindu. Nepaisant žalingų savybių, šis receptas buvo naudojamas iki XIX a. Pabaigos.

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas

Be to, šie milteliai buvo naudojami geišo makiažui, dėl kurio baltos odos derinys - juodi plaukai buvo grožio standartas.

Tačiau pats didžiausias baltos veido odos populiarumas Europoje buvo XVI-XVIII a., Kur jis tapo aristokratijos ženklu.  Dabar ši tendencija vėl populiarėja, o daugelis mergaičių, kurių porcelianinė oda nėra, dažniausiai suteikia jai paslaptingą blyškę.

Kaip padaryti odą balta

Dabar moterims siūloma daugybė priemonių balinimo veido odai. Galite naudoti liaudies priemones, kurios apima suspaudimus ir plovimus su specialiais nuoviru ar balinimo kosmetika. Tam tikrais atvejais, kai reikalingi radikalūs namie neįmanoma pokyčiai, gali būti naudojamos ultragarso ar plastikos chirurgijos paslaugos.

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas

Nepriklausomai nuo pasirinkto tipo lėšų, turėtumėte pradėti nuo tinkamo mitybos ir atsisakyti cigarečių bei alkoholio. Tai bus pirmas žingsnis važiuojant į sveiką baltą odą be geltonųjų ir pigmentinių dėmių.

Jei nuspręsite pasinaudoti liaudies gynimo priemonėmis, turite puikų pasirinkimą. Galite naudoti eterinius aliejus, pagamintus iš citrinų ar oranžinės spalvos, kurie turi ryškų išlyginamąjį poveikį.

Prieš vartojimą svarbu atmesti alergines reakcijas į citrusinius vaisius.

Jei nuspręsite naudoti specialias kaukes, jų pagrindu bus įprasti buitiniai produktai, laikomi šaldytuve. Pavyzdžiui, galite sukurti kaukę pagal:

  • kopūstai ir kefyras: sumaišykite santykiu 2: 1 ir laikykite 15 minučių ant veido;
  • agurkai: sudrėkinkite pusę šviežios daržovės ir sumaišykite su riebiu maistingu kremu;
  • varškė: 50 g pieno produkto, sumaišyto su viena šaukštu grietinės, medaus ir keli lašai citrinų sulčių;
  • citrina: išspauskite sultys iš citrusinių vaisių, pridėkite šaukštą medaus, sudrėkinkite gaubte esančią košę ir padėkite ant veido.

Galite išbandyti bet kurį iš aukščiau išvardintų receptų, jie visi turi tą patį efektyvumą.

Kosmetika baltai odai - svarbios subtilybės

Ne visos mergaičių, turinčių porcelianą, gali tinkamai taikyti makiažą, atstovaujančios savo aristokratijos stipriui palankioje šviesoje.

Norint padaryti viską teisingai, turite laikytis tam tikrų taisyklių:

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas
  1. Teisingas tonas. Didžiausia klaida yra bandymas užmaskuoti tamsesnį pamatą. Taigi jūs ne tik suteiksite savo odai nesveikų atspalvių, bet ir pridėti keletą papildomų metų. Mėlynos balta oda siūlo naudoti gruntą, kad užmaskuoti visus defektus ir lengviausią tonaną su lengvu tekstūra.
  2. Milteliai turi būti naudojami kuo atidžiau, esant reikalingiausiems atvejams. Tai paskatins sausumą ir pabrėžia jūsų blyškumą, todėl stenkitės to išvengti.
  3. Mažas skaistalas yra būtinas makiažo elementas. Galų gale, tai tas, kuris suteiks jūsų odai reikiamą ryškumą. Svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį, nes per daug dėmesio skruostikams neatrodys harmoningai. Pasirinkite šviesiai rausvą, persikų ar koralų tamsą. Ne perlamutro ir sparkles nėra tinkamas pasirinkimas aristokratija.
  4. Šešėliai pasirenka šaltą ir šviesią spalvą, nes per ryškius tonus atrodys neužmintingas.
  5. Tušas, priešingai, jis turi būti juodas ir maksimaliai pailginti. Teisingai dažytos ilgos tamsios blakstienos puikiai atspalvins savo kilnus blyškius.
  6. Lūpdaukis priklauso nuo dienos laiko. Jei tai darbo diena, pirmenybė teikiama minkštiems neutraliems lūpų tonams: persikų, smėlio spalvos, švelniai rožinės spalvos tonai yra būtent tai, ko jums reikia. Ir norėdami sukurti ryškų vakarinį makiažą, galite naudoti bordo, raudonos arba rudos spalvos paletę.

Atsižvelgiant į visas taisykles, vaizdo atrodys nenugalimas: balta spindinčią odą, švelniai skaistalai, Kuklus išvaizdą iš po jo ilgų juodų blakstienų, minkštos rožinės lūpos ir gerai prižiūrėti plaukai.

Kaip rauginti, jei oda yra balta

Blyta oda suteikia savininkams tam tikras problemas. Vienas iš jų yra nesugebėjimas gauti madingo įdegio. Norint pasiekti norimą rezultatą reikia kantrybės, nes porcelianinė oda yra linkusi į nudegimus.

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas

Būtina naudoti saulės vonelę mažomis dozėmis, palaipsniui didinant laiką saulėje. Galite pradėti nuo 15 minučių, kad jūsų oda būtų pripratusi prie ultravioletinių spindulių poveikio. Palaipsniui, laikas gali būti padidintas iki 2 valandų. Būtina naudoti apsauginį kremą prieš ir po saulės nudegimo.

Jei esate po saule, nenorėdamas gauti įdegio, dėvėkite skrybėlę su dideliais kraštais ir įsitikinkite, kad visos kūno dalys yra uždarytos. Taigi galite būti tikri, kad jūsų oda liks plokščia, be atskiros, intensyviai nudegusių vietų.

Jei nepastebima atsargumo, degimo saulėje rizika yra gana didelė. O po degimo balta oda atsigauna pakankamai ilgai, kad gali tapti rimta problema. Todėl, kad būtų išvengta nemalonių pasekmių, apšviestos žmonės turi elgtis atsargiai laikytis saulėje.

Kai balta odos spalva - problemų ženklas

Kartais atsitinka taip, kad veidas staiga pakeičia spalvą. Dažnai blyškus atspalvis yra kraujo apykaitos ir geležies trūkumo organizme pablogėjimo požymis. Ir jei turite atskirų baltųjų zonų, kurių ten anksčiau nebuvo, tai taip pat yra proga apsvarstyti jūsų sveikatą.

Pavyzdžiui, balta oda aplink burną ir po nosine gali būti signalas, rodantis sunkumus širdies ir kraujagyslių sistemoje ir net širdies nepakankamumas.

Balta veido oda kaip aristokratijos ženklas

Ir jei ilgai baltos odos aplink lūpas - tai taip pat yra esamų organizmo problemų ženklas, paprastai tai rodo, kad maistas, kurį valgote, yra prastai absorbuojamas. Ir, jei virš lūpų yra baltųjų vertikalių raukšlių - vandens balanso problema.

Galutinę diagnozę galima atlikti tik atlikus medicininį patikrinimą, tačiau nepamirškite, kad oda yra sveikatos veidrodis.

Taigi, apibendrinsime. Merginos, svajojančios turėti aristokratišką žmogaus blyškumą, gali pasiekti tai, ko nori, naudojant specialias priemones. Ir jaunas merginas, kurių gamta apdovanojo porcelianiniu atspalviu, reikia prisiminti jo priežiūros taisykles ir makiažo sudėtingumą.

Jei atspalvis pasireiškia atskirose veido srityse ir po tam tikro įvykio, sveikatos patikrinimas turėtų būti atliktas, kad būtų pašalintos bet kokios sveikatos problemos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =