Biudžeto gimtadienio pasirinkimas | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Biudžeto gimtadienio pasirinkimas

Būtų malonu švęsti savo gimtadienį kviečiant giminaičius ir draugus, tačiau neturite pakankamai pinigų? Neatleisk savo sapnų.

Jei manote apie klausimą, kaip surengti artėjantį renginį ir nustatyti lentelę, galite sutaupyti padorų sumą ir gauti gerų dovanų. Gimtadienio ir meniu planas turėtų būti iš anksto pasirūpintas.

Sąraše turėtų būti šie elementai:

 • kur pakviesti svečius - namuose, kavinėje, dachoje ar gamtoje;
 • kam pakviesti;
 • pramogų sąrašas;
 • biudžeto meniu.

Dėl šių daiktų planuojama atostogų kaina.

Biudžeto gimtadienis

Žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį idealus variantas gimtadienio šventimui giminaičių ir draugų kvietimu yra namuose, jei kas mėnesį atidedate pinigus iš anksto.

Biudžeto gimtadienio pasirinkimas

Jei pradėsite tai daryti šešis mėnesius ar aštuonis mėnesius, atsisakysite nedidelių išlaidų - papildoma kelionė į kiną ar alaus butelį vakare - bus visiškai įmanoma pasiruošti atostogoms. Be to, artimų giminaičių, kurie nori pasveikinti, buvimas reiškia pasirinkimą, kai prašoma teta iš motinos pusės "Kepkite tą skanų tortą", ir iš popiežiaus - padaryti "Nuostabios salotos".

Dažniausiai užduodami klausimai kyla dėl jų kulinarinių įgūdžių pripažinimo, ir mažai tikėtina, kad bus paprašyta kompensuoti nuostolius.

Labai "Sunkus" jie gali sakyti, kad jiems nereikia dovanos, tegul jie tiesiog ateina.

Tai padės sumažinti šventinio meniu kainą.

Atsižvelgiant į skirtingus būdus "Įvesti biudžetą", jums reikia prisiminti namų receptus. Namuose paruoštos bulvės yra pigesnės nei tada, kai patiekalas yra užsakomas kavinėje. Nebandykite įspūdinti svečiais gardadienių, jei lėšos yra ribotos, pagaminkite 1-2 salotas, būtinai širdingas karštas, skanus saldumynus.

"Olivier" receptai pripažįsta, kad dešra gali būti pakeista vištienos mėsa. Su saldžiu - prašau pagalbos. Salotos iš kopūstų bet kuriuo metų laiku yra centas. Nereikia sutaupyti karšto - kitaip svečiai liktų nepatenkinti.

Vienas iš pigiausių patiekalų - tai bulvės su mėsa. Stalas yra išdėstytas taip - 2-3 salotos ir kiekvienas svečias puodą. Mėsą į puodą galima įdėti gana šiek tiek, o bulvės yra nebrangios. Taip, dažniausiai nepateikiami priedai, kai jie tiekiami vazonuose.

Jei svečiai yra susipažinę vienas su kitu, jie pramogauti patys. Ne, jums nereikia išleisti pinigų ir toastmasterui. Jei išmokysite 3-4 skrudintuvus, suraskite juos internete ir paruoškite 2-3 konkursus - juos rasite ten, niekam nebus nuobodu.

Galimybė - gimtadienis gamtoje

Gimtadienį gamtoje galite švęsti ne tik vasarą, bet ir žiemą. Tiesa, antroje byloje jums reikia dachos - savo ar kito draugo. Brangiausia meno dalis gamtoje - mėsa ir alkoholis. Vasarą pakanka visai bendrovei įsigyti alaus, o žiemą reikės įsigyti kažką stipresnio.

Natūrali gimtadienio alternatyva yra kebabai, jie papuošia bet kokį stalą.

Mažai tikėtina, kad senesni giminaičiai keliaus į gamtą, paprastai tokiomis sąlygomis artimi draugai švenčia gimtadienius. Jie gali pasiūlyti neteikti dovanos, o vietoj to pateikti kai kuriuos produktus. Paprastai jauni žmonės su malonumu priima šią idėją - mūsų metu pasirinkti ką nors vertingą yra gana sudėtinga.

Koks bus meniu, ir kas kiekvienas iš jų gauna šiuo atveju, deramasi iš anksto. Priešingu atveju jūs rizikuojate atostogauti su 4 duonos kepiniais ir jokių kitų produktų. Lentelė bus originali, bet jūs negalėsite valgyti.

Teminiai renginiai

Biudžeto gimtadienio pasirinkimas

Teminiai renginiai taip pat yra nebrangūs. Šiuo atveju įmonė paprastai susiduria su panašiais interesais, kostiumai, dėmesys skiriamas pristatymui. Stalas gali būti padengtas, kaip ir savitarnos stalui - sumuštiniai, mineralinis vanduo, alkoholis, saldumynai.

Jei gimtadienio metu jūs padarysite alaus vakarą, išlaidos bus vidutinio dydžio. Pagrindinis meniu yra alus, užkandžiai - krekeriai, traškučiai, kepti riešutai - jei tai nėra per brangu. Krekerių nereikia išleisti.


Yra daug receptų namuose pagamintiems krekeriams, kurie yra daug skaniau ir naudingesni nei apsipirkti.

 • Kukurūzų kepalas arba kepalas, supjaustytas į kubelius, įpilamas į orkaitę 5-7 min., Kaitinamas iki 120-130 ° C temperatūros;
 • sumaišykite prieskonius pagal skonį - švieži ir sausas žalumynai, štampuoti česnakai, sūris, kepti svogūnai, druska, pipirai, imbieras - žinoma, ne visi iš karto, bet pasirinkimas - su alyvuogių aliejumi;
 • Gautas mišinys impregnuoja duonos gabaliukus;
 • paskleisti ant popieriaus ant kepimo skardos ir vėl įdėti į orkaitę tuo pačiu metu tuo pačiu temperatūros.

Pigreimas kepimui yra būtinas, jis absorbuoja perteklinį aliejų. Gėrimų alaus darymo stalas yra paprastas ir nebrangus.

Kaip švęsti vaiko gimtadienį į biudžetą

Kas svarbu vaikams nuo vaikų gimtadienio? Draugai, dovanos ir saldumynai. Štai kodėl jūs negalėsite sutaupyti dovanų - mažai tikėtina, kad vaikas sutiks, jei mama pasiūlo savo močiutę pirkti tortą, o ne dovaną.

Išvykimas šiuo atveju bus kvietimas ne pietums ar vakarienei, o arbatai. Suaugusiesiems galima įdėti stalą į virtuvę, o vaikai gali užsiimti kambariu žaidimams ir pramogoms. Kuo daugiau varžybų, tuo daugiau linksma.

Galite pasiūlyti šiuos žaidimus:

 • pasiskolinti išmatose;
 • "Kurtis" telefonas;
 • užsukite nebrangius žaislinius daiktus ant sriegio, prijunkite vaikų akis ir leiskite jiems juos iškirpti.
Biudžeto gimtadienio pasirinkimas

Jei perkate žaislai sunkiai - netelpa į biudžetą - juos galima pakeisti saldainiais, obuoliais ar apelsiniais.

Reikėtų nedelsiant nepamiršti: atkreipkite dėmesį į vaikų gimtadienį, o ne ant stalo gazuotų gėrimų, saldumynų ir kitų saldainių neveiks.

Praktiniai patarimai - pasirenkant meniu jauniems svečiams, turėtumėte pasikonsultuoti su savo tėvais. Vaikai yra įžeisti, jei ant stalo atsiras gardumynų, nepasiekiamų dėl sveikatos priežasčių.

Biudžeto dovanos

Jei kas nors turi gimtadienio, ir jūs turite atnešti dovaną, o pinigų nepakanka, galite išeiti iš tokios situacijos:

 • Padaryti originalią dovaną - vardo puodelį, marškinėlę, plokštelę;
 • kažką daryti rankomis - draugas ar santykinis ryšys su šlepetėmis, siuvimas originalus potholders;
 • mylimas žmogus pristatyti kokią nors originalią smulkmeną "Su prasme".

Tėvai kaip dovana gali nusipirkti šlepetes ar šiltą antklodę.

Ne geras pasirinkimas - rasti namuose kažką naujo, dovanoti neseniai ir dar neišpakuoti. Taigi galite tai padaryti, bet kur tai yra garantija "Trifle" ar ne tokia jauna mergina ar draugas?

Negalite atsisakyti švęsti savo gimtadienio ar kažkieno gimtadienio, jei neturite pakankamai pinigų. Yra daugybė biudžeto atostogų variantų ir nėra sunku rasti tinkamą jums.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

68 + = 71