Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva

Bronzavimo milteliai arba, kaip tai dar vadinama, bronzeris yra kosmetikos pramonės priemonė, suteikianti natūralų minkštą įdegį. Norint gauti puikų organinį aukso įdegį, dabar nereikia atskleisti jūsų veido į nuolatinį kenksmingą saulės poveikį.

Galite tiesiog nusipirkti tinkamą bronzerį. Lengvai pašalinti mėgstamas priemones makiažo valikliui. Dabar jis turi didelį populiarumą su moterimis bet kuriuo metų laiku, tačiau pagrindinis dalykas šiame versle yra pasirinkti bronzzerį, kuris puikiai suderins jūsų veido tipą ir artės prie odos tono.

Kodėl jums reikia atspalvių miltelių?

Iš tikrųjų gali būti reikalingas bronzieris kelioms funkcijoms:

Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva
  • suteiks net tonas šviesos įdegį;
  • gali vizualiai keisti kai kurias veido dalis: susiaurinti nosį, pabrėžti skruostikaulius, traukti ovalo formos veidą;
  • gali būti taikomas ne tik ant veido ir kaklo, bet ir visam kūnui;
  • Puiki alternatyva nudeginti.

Nustatant įsigijimo tikslą, bus daug lengviau pasirinkti geriausią tonalinių priemonių versiją.


Įdegio produktų rūšys

Kosmetikos parduotuvėse galite rasti įvairių formų bronzers: miltelių, grietinėlių, skysčių, gelio ar purškalo pavidalu. Tokio įrankio nuoseklumas ir būdas turėtų būti parinktas atsižvelgiant į odos tipą.

Jei esate riebios odos savininkas, naudojant miltelius bus gautas lygus ir matinis tonas. Sausai geriau sustabdyti kremo pasirinkimą. Jie turi drėkinamus ingredientus, kurie apsaugo subtilią odą nuo peršalimo ir garantuoja papildomą drėkinimą.

Jei norite gauti sklandų, tankų ir gražų įdegį, o ne tik pabrėžti ar pabrėžti tam tikras konkrečias veido savybes, tada naudokite gelio struktūrą.

Priklausomai nuo sudėties, jie gali suteikti visiškai matinį dangą arba dirbtinai įgytą įdegį su šviesos spindesiu ir švyti. Matymo pasirinkimai atrodo natūraliau, o tie, kuriuose yra perlamutrinių ar šviesą atspindinčių dalelių, suteiks jums lengvą vidinį švytėjimą.

Kaip pasirinkti bronzą, tinkamą tonizuoti

Atspalvių produktų spalvų spektras sąlygiškai suskirstytas į kelias atspalvių rūšis. Tinkamo pasirinkimas priklauso nuo jūsų odos natūralaus atspalvio. Padėkite dėžutę ant veido ir pažiūrėkite į save veidrodyje. Idealiai bus tonas, kuris atrodo tik pora tamsesnių nei jūsų odos, be makiažo.

Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva

Jei turite labai šviesią odą, pasirinkite medaus ar persiko atspalvius, jie yra lengviausi. Dėl vidutinio odos tonas geriausios galimybės yra rausvos arba auksinės spalvos atspalvių. Tačiau juodi žmonės negali bijoti eksperimentuoti su variu ir rudais atspalviais. Taip pat galite maišyti keletą spalvų ir gauti savo idealą.

Jei nesate įsitikinę savo sugebėjimais ir manote, kad negalite pasirinkti dviejų atspalvių atskirai, pabandykite naudoti miltelių duo. Tai kompaktiškos versijos, kurios paprastai susideda iš dviejų skyrių.

Viename yra tamsus bronzeris, o kitame - subtilus perlinės spalvos atspalvis. Kartu jie suteikia labai gražų įdegį, kurio šviesa švytina odą. Tokios kompaktiškos priemonės yra daugelyje žinomų prekės ženklų kosmetikos linijų. Puikus bronzinių miltelių variantas yra duetas "Tan ir perlamutras". Jis pateikiamas skirtingomis spalvomis, kuriame rasite tiksliai savo versiją.

Kaip įdegti bronzinius miltelius

Mokymasis rinktis tobulas tonines priemones vis dar yra pusė mūšio. Svarbiausia - išmokti tinkamai jį naudoti. Anksčiau jūs turite drėkinti odą savo įprastiniu dienos kremu.

Taikymo technika tiesiogiai priklauso nuo jos nuoseklumo ir tekstūros. Pvz., Norint naudoti bronzinius miltelius, reikia didelio minkšto šepetėlio, geriausiai iš natūralaus nap. Bronzers gelio, kremo, apskritai likviduojamų lėšų forma bus tinkamai pritaikytas su specialia kosmetikos kempine arba tiesiog su pirštais, jei esate tokie su tuo susiję.

Jis taikomas prieš naudojant šešėliai, tušas, lūpų dažai ir sumuštiniai. Dėl gražaus įdegio uždarykite atskirus veido veidus, kurie labiausiai atspindi šviesą: kaktos vidurys, skruosnių viršutinė dalis, nosies centras, smakro galas. Neuždenkite viso veido, todėl atskirkite atskiras norimas zonas, bet tiesiog pakeiskite savo veido spalvą. Jis atrodys pernelyg kontrastingas kitų matomų kūno dalių atžvilgiu.

Tinkamai naudojant tokie kosmetikos gaminiai gali vizualiai padaryti veidą jau. Norėdami tai padaryti, įkiškite bronzers ant skruosto skruostų, ant smakro ir viskio, arčiau plaukų linijos.

Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva

Kaip ir su kita dekoratyvine kosmetika, svarbiausia yra stebėti priemonę. Tankus bronzerio sluoksnis atrodo nenatūralus, oda gali gauti oranžinį atspalvį, kuris atrodo kaip natūralus įdegis.

Jei norite dėvėti suknelę su gilia iškirpte, tada įdėkite šiek tiek miltelių į dekoltė. Tuo tikslu yra bronzuojantis milteliai su haylayter, jis puikiai pabrėžia viliojantį lovelį ant krūtinės ir taip jūs gausite tą patį nudegimo šešėlį, koks yra ant veido. Kitas variantas yra tai, kaip naudoti bronzos miltelius - jei norite vizualiai sumažinti kelius, jums padės bronzatoriaus lašas.

Taikykite kaip raidę V šiek tiek žemiau kelio kampo ir keliai vizualiai tampa ryškesni ir plonesni.

Iš to, ką jūs galite padaryti bronzerį savo rankomis

Jei naudojate tik natūralią kosmetiką, tokia kosmetika gali būti padaryta savo rankomis namuose iš prieinamų ir nepretenzingų komponentų.

Namų receptuose yra gana sudėtinga nustatyti tikslią komponentų dozę, viskas čia priklauso nuo natūralaus odos tono. Viskas ko jums reikia - cukraus milteliai ir cinamonas. Tamsesnė oda, tuo daugiau cinamono.

Kaip dinamiką, cinamoną galima išbandyti gryna forma, jei šis kvapas jums priimtinas. Savo bronzeryje taip pat galite pridėti šaukštą malto muskato, tai yra puiki priemonė užkirsti kelią spuogai. Namų mišinys turėtų būti naudojamas dar atidžiau. Prieskoniai ir cukraus milteliai turi intensyvesnę tamsią spalvą, todėl nedelsiant matosi perteklius, o makiažas bus sunkus ir nenatūralus.

Puikus įrodytas būdas sukurti namuose ekologišką bronziklį, naudingą odai:

Bronzavimo milteliai yra geriausia kenksmingo rauginimo alternatyva
  • muskatas (žemės);
  • cinamonas;
  • cukraus ar kokosų milteliai;
  • mažas pajėgumas iš anksčiau panaudoto produkto su dangteliu;
  • mėgstami eteriniai aliejai (levanda, rožių aliejus, rozmarinas).

Tiesiog sumaišykite visas sudedamąsias dalis pagal savo odos tipą. Svarbu užtikrinti vienodą nuoseklumą. Jei norite gauti raukšlėtą struktūrą, nereikia pridėti aliejaus, ji suteikia klampą, bet subtilią tekstūrą.

Nesvarbu, kas reiškia, kad pasirinksite, būtinai patikrinkite, kaip makiažas atrodo pagal dienos šviesą.

Plunksnų sienelės turėtų būti visiškai nepastebimos, o veidas apskritai šviežias ir ilsėtis.

Jei vis tiek naudojate per daug - tiesiog nuplaukite perteklių plačiu šepetėliu su įprastais šviesos milteliais, todėl atspalvis taps šiek tiek lengvesnis. Bet kokiu atveju nebijokite eksperimentuoti ir būti graži!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 7