Fibroblastai - kosmetologijos revoliucija | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Fibroblastai – kosmetologijos revoliucija

Kosmetologijoje atsirado novatoriškas kryptys - atjauninanti korinio ryšio technologija. Yra keletas tokių technologijų, tačiau labiausiai sveikus ir patikimus iš jų yra ląstelių terapija su fibroblastais. Dėl šios procedūros galima išsaugoti jaunimą ir grožį net ir suaugus.

Fibroblastai - kas tai?

Europoje nuo devintojo dešimtmečio pabaigos fibroblastai plačiai naudojami įvairių ligų gydymui ir kosmetinių procedūrų atjauninimui.

Fibroblastai - kosmetologijos revoliucija

Nuo 2000 m. Ši technologija sukurta, o gydymo ir atnaujinimo procedūros vyksta pirmaujančiose JAV, Britanijos ir Šveicarijos klinikose, kuriose yra jų pačių jungiamojo audinio ląstelės arba moksliniai fibroblastai.

Negalite skambinti pigia procedūra - tai kainuoja nuo septynių tūkstančių dolerių, bet, kaip pasakojo laimingi žmonės, jie patirdavo stebuklingą efektą - išlaidos tūkstančius kartų pateisina.


Pažiūrėkime, kas yra ši technologija ir kas yra fibroblastai.

Profesionalios medicinos fibroblastai vadinami laisvųjų jungčių ląstelėmis. Šios ląstelės turi ypatingą, pailgos formos ir yra iš esmės panašios į mažą verpstę, iš kurios yra daug procesų skirtingomis kryptimis. Fibroblasto narvai yra viduriniuose odos sluoksniuose, o iš šių odos ląstelių susidaro epitelio struktūra.

Trumpai tariant, galima teigti, kad fibroblastų funkcija apima svarbių biologiškai aktyvių medžiagų vystymąsi ir visiško ląstelių metabolizmo užtikrinimą. Tačiau iš tiesų, fibroblastai turi daug daugiau funkcijų, pakalbėkime apie naudingas odos ląstelių savybes kitame straipsnyje.

Ląstelių funkcijos

  • Fibroblastai sintezuoja ir išleidžia į tarpą tarp ląstelių specialias medžiagas, kurios padeda dermai išlaikyti elastingumą ir elastingumą. Dėl to aktyviai stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, taip pat tarptulinė medžiaga, kuri atrodo kaip stora gelis. Šis gelis užpildo tarpą tarp ląstelių ir jos komponentų yra drėgmę išlaikanti hialurono rūgštis ir svarbūs elementai, tokie kaip nidogenas, tinascinas ir proteglicanas;
  • Fibroblastai taip pat gamina fermentus, kurie gali išvalyti tarpelementines erdves nuo senų pluoštų. Taigi, dermos sluoksniuose yra nuolatinis atnaujinimas, o oda išlaiko šviežumą ir jaunystę.

Tokio tipo ląstelės taip pat yra atsakingos už specifinio baltymų rūšies sintezę, kuri prisideda prie epitelio regeneracinių procesų.

Fibroblastų taikymas kosmetologijoje

Fibroblastai - kosmetologijos revoliucija

Fibroblastai nustatė, kad jie taikomi procedūrose, kurių tikslas - atjauninti ir sulėtinti natūralius dermos senėjimo procesus. Yra žinoma, kad dermos senėjimo procesas į aktyvią fazę patenka nuo 25-30 metų amžiaus, o šiame procese pokyčiai vyksta visų pirma ląstelių lygiu.

Senėjimo veiklą pradeda mažėti fibroblastų ląsteles: jie nustoja sintetinti norimą numerį kolageno ir elastino pluoštų, į kritinis taškas mažėja lygius hialurono rūgšties.

Žinoma, šie paslėpti procesai atsispindi dermos būsenoje: jis tampa plonas, išdžiūsta, tampa šviesiai ar pilkšvai spalvos. Epitelis taip pat praranda elastingumą ir elastingumą, dėl kurio raukšlėtos akys ant odos palaipsniui auga ir tampa gilios, sukurdamos amžiaus raukšles. O kuo vyresnis žmogus, tuo greičiau vystosi šie neigiami procesai. Greičiausi amžiaus pasikeitimai įvyksta kaklo, veido, dekoltės ir rankų.

Dėl mobiliųjų technologijų, senėjimo procesas gali būti sustabdytas, o tai gali žymiai sumažinti jo intensyvumą. Fibroblasto ląstelių stimuliavimas kovoja su senėjimu iš vidaus, todėl tokios rūšies ląstelės yra tokios veiksmingos.

Fibroblasto injekcijos: procedūros esmė

Procedūros esmė yra gana paprasta: jaunosios jungiamojo audinio ląstelės persodinami į dermą. Be to, šis metodas naudoja savo ląsteles, todėl ne tik galima išvengti atmetimo reakcijos, bet ir pagreitinti odos atsinaujinimo ir regeneravimo procesus kuo greičiau. Procedūros rezultatas bus pastebimas pagerėjimas veido, sumažinti raukšles visų rūšių (nuo veido giliai), giliai drėkina dermos, randų ir po spuogų gijimą.

Pagrindinis šios technologijos privalumas yra tai, kad fibroblastų injekcijos yra labai veiksmingos ir ilgą laiką išlieka naudingos savybės.

Procedūros rezultatas bus išlaikytas mažiausiai šešis mėnesius!

Ir visą šį laiką dermoje aktyviai ir tinkamoje sumoje bus pagamintas kolagenas, elastinas ir hialuronas.

Fibroblastai - kosmetologijos revoliucija

Injekcinės ląstelės ištraukiamos iš paciento dermos, maža gabaliuko dalis paprastai paimama iš nugaros ar už ausų. Būtent šiose žmogaus kūno srityse oda yra mažiausiai jautri aplinkos veiksnių neigiamam poveikiui. Šis gabalas laboratorijoje yra kruopščiai ištirtas ir apdorojamas, stimuliuojant jaunų fibroblasto ląstelių augimą. Ląstelių auginimas vidutiniškai trunka pusantro mėnesio, po kurio injekcijos metu išaugintos ląstelės pristatomos į paciento kliniką toje zonoje, kurioje reikia pataisyti.

Išreikštą rezultatą galima tikėtis jau po pirmosios autotransplantacijos sesijos, tačiau norint pasiekti reikšmingą poveikį, kosmetologams rekomenduojama atlikti dviejų savaičių kursą. Praėjus šešiems mėnesiams po procedūros, su amžiumi susijusių pokyčių aplink akis srityje gylis sumažėja beveik iki devyniasdešimt procentų, aplink burną - iki penkiasdešimt penkių procentų, kaklo ir krūtinės srityje - iki devyniasdešimt penkių procentų.

Indikacijos ir kontraindikacijos

Pagrindinės autotransplantacijos požymiai yra:

  • Amžiaus sutrikimas dermos elastingumo ir elastingumo;
  • Padidėjęs epitelio sausumas;
  • Mimic raukšles;
  • Pirmieji odos senėjimo požymiai;
  • Amžius daugiau kaip trisdešimt metų;
  • Randų gydymas po skirtingos kilmės spuogų ir randų.

Procedūra taip pat skiriama tiems, kurie dideliu kiekiu išstumia svorį ir dėl stipraus svorio, oda ant veido ar kaklo labai sutraukia. Injekcijos padės atstatyti prarastą epidermio elastingumą ir pašalinti negražias raukšles.

Fibroblastai - kosmetologijos revoliucija

Nepaisant procedūros saugumo, yra daug kontraindikacijų. Visų pirma nuo fibroblastų autotransplantacijos reikia susilaikyti nuo ūminių ir lėtinių vidaus organų ligų, ypač paūmėjimo stadijoje.

Negalima injekcijų odos ligoms ir normaliam kraujo krešumui. Nėra onkologinių ligų, uždegimo zonoje, kurioje planuojama įvežti ląstelinę medžiagą, nėra procedūros nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu.

Po pirmosios injekcijos procedūra rekomenduojama susilaikyti nuo absoliučiai jokių kosmetikos naudojimo dvylika valandų, jums reikia rūpintis savo odą nuo žalingų poveikių ultravioletinių spindulių, o ne lankyti vonias, plaukimo baseinai ir saunos septynias dienas po sesijos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 59 = 63