Girliukai plaukams plaukuoti: kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Girliukai plaukams plaukuoti: kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti

Briliantas, banguotas, elastingas, tekantis garbanos - tai galbūt bet kokios sąžiningos lyties svajonė. Remiantis statistiniais duomenimis, dauguma vyrų mano, kad moterys patrauklios garbanotais plaukais. Tačiau ne visi iš mūsų gavo gamtos dovaną garbanotų plaukų forma. Todėl daugeliui ponių nieko nereikia daryti, kaip kurti romantišką įvaizdį.

Sukurkite tomą

Girliukai plaukams plaukuoti: kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti

Vienas iš populiariausių, madingiausių ir stilingiausių iki šiol šukuosenų yra gofruotas. Gofre vadinamas specialiu zigzago verpimu, kuris leidžia jums sukurti tūrį net ir plonais gijamis.

Šios garbanos šukuosenos ypatumas yra tai, kad jis tinka beveik viskam, neatsižvelgiant į plaukų ilgį, struktūrą ir spalvą, pvz., Veidą ir amžių.

Norėdami sukurti neišsenkanti garbanotas spynos, mūsų mamos ir močiutės kreipėsi į paprastas būdas: naktį, po plovimo su švelniu šampūnu galvą, apipinti daug mažų stora nerijos. Kitą rytą, išdalindami juos, jie gavo puikų garbanotą plauką. Bet tokia šukuosenos, deja, nesiskyrė nuo tikslumo ir tobulumo.

Šiandien mados ir grožio pramonė leidžia jums padaryti garbanos ryškesnes ir patrauklesnes. Tokį vaizdą galite sukurti apsilankę grožio salone. Tačiau, kaip jūs suprantate, aplankyti profesionalų stilistą nėra pigus malonumas, o ne kiekviena moteris gali tai sau leisti. Ir kasdien aplankyti kirpyklą yra gana problematiška.

Bet yra sprendimas - gofruotu garbanos gali būti padaryta namuose patys su specialiu garbanoti, kuris yra populiariai dar vadinama tauzyti geležies plaukams, nes jis leidžia jums sukurti garbanos, savo išvaizda panašus į pažįstamą desertas. Profesionalioje aplinkoje šis prietaisas vadinamas "gofruotojo" replėmis.

Toliau kalbėsime apie tai, kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti vaflinį geležį plaukams namuose, kad gautumėte įspūdingų, gražių ir tvarkingų garbanų.

Kaip pasirinkti vaflinį geležį plaukams?

  • Įveskite

Visų pirma, jūs turite nuspręsti, kokio dydžio norite garbanos. Gofre yra mažas, vidutinis ir didelis.

Bauda gofruotas popierius naudojamas labai retai, nes jis tinka tik ploniems ir natūraliai elastingiems plaukams. Purkštukas, sukuriantis smulkias gofruotas garbanas, yra tikras išgelbėjimas mergaitėms su plonu plaukų galvu.

Geriausia pažvelgti į šias garbanas tamsoje (kaštoniniai, tamsiai blondinai, juodi ir raudoni plaukai), tačiau šviesos gijose jie beveik nematomi. Vidutinis grifas Naudojamas visoms rūšims ir spalvoms.

Girliukai plaukams plaukuoti: kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti

Didelis yra žymiai skiriasi nuo dviejų ankstesnių rūšių. Jei vidutinės ir gražios gofruotės turi daugybę dantytų bangų išvaizdą, didelis sukuria šiek tiek suapvalintas bangas. Jis tinka visoms rūšims, o ypač gerai atrodys ilgiems garbanoms.

Atsižvelgiant į jūsų norus ir plaukų tipą, pasirinkite stilingą su atitinkamais priedais.

Jei norite eksperimentuoti su savo vaizdu, galite nusipirkti daugiafunkcinį modelį su daugybe priedų - gofruotu, garbanotu, spiraliniu garbanotu, lygintuvu.

  • Kokybė

Visi žinome, kad net patys patvarkyti ir įdomūs garbanos atrodo negraži dėl pažeistų spynų. Ir gofruotos žnyples, deja, yra tarp stylerių, kurie gali jiems reikšmingai pakenkti. Norėdami to išvengti, pasirinkite kokybišką modelį, kuriame yra keramikos danga. Idealiu atveju, jei keramikoje yra turmalino arba sidabro purškimo - toks prietaisas labai greitai pašildys iki reikalaujamos temperatūros.

Bet įtaisai su metaline danga apeina - tai negailestingai naikina sienų struktūrą. Taip, metalo stylerio kaina yra daug mažesnė, tačiau degintų spynų apdorojimas kainuos daug daugiau.

Suteikite pirmenybę prietaisui, kuriame yra temperatūros reguliatorius - tai leis plaukams neapsunkėti ir jie liks blizgūs ir elastingi.

Kalbant apie funkcionalumą, verta paminėti, kad profesionalūs žnypliai turi greitą šildymo greitį iki reikiamos temperatūros ir didelės galios. Tačiau tai nėra verta to siekti - tokie stiliai turi daug svorio ir matmenų ir yra skirti aktyviam darbo valandoms. Buitiniam naudojimui yra gana tinka tradicinis drabuzis, kurio galia neviršija 40 vatų.

Taip pat atkreipkite dėmesį į prekės ženklą. Paprastai visame pasaulyje žinomų gamintojų kiškiai-giraitės yra aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo. Tačiau prekės su mažai žinomais pavadinimais gali greitai sugesti. Nepamirškite pirkti pardavėjui produkto kokybės sertifikatą.

Kaip naudotis vafline geležimi plaukams?

Su šiuo prietaisu galite sukurti tiek vakarinius, tiek ir kasdienius plaukus. Naudojant tai yra gana paprasta, taip pat turi išsamius nurodymus.

Tačiau vis dėlto naudojant žnyplius-vafeles plaukams reikia atsižvelgti į profesionalių stiliaus niuansus ir patarimus:

Girliukai plaukams plaukuoti: kaip pasirinkti ir tinkamai naudoti
  • Prieš pradėdami procedūrą, gerai nuplaukite ir gerai išdžiovinkite. Neapsukite savo šlapių spynų - jas labai lengva sudeginti;
  • Jei turite kietų nepaklusnų storosios struktūros sruogų, po plovimo, naudokite balzamą ar kaukę; jei plonas - apriboti tik šampūnu;
  • Prieš sukurdami šukuoseną, naudokite šilumos apsaugos putos - tai ne tik sutvarko garbanas, bet ir apsaugo garbanos nuo pažeidimų;
  • Banguotas ant galvos galvutės prieš procedūros lygį su lyginimu;
  • Pasukite plaukus nuo šaknų, nes kitaip garbanos atrodys negraži;
  • Labai įspūdingas vaizdas su vienu ar keliais asimetriškai įvyniotais siūlais;
  • Gofre gali būti įprastas, bet gali turėti "drėgnas poveikis" Norėdami sukurti aiškų garbanų kontūrą, po skalbimo į džiovintus plaukus įpilkite gelio arba putplasčio. Tada suskirstykite juos į sruogelius ir išspauskite kiekvieną su garbanojimo lazdele maždaug 5-7 sekundes;
  • Jei norite suteikti plaukų garbanos galvą, plaukus su kojinėmis-vafline šukomis, su švelniais dantimis šukuokite. Tačiau, jei norite, kad grifas šiek tiek pakeltų garbanos, su įrenginiu apsvarstykite tik viršutines juosteles. Po to jums nereikia šuktelėti.

Sukurkite šiuolaikinę ir originalią šukuoseną su vafline geležine keptuve 1,5-2 valandų. «Gofruotas"Garbanos gali būti dėvimi kaip laisvos ir surinktos į kumelę arba uodegą, pritvirtintos baretu, ir net po to garbanos nepraranda savo formos. Gražios šukuosenos ir gera saulėta nuotaika!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 75 = 77