"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

“Jess” tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės

Šiuolaikinė visuomenė gyvena visiškai skirtingose ​​taisyklėse, radikaliai skiriasi nuo tų, kurie valdė keletą šimtmečių. Ir tai nėra techninė ar kita pažanga, bet kiekvienas žmogus turi visišką teisę savarankiškai nuspręsti, ar tęsti savo pobūdį. Ir dabar jis nebėra susijęs su rizika mirti iš nepatyrę akušerio ar namuose įgytos akušerės rankų.

Laiku ir planuojamas nėštumas - tai, kas tapo ne tik madinga, bet ir aktuali. Galų gale tokiu būdu gimsta norimi vaikai ir tvirtos šeimos. Jei asmuo dar nėra pasirengęs įsigyti palikuonių, pakanka pasirinkti patogią apsaugos priemonę nuo apvaisinimo, iš kurios viena yra tabletė "Džesas"

Bendra informacija

"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės

Šis vaistas pripažįstamas kaip naujos kartos kontracepcija, nors jis veikia ilgą laiką vartojamų kontraceptinių vaistų principu. Jo skirtumas yra patobulinta ir patobulinta formulė, tai reiškia drospirenono turinčios medžiagos buvimą. Tai laikoma idealia gamtos hormono progesterono alternatyva, kuri sukelia minimalų šalutinį poveikį.

Pvz., Kontraceptinės priemonės masiniam vartojimui dažnai sukelia patinimą, kūno svorio pokyčius didėjimo kryptimi ir netgi tam tikrą metamorfozę dėl moters išvaizdos.

Vaisto "Džesas"Dėl viso to negalima nerimauti, nes jo priėmimas visiškai nėra moterų kūno pėdsakų. Be to, drospirenonas padeda pagerinti bendrą sveikatą prieš menstruacijas, malšina galvos skausmą, sąnarių ir raumenų skausmą, pašalina psicho-emocinis sutrikimas, kraujo priplūdimo ir pan.

Kontraceptinių tablečių sudėtis "Džesas"Daug daugiau"ištikimas"Nei esamų analogų. Tai pasireiškia kaip minimali estrogeno koncentracija. Pasirinkta hormono mikrodozė taupiai veikia moters kūną, vykdo savo tiesiogines pareigas ir nesukelia rimtų ilgalaikio priėmimo padarinių.

Teigiamas poveikis

Gydytojai rekomenduoja naudoti "Jess" ne tik užkirsti kelią nepageidaujamam apvaisinimui, bet ir atsikratyti spuogų ir palengvinti sunkų PMS laikotarpį.

Verta paminėti, kad vaisto vartojimo procese pasiekiami papildomi teigiami rezultatai:

"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės
 • Menstruacijų ciklas tampa normalus. Jie tampa reguliarūs, ne tokie gausūs ir skausmingi, anemijos pavojus sumažėja dėl geležies stokos;
 • Kontracepcijos sudėtis parenkama taip, kad sumažėtų moterų reprodukcinės sistemos įvairių uždegiminių patologijų atsiradimo ir komplikacijų tikimybė;
 • Atsižvelgiant "Džesas"Tikrai sumažinti riziką susirgti vėžiu kiaušidės ar endometriumo, pašalinti arba sumažinti nemalonius ir skausmingus simptomus lygį, skelbia aktyvaus etapo arba mėnesinė pradžią;
 • Jei yra keletas problemų, susijusių su savo hormonų, estrogenų, o jos natūralus analoginio į drospirenono forma, gali pagerinti odos ligų, tokių kaip spuogai, sustiprinti nagus ir plaukus, padidinti krūtis, siekiant išvengti nėštumo ne gimdoje ir sulėtinti osteoporozę plėtrą.

Tačiau svarbiausias privalumas yra tai, kad nė vienas iš esamų analogas kontracepcija tabletės Tai negarantuoja tokio didelio apsaugos nuo nepageidaujamo tręšimo procento, kuris parodo "Jess". Nėštumas yra tik tada, kai pažeistos narkotikų vartojimo taisyklės arba visiškas jos atmetimas.

Verta tai atkreipti hormonų dozės, naudojamas aprašytu vaistu, negali apsaugoti asmens nuo seksualinės infekcijos ar lytiniu būdu plintančių ligų. Tai reiškia, kad lytinis kontaktas su nepažįstamu partneriu turėtų vykti naudojant prezervatyvus ir kitų rūšių barjerinę kontracepciją.

Naudojimo režimas

"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės

Dabar as tinkamai vartoti tabletes "Jess". Viename pakuotėje yra tik 28 tabletės, iš kurių keturios tabletės neturi kontraceptinio poveikio, tačiau skirtos placebo poveikiui pasiekti. Pastaroji turėtų būti pasireiškusi moters įsitikinimu, kad ji netaps nėščia. Tokia taktika leidžia kuo veiksmingiau paversti vaistą kuo veiksmingesne ir neįtraukti tabletės administravimo praleidimų.

Priimti "Džesas"Turi būti kasdien, be laido, tuo pačiu metu ir tokia, kokia nurodyta ant plokštelės. Negalima paimti pertraukų tarp senojo pabaigos ir naujo paketo įsigijimo.

Kaip pradėti?

Kad ne pastoti Tabletę reikia pradėti pirmąją mėnesio dieną. Tai leidžiama padaryti 2-ame arba 5 dieną menstruacijų, bet tik su sąlyga, kad kitą savaitę lytinis gyvenimas vyks su barjerinės kontracepcijos naudojimą.

Tais atvejais, kai anksčiau buvo naudojamas analogas kontraceptiko, pastaroji turėtų būti vartojama kitą dieną po paskutinio kontraceptinio progeno kontraceptinės tabletės vartojimo. Nestandartinėse situacijose verta atidžiai išnagrinėti instrukcijas "Džesas"Ir laikykitės to nekantriai.

"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės

Jei nėštumas sutrukdė prieš naudojant makšties žiedą arba pleistrą tabletes pradedate gerti iš karto po jo pašalinimo, bet ne vėliau kaip būtų įvesta nauja žiedo.

Abortas, perkeltas per pirmąjį nėštumo trimestrą, neįpareigoja moters naudoti kitų rūšių kontracepcijos priemones. Pakanka pradėti gerti "Džesas"Iš karto po valymo procedūros.

Po to, kai sėkmingai išsprendžiama našta arba abortas, kuris patenka antrame trimestre, vaistas pradeda vartoti per 21-28 dienas. Jei tai neįmanoma, pirmiausia turite naudoti prezervatyvus, tada neįtraukti nėštumo, ir tik tada pradėkite vartoti vaistus.

Jei vaistų vartojimas yra susijęs su vemimu ir kitais maisto virškinimo / absorbavimo sutrikimais, tai yra lyginama su tuo, kad moteris praleistas viena ar kiekviena paskesnė tabletė. Tokiose situacijose svarbu vadovautis instrukcijose, nurodytose instrukcijoje, ir papildomai įtraukti barjerinę kontracepciją.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Moteriai, kuri nori naudoti panašią priemonę užkirsti kelią nėštumui, reikia žinoti ne tik tai, ką daryti, jei ji praleistas vienas "Jess" tabletė bet ir susipažinti su narkotikų kontraindikacijomis.

Yra daug jų:

"Jess" tablečių vartojimo taisyklės ir pasekmės
 • jautrumas vienai ar kelioms vaisto sudedamosioms dalims;
 • žindyti kūdikį;
 • gero ar piktybinio kepenų navikai;
 • įtariamas ar patvirtintas tręšimas;
 • trombozės;
 • migrena kartu su neurologiniais požymiais;
 • diabetas su komplikacijomis ant kraujagyslių;
 • piktybinės ligos, priklausomai nuo hormoninio fono;
 • pankreatitas ir inkstų nepakankamumas;
 • sunki kepenų liga;
 • kraujavimas iš makšties, turintis nepaaiškintą kilmę ir tt

Iš nemalonių reguliaraus vartojimo momentų "Džesas"Mes galime pasakyti apie šiuos dalykus:

 • galvos skausmas;
 • vėmimas ir pykinimas;
 • nemalonūs ir skausmingi pojūčiai pieno liaukose;
 • netaisyklingos gimdos kraujavimas dėl nesuprantamos kilmės;
 • arterijų ir venų tromboembolija;
 • psichoemocinės būsenos sutrikimai;
 • nuotaikos svyravimai ir sumažėjęs lytinis potraukis.

Galiausiai verta paminėti, kad nei jauni, nei brandus moterys neturėtų nerimauti, ar tai įmanoma pastoti, atsižvelgiant kontraceptines tabletes hormonines "Džesas" Jei bus laikomasi instrukcijų, apvaisinimas tampa neįmanomas ir pakankamai ilgai.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

37 − 27 =