Kaip aš galiu pakeisti vibratorių namuose?

Šiandien daug moterų turi vibratorių, bet tai nėra vienatvės ar sėkmės pasirinkimo partnerio požymis. Priešingai, dažnai tokio įrankio buvimas rodo, kad moteris myli seksą, ji yra išlaisvinta ir nori naujų pojūčių. Tiesą sakant, moteriškas vibratorius nėra žmogaus pakaitalas, bet prietaisas, leidžiantis visiškai naują jausmą. Norėdami suprasti, kas gali pakeisti vibratorių, verta apsvarstyti keletą bendrų variantų.

Kai seksualinis troškimas auga, o intymios žaislo nėra, aš noriu skubiai ją pakeisti kažkuo kitu. Tačiau, kad veltui neišnaudotų visos “saugiklio”, verta tinkamai spręsti savigailos dalyko pasirinkimą.

Kai reikia pakeisti dildo?

Kaip ir ką pakeisti vibratorius namuose iškart po to, kai pasirodė noras?

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėsite prisiminti rankinį darbą ir įsitraukti į savimonę su improvizuotomis priemonėmis:

Kaip aš galiu pakeisti vibratorių namuose?
  • trukdant prieš vykstant į sekso parduotuvę – visi staiga žmonės mokosi apie tokį silpnumą;
  • šiuo metu nėra galimybės praleisti žaislą;
  • noras kilo spontaniškai, o partneris netrukus nebus namuose;
  • jau įsigytas dildo kažkur nyksta.

Be to, tokį pikantišką dovana moteris gali pateikti vyras, jei jis dirba ilgą verslo kelionę. Tokia dovana taps lazda – pagalba tiems, kurie nežino, ką pakeisti vibracija.

Kas atsitinka

Pirmas dalykas, kurį moterys stengiasi išbandyti, kad gautų makšties malonumą, yra įvairių kosmetikos vamzdeliai, panašūs į formos ir dydžio vyrą. Tačiau, įrengus tokius objektus, vibracijos poveikis nėra. Tai gali ne tik “sugadinti“Jausmai, bet ir visiškai atleisk juos.

Tokiomis improvizacinėmis priemonėmis dažnai laikomos paprastomis žvakėmis. Norint pasiekti pageidaujamą formą, jie yra sumalti ir poliruoti. Tačiau, norint pradėti naudoti žvakę, užtruks šiek tiek laiko, kol bus visiškai nesikišimai. Tokios priemonės nėra tinkamos, kai norima žinoti, ką pakeisti klitorio vibratorių “lauke»Malonumas.

  Moterims skirtos tabletės “Laveron”: tikslas ir savybės

Gaukite tikrai švelnų malonumą padės improvizuoti būdai, kurie turi vibracijos savybę. Tai vibracija, kuria grindžiama moters orgazmas. Taigi, makšties sutrikimų raumenys, kai moteris yra malonumo viršūnėje. Elementai, kurie gali patenkinti šį prašymą, neturi būti paruošti arba iš anksto įsigyti. Taigi, kas gali pakeisti vibratorių namuose?

Mes pasirenkame tinkamą pakaitalą

Jei vibratoriaus pakeitimas – vienkartinė priemonė, galite naudoti daugybę improvizuotų įrankių, galinčių patenkinti moters norą.

Net be įtempto savo vaizduotės, galite sukurti savigarbos priemonę:

Kaip aš galiu pakeisti vibratorių namuose?
  1. Dantų šepetėlis su sukamąja galva. Jo panaudojimo poveikis bus didžiausias, tik jei bus dedamos didžiausios pastangos. Negalima pergudrauti ir pabandyti nedelsiant pradėti naudoti įrankį kitiems tikslams. Pirmiausia turite šiek tiek pasinerti pirštais.
  2. Dušas. Dušo maišytuvas naudojamas pasitenkinimas savimi yra gana populiarus ir efektyvus būdas. Stiprus vandens srautas puikiai masažuoja klitorį. Taigi moteris patiria malonumą beveik nuo pat pradžios masturbacijos. Be to, vandens temperatūra ir galva visada gali būti keičiama.
  3. Mobilusis telefonas. Viena iš patikrintų priemonių yra mobilusis telefonas, dedamas į prezervatyvą. Visų modelių standartas ir įdomus pagal intymius terminus yra vibracijos įspėjimo funkcija. Jei paskambinsite iš kito telefono ir paliksite įtaisą įjungtas makštyje, galite patirti jausmą, panašų į vibratorių. Tačiau tam reikia pasirinkti “tinkamo” dydžio telefoną. Tai priklauso nuo to, kas gali pakeisti gilųjį vibratorių.
  4. Dulkių siurblys. Naudodami skirtingus priedus galite eksperimentuoti su šia technika. Tokiu būdu įsisavinant klitorį, jūs galite gauti nepamirštamą malonumą.
  5. Padeda su masinažu su vibruojančiu poveikiu. Tokio įrankio naudojimas yra tinkamas savigailos tikslais. Vibruojančia funkcija, masažierius gali gerai sužadinti moterį. Jei norite pakeisti klitorio vibratorių, galite saugiai pasukti į šią parinktį.
  6. Galite naudoti dezodoratą, kuris turi sukamą galą – rutulį. Šiuo tikslu galima naudoti ir nuplauti butelį. Tokiu atveju galite pritūpsti ar sklandžiai išlinkti, sulenkti ir atsikratyti. Tuo metu galite gauti įdomių pojūčių.
  Gilus piršto pjūvis: kaip tinkamai gydyti žaizdą

Naudodamiesi šiais improvizuotais įrankiais, moteris gali gauti gana daug malonumo. Tokie pasitenkinimo būdai padeda atsikratyti seksualinės įtampos, atkurti psichologinę pusiausvyrą ir “suderinti mintis”. Dabar, žinodami, ką galite greitai pakeisti vibratorių namuose, galite atlikti eksperimentus.

Jei vyras ilgai vykdo komandiruotę, turėtumėte eiti į vonios kambarį ir pažiūrėti, kokį skustuvą jis naudoja. Įrenginys su vibracija padarys puikiai. Būtina tik pašalinti galvą peiliais ir pradėti masažuoti intymią vietą. Šiuo atveju svarbu nepamiršti apie prezervatyvą.

Kai yra laiko kūrybiniams eksperimentams, galite padaryti vaškinės žvakės dildo. Jį reikia šildyti, tada leiskite šiek tiek atsipalaiduoti (nelaukdamas grūdinimo). Dabar atėjo laikas pritaikyti savo vaizduotę ir kūrybiškumą.

Dažniausios klaidos

Greitai norėdamas gauti maksimalų malonumą, daugelis mergaitės linkę naudoti objektus, panašius į vyrų seksualinį organą. Tai vaisiai ir daržovės.

Kaip aš galiu pakeisti vibratorių namuose?

Tačiau dažnai tokie asmeniniai pasitenkinimo veiksniai pasirodo trumpalaikiai, per sunkūs ar minkšti, nėra pakankamai dideli arba turintys “neteisingai“Forma.

Kalbėdamas apie tai, kaip pakeisti vibratorių namuose, daugelis moterų pirmiausia galvoja apie maistą. Nerekomenduojama naudoti tradicinių bananų ir agurkų. Tokiu atveju galite sudirginti gleivinę (jei nenaudojate prezervatyvo), o malonumas yra labai santykinis.

Ar man reikia vyro?

Siekdami patogaus pasitenkinimo savimi, moterys dažnai pamiršta, kad naudojant improvizuotas priemones jūs galite patirti tik nedidelę seksualinių pojūčių įvairovę. Kai kurie net stebisi, ar vibratorius gali pakeisti žmogų. Tokios nuotaikos nepadeda atsirasti seksualinės “autonomija

Tačiau seksualinio gyvenimo įvairovė gali būti pasiekta daugelio dalykų pagalba. Pavyzdžiui, klitoriui galite naudoti dvylika improvizuotų įrankių, ir visi jie bus veiksmingai susidoroti su užduotimi. Pagrindinė taisyklė – prieš bet kokius veiksmus, kurie atliekami su makštimi, visi naudojami daiktai turi būti kruopščiai išplauti. Tai padės išvengti nemalonių dirginimo ar gleivinės uždegimo.

  Kodėl jums reikia akių taisytojo?

Žinant, kad ji gali greitai ir efektyviai pakeisti vibratorių, bet kuri moteris gali atrasti naujus malonumo aspektus, neišeinant iš namų.

Naudodamiesi savarankišku prietaisu ar namų apyvokos daiktais, reikėtų atkreipti dėmesį į rūpestingą higieną. Tai padės išvengti galimo konkurso srities sudirginimo.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector