Grožis ir sveikata

Kaip atliekamas biotubatizavimas?

Indijos kultūrai jau seniai būdingi paveikslai ant rankų ir kojų, nugaros ir skrandžio. Papuošalai, tamsios spalvos auksiniai modeliai buvo naudojami kaip unikalus šokėjos vaizdas. Atliekant šokį, jie padarė papildomą prasmę.

Kaip atliekamas biotubatizavimas?

Kiekvienas savo rankose judėjimas Indijos šokio turi ypatingą reikšmę ir šokėjų per grakščių gestus ir neįprastus vaizdus ant savo kūno pasakoti istorijas apie meilę, išdavystę, draugystės, išdavystės, laimės ir liūdesio.

Indijos moterų rankose pavaizduotos gėlės, žvaigždės, šventyklos, dievai, gyvūnai. Šis menas pasiekė net iki šios dienos.

Tatuiruotė, atlikta chna ant rankų, atlieka pavadinimą Mehendi ir tai daroma daugelyje grožio salonų.

Remiantis mehendi technika atsirado kita chna tatuiruotė. Kainų sąraše tai paprastai vadinama biologine tatuiruotė.

Jis gali pakeisti nuolatinę lūpų ir antakių makiažą. Skirtumas vienas nuo kito yra tai, kad chna pirmuoju atveju yra natūralus produktas ir procedūros, kurių metu beveik nėra kontraindikacijų. Nuolatinis makiažas kai kuriais atvejais yra pavojingas odai.

Kaip ilgai treniruojasi bronzos tatuiruotės antakių su chna?

Bio tatuiruotės yra populiarios tarp tų, kurie bijo padaryti Permanentinis makiažas, taip pat tarp besilaukiančių motinų ir jaunų merginų, kurių oda yra jautriausios cheminių komponentų dirbtinių spalvų. Henna yra natūralus ingredientas, jis teigiamai veikia odą, nesukeliant paraudimo.

Naudojant bio tatuiruotę, antakiai koreguojami chna. Spalvos gali būti rudos ir juodos spalvos. Procedūros rezultatas yra nuo vienos savaitės iki dviejų. Tada jis nuplaunamas vandeniu ir palaipsniui išnyksta.

Biologinis makiažas pritaikytas paprasčiausiai. Tai geriau atlikti procedūrą specialistų rankose. Tada makiažas bus tobulas ir truks ilgiau. Norėdami atlikti bio tatuiruotės meistras reikės pasta iš henna, teptuku dažyti. Pirma, jis kruopščiai riebalina odą, galbūt, atliks lengvą lupimą, kad dažai būtų gerai girdomi. Tada jis pritaikys dažymo masę ant antakių plaukų ir odos. Atkreipkite dėmesį, kad blondinės neveikia odos, todėl blakstiena nuo šviesos galvos plauko formos neatrodo per šviesi ir nenatūrali. Kadangi pasta buvo naudojama, tai turėtų užtrukti maždaug 40 minučių. Po to, kai dažai nuplaunami.

Laikui bėgant, chna pirmiausiai išnyks iš odos, o tada iš plauko linijos, todėl antakiai, tinkamai prižiūrėdami, išliks tobulos ir ilgiau kaip dvi savaites.

Reikėtų prisiminti, kad nerekomenduojama tatuiruočių pritaikyti prie žaizdų, randų. Prieš pradedant naudoti pirmą kartą, būtina atlikti riešo ar vidinės lizdinės plokštelės testą.

Jūs taip pat galite dažyti savo antakius namuose. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti chna miltelių arba paruoštos naudoti dažų pasta, šepečiai, skirti naudoti ingredientų. Prieš priimdami sprendimą dėl laikinos tatuiruotės antakių su chna namuose, jūs turite atlikti veido pīlingai. Antakiai turi būti tinkamai prižiūrimos po korekcijos salone.

Kaip atliekamas biotubatizavimas?

Prieš biologinei pradžia taktuazha Henna dėl antakių pirmasis balta pieštuko atkreipti norimą grandinę, tą dalį, kuri turi likti ne nuspalvinta, padengti su riebalų grietinėlės arba vazelinu.

Milteliai su dažikliais užpilami puodelyje, pridedame porą lašų citrinų sulčių, kad dažiklis geriau ištirps.

Jei jums reikia tam tikro rudo atspalvio, tada pridėkite natūralų kakavos, jei tamsesnė ir labiau sočiųjų spalvų, tada basma. Paimkite spalvą, eksperimentuokite su dažų spalva ant plokštelės arba storo popieriaus lapo.

Pirmiausia ant blauzdos viršūnės, po viduriu ir, galiausiai, ant pagrindo, mes pirmiausia dengiame mash-like mass.

Kuo dažomasis ingredientas yra storesnis, tuo intensyvesnė spalva. Priimkite horizontalią padėtį, kad kompozicija nesiskirstytų ir liktų šiek tiek daugiau nei 40 minučių. Tada nuvalykite visus šiltu vandeniu, nuvalykite minkštu rankšluosčiu. Išdžiovintos pastos iš antakių negalima išvalyti, kitaip jūs galite atimti iš plaukų.

Kodėl geriau padaryti bio tatuiruotę iš master-brovysto nei savarankiškai?

Laikina antakių tatuiruotė su chna darbais yra sunki, reikalaujanti patirties ir meno skonio.

Rekomenduojama šią procedūrą atlikti su specialistu, nes:

  1. Meistras suteiks tinkamą antakių formą;
  2. Salonas naudoja kokybišką kosmetiką ir profesionalius įrankius, kurie stipriai įtakoja rezultatą;
  3. Profesionalai pasirinks spalvą ir spalvą pagal individualius kliento parametrus;
  4. Tik ekspertas gali patarti apie veiksmingą priežiūrą;
  5. Rezultato ilgis priklauso nuo to, kiek meistras pritaikys spalvotąją pasta.

Tatuiruotė lūpoms su chna

Padedant bio tatuiruočių pagalba, pagerėja lūpų kontūrai, padidėja jų tūris, ištaisomi viso išvaizdos trūkumai. Laikino makiazo procese naudojamas reikalingos spalvos kontūras, šiek tiek skiriasi nuo natūralaus lūpų tonas. Kartais ponios visiškai užrašo lūpas. Moterys, kurioms būdingos plonos ar blyškios lūpas, turinčios jautrią odą, padeda tatuiruotėms. Ypač tai yra puikus būdas jaunoms motinoms ir nėščioms moterims atrodyti gražiai ir pašalinti iš kosmetikos naudoti su "Chemija".

Kaip atliekamas biotubatizavimas?

Lūpų oda yra plona, ​​dengta daugybe receptorių ir yra linkusi į alergijas ir dirginimą. Kadangi namuose nereikia daryti tatuajh lūpų chna. Palikite jį profesionalams savo versle. Be to, jei nuspręsite dažyti lūpas visiškai. Galite sumaišyti tinkamą tonas tik su meistru.


Norint gauti norimą spalvą, mišinyje prie chna pridedami natūralūs dažikliai. Pavyzdžiui, runkelių sultys ar hibiscus. Lūpos atrodo daug ryškesnės, sultingesnės, nereikia dažyti lūpdažiais, jas galima atnaujinti tik bespalviu blizgesiu.

Svarbiausia, kad naudojant bio-modemą jūs galite saugiai ir lengvai atsikratyti trūkumų. Nereikia daugiau galvoti apie rimtą nuolatinės makiažo procedūrą.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 3 =