Kaip balso pertrauka? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kaip balso pertrauka?

Kiekvienas žmogus pagal savo prigimtį turi savo asmeninį ir unikalų balsų tembrą, kuris, kaip taisyklė, jam nepatinka. Ir viskas, nes idealas yra švelnus ir žemas balsas, o ne ramus, piktinantis, garsus ar per didelis.

Ar tai tikra?

Kaip balso pertrauka?

Jei vyras ar moteris, ir paaugliai - ypač todėl, kiek suglumino apie garso ir išraiškingumą savo kalboje negali būti vengiama nereikalingų kompleksų mases.

Ar galima paprasčiausiai kalbėti patogiau ir viliojantis balsu, kad sugriauti jį iki būtinos ribos?

Pasirodo, kad taip. Tai tik neprotinga veikla, todėl turėsite daug kantrybės ir pastangų. Ar esate pasiruošęs? Tada mes pradėsime! Garsinių akordų garsą galima pakeisti lyginant su gitaros stygomis.

Jums reikia juos klausytis, pabandyti pakeisti toną, rūpintis ir saugoti. Kalbant apie muzikos instrumentus su ryšiais, reikia būti labai atsargiems, o ne naudoti radikalius ar nesaugius metodus, susijusius su jais "Nustatymai". Viskas reikalauja laiko, ir tai būtina praleisti, vykdant paprastus pratimus, rekomendacijas ir taisykles, kaip ištrūkti savo balsą.

Netradiciniai ir abejotini metodai

Prisiminti: beveik visi liaudies būdai, kaip greitai sugadinti jūsų balsą, gali pakenkti sveikatai. Pavyzdžiui, kai kurie bando pakeisti timbro aktyvaus rūkymo ar piktnaudžiavimo alkoholiu, be to, išardyti jų virškinimo trakto būklę, sukelti širdies, kepenų ir kraujagyslių patologijas.

Kaip balso pertrauka?

Dar keletas tokių patarimų šaltiniai ir šalta gatvėje reikia gerti ledo vandenį, po to labai garsiai ir ilgai rėkti iš visų jėgų.

Mes nežinome, kas tai padėjo, bet pagal medicinos sprendimo, tokia taktika bus tik sukelti vieną dalyką - stiprios ir nepataisomą žalą balso stygų, kurios, savo ruožtu, išprovokuoti tam užkimęs išvaizdą, nekvarkia kosulys ar, apskritai, vos pastebimo tarmės.

Įrodyti ir nekenksmingi balso trūkimo būdai

Labiausiai paplitę ir saugūs būdai, kaip patiems atsikratyti balso, atrodo taip:

Kaip balso pertrauka?
  • Kiekvieną dieną jums reikia dainuoti bet kokį balsį žinomame raktą. Pirmiausia tai atliekama 5-10 minučių be pertrūkių, po to kiekvieną kitą dieną toną reikia nuleisti, o pratybų laikas - pratęstas;
  • Jūs vis dar galite buzz, galva išlenkti kuo arčiau krūtinės. Šioje padėtyje atsiranda didžiausia balsų virvių įtampa. Toks užsiėmimas taip pat atliekamas kasdien kartu su melodijomis;
  • Būtina stebėti, kaip oras patenka į plaučius. Būtina, kad jis tai atliktų per nosį, o ne per burną, ypač jei tai yra šalto sezono klausimas. Tokiu būdu bus galima išvengti raumenų hipotermijos, jų infekcijos ir galimų alerginių reakcijų;
  • Iš tiesų, kaip galite pajusti balso paslaptį, reikia naudoti mėtų sultinį. Paruošta taip: nedidelį puodą padengia sausi sausi džiovinti arba švieži lapai, visa tai užpildyta verdančiu vandeniu ir reikalaujama 12 minučių po uždaru dangteliu. Geriamoji dalis imama nedidelėmis dalimis, prieš kurią kiekviena gieda ilgą balsio garsą. Tai kartojama keletą kartų per dieną, kol pasiekiamas norimas poveikis;
  • Išbandykite dabar "Stretch" Balsas, naudojantis profesionaliojo vokalo mokytojo paslaugomis. Žinoma, tai nėra brangus malonumas, tačiau rezultatas yra vertas, taip pat kaip ir jo saugumas.

Chirurgų intervencija

Jei tembras turi būti labai greitai nutrauktas, galite kreiptis į chirurgus. Paruoškite, kad pasirengimas operacijai, jo elgesiui, reabilitacijos laikotarpiui ir visą gyvenimą palaikyti raiščius sveikoje ir "Darbo" jums reikės daug pinigų, laiko ir pastangų. Dėl to visa ši technika dažniausiai naudojama dainininkų, aktorių ir kitų viešųjų veikėjų. Jo pagrindinis pranašumas yra tas, kad pasiektas poveikis bus išgelbėtas per visą gyvenimą ir "Aesculapius" "Nustatyti" raumenys, reikalingos tonalumui.

Kaip balso pertrauka?

Be finansinės pusės problemą, chirurginis balsas kad pavojinga, kad buvo atlikta operacija organai tampa itin jautrus ir jautrumą infekcijoms, peršalimui, ir kitų neigiamų veiksnių. Kiekvienas iš jų gali išprovokuoti ne tik tembrų pablogėjimą, bet ir visišką šmėklą.

Dėl to, ekspertai perspėjo visus iš anksto apie galimą katastrofiškų padarinių ir iššūkius, kurie, keista, nesumažina žmonių, norinčių eiti per jų skaičių.

Visa tai - labiausiai paplitę balso savireguliavimo būdai namuose. Jei jie nesuteikia jokios pastebimos naudos, kreipkitės į balso specialistą. Jis nustatys vokalo laidų būklę ir patars, kokių priemonių reikia imtis kiekvienu atskiru atveju. Vienintelis liūdnas dalykas yra tas, kad tokių žmonių yra labai mažai, ir jie priima, daugiausia dideliuose miestuose. Tai tik tai, kad dauguma iš jų moka "Skype" mokamas rekomendacijas, ar gali žiūrėti savo paskaitas ir seminarus.

Mylėk save kaip esate, dėkojame už tai, ką Dievas davė jums, ir jei norite kažką ką nors pakeisti sau, rūpestingai ir vadovaujant specialistui. Graži muzika tau!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

6 + 3 =