Kaip gaminti natūralius plaukų dažus? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kaip gaminti natūralius plaukų dažus?

Kiekviena moteris nori atrodyti puikiai, nepriklausomai nuo amžiaus ir socialinės padėties. Nepaisant to, dauguma jų yra nuolat nepatenkinti kažkuo. Ypač dažnai moterys sukelia neigiamas emocijas: jie grožį mano, kad jų plaukų spalva nėra pakankamai gera, kiti atranda pilkšvus plaukus ir pradeda paniką, galvoja, kaip su ja susidoroti.

Šioms nepatenkintoms moterims šiandien kalbėsime apie natūralius plaukų dažus, sužinokite, kaip efektyviai užmaskuoti pilkus plaukus arba radikaliai pakeisti vaizdą.

Natūralus plaukų dažus, kuriuos galima padaryti namuose

Kaip gaminti natūralius plaukų dažus?

Ne visos moterys žino, bet gamtoje yra tokių natūralių dažiklių, kurie gali ne tik atpažinti plaukų spalvą, bet ir pasukti, pavyzdžiui, šviesiai spalvotus garbanos į tamsius. Tokie komponentai padeda spalvinti pilkasias sruogeles, suteikia plaukams daugiau turtingo tono, apskritai “Atgaivinti” šukuosena.

Didžiulis procedūrų su natūraliais dažais atlikimas yra tai, kad jie neapsaugo plauko, visos manipuliacijos gali būti atliekamos namuose, taigi sutaupysite pinigų ir laiko aplankyti saloną.


Taigi, pirmas dalykas, kurį mes išmokysime – paruošti natūralų plaukų dažą, kuris dažo pilkus plaukus.

Norėdami tai padaryti, jums reikės:

  • švarus vanduo – 2 puodeliai;
  • ½ puodelio šalavijas.

Ingredientai sumaišomi mažame puodelyje ir laikomi ugnyje maždaug pusę valandos. Tada užpilkite sultinį ir palikite stovėti kelias valandas tamsioje vietoje. Gautas produktas plaukams du kartus per savaitę. Kuo dažniau jūs atliksite procedūrą, tuo tamsesni bus jūsų plaukų tonas. Beje, kompozicija suteikia garbanoms kaštono atspalvį, apsvarstykite prieš pradedant nuovirą. Staiga jums nepatinka ši spalva.

Kitas natūralių plaukų dažų paruošimo namuose receptas, kuris leis grožį su pirmu pilkšvų plaukų slinkimu nuslėpti, tapdamas rudos spalvos moters.

Norint paruošti plaukų dažą natūraliu būdu, imkite 30 g alksnio žievės ir 1 litro gryno vandens. Skystis supilkite į indą ir virkite, į konservą įpilkite žievės ir palikite Gurgle minimali šiluma bent 30 minučių. Gaukite gautą nuovirą, leiskite jam atvėsti ir gali būti taikomas plaukams.

Verta tai atkreipti “Sidabras” kirpykloje ne visada galima dažyti pirmą kartą, todėl pakartoti procedūrą galima tiek daug laiko, kiek reikia norint gauti pageidaujamą atspalvį. Taikykite bet kokią kompoziciją gumines pirštines, kad išvengtumėte nagų ir rankų dažymo.

Dažai gali būti paruošti remiantis chna. Norėdami tai padaryti, paimkite 2 šaukštus miltelių, pridėti prie jo mažai citrinų sulčių, 1 šaukštą varškės ir malto kavos, supilkite vandenį. Jo kiekis turi būti toks, kad mišinys primena storą grietinę. Visi kruopščiai sumaišykite ir paskirstykite tolygiai per garbanos, paliekant mišinį mirkyti 120-180 minučių.

Kaip gaminti natūralius plaukų dažus?

Galite pagaminti kitą dažymo kompoziciją, pagrįstą henna ir kava, kuri puikiai atgaivins tamsiai rudus plaukus. Paruoškite, sumaišykite lygiose kavos ir chonos dalyse, įpilkite alyvuogių aliejaus.

Viską sumaišykite kruopščiai ir gautumėte nuosėdas ant plaukų. Toks įrankis ne tik spalvos garbanos, bet ir suteikia plaukams sveikesnę išvaizdą, sušvelnina žalą.

Natūralaus juodo plaukų dažų daryti sau taip pat nėra taip sunku. Norėdami tai padaryti, sumalkite lukštą nuo graikinio riešuto iki gauto “Milteliai” pridėti šiek tiek druskos ir vandens. Ingredientai virkite mažiausią karštį ketvirtį valandos, tada palikite 48 valandas reikalauti. Kai praeina 2 dienos, gauta “Brew” gali būti pritaikytas garbanoms. Ši juoda medžiaga suteiks plaukų tamsesnę ir labiau prisotintą plaukų galvos spalvą.

Jei norite, galite savarankiškai padaryti natūralų plaukų dažą, pagrįstą chna, kad išaiškintumėte garbanas. Norėdami sukurti tokią dažančią kompoziciją, paimkite degtinę, džiovintą ramunėlę ir chna. Gėlės turi būti supakuoti į patogų konteinerį ir užpildyti alkoholiu. Šios formos ramunėlė turėtų būti 10 dienų, po kurios į konteinerį dedama henna, anksčiau praskiesta vandeniu. Visi ingredientai yra sumaišyti, o produktas išlieka tamsioje, vėsioje vietoje dar 10-14 dienų. Po 2 savaičių virti “Potion” gali būti taikomas plaukams.

Šiek tiek apie chną         

Tokia natūrali priemonė plaukams dažyti ir gydyti, tikriausiai žinoma daugumai sąžiningos lyties. Taip, ir aukščiau išvardytuose receptuose dažnai pasirodo Henna.

Nepaisant to, kad chna yra natūrali ir padeda plaukams suteikti gražią spalvą, taip pat maitina spynos, ši priemonė turi savo trūkumų, apie kuriuos turėtumėte žinoti:

Kaip gaminti natūralius plaukų dažus?
  • Jei nuolat naudojate chną, tai gali neigiamai paveikti plaukus džiovinant;
  • Ant stygų spalva išlieka puikiai, bet čia “Ištraukti” jos labai sunku. Spalva blogai nuplaunama ir negali būti pakeista kitais natūraliais dažais;
  • Naudojant kartu su henna, kai kurie nenatūralūs dažantys junginiai gali sukelti netikėtą poveikį.

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad jei norite naudoti cheminių dažančiųjų junginių, geriausia turėti specialisto, kuris pakeistų jūsų plaukų spalvą.

Tik geras meistras galės pasirinkti geriausią priemonę, kuri nepakenks plaukams ir nesudarytų gražaus atspalvio. Eksperimentuokite su vaizdais, bet su protu. Sėkmės!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

83 − 76 =

Adblock
detector