Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose?

Pasukdami blizgus žurnalus, praeityje, jūs stebėsite nepriekaištingus modelius, ypač jų makiažą. Daugelis mano, kad toks “grožis“Gali būti tik profesionalus makiažo atlikėjas, bet to nėra. Žinodamas keletą paslapčių ir pagrindinių taisyklių, graži makiažas namuose gali pagaminti bet kurią moterį.

Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose?

Įvaldę kai kuriuos metodus, salone nereikia įrašyti grožio. Norėdami pradėti tai reikia iš kampanijos parduotuvėje ir įsigyjant kokybišką kosmetiką. Negalima išleisti daug pinigų, pakankamai, kad galėtum studijuoti forumus ir skaityti atsiliepimus apie mergaites, kurios jau naudojosi tuo ar kitu makiažu.

Atminkite, kad daugelis labai gerai žinomų gamintojų variantų, dažnai jokiu būdu ne mažesni, o kai kuriais atvejais juos viršija.

Pasiruošimas makiažui namuose

Paruošimas yra svarbi šio proceso dalis, nes net profesionalus makiažas gali atrodyti negraži ir apsvaigęs. Svarbu pasirinkti tinkamą priežiūros kosmetiką. Turėtumėte turėti grietinėlės, tonizmo, šveitimo. Likusi dalis yra jūsų nuožiūra, priklausomai nuo odos tipo ir savybių.

Prieš pritaikydami toninį pagrindą, svarbu kruopščiai išvalyti veidą. Pakanka nusiplauti ir patrinti veidą losjonu. Kitas žingsnis – bazės, pavyzdžiui, permatomos emulsijos, reikalingos, kad kosmetika liktų kiek įmanoma ilgesnė, taikymas.

Kaip teisingai taikyti tonalinį pagrindą?

Jaunos merginos, neturinčios odos problemų, galite praleisti šią pastraipą. Kitos moterys turi pradėti tinkamai parinkti pamatą.

Tam reikia atsižvelgti į tokius veiksnius:

  • Vaistas turėtų atitikti odos spalvą. Norėdami patikrinti perkant, įdėkite nedidelį kiekį testerio į riešo vidų;
  • Svarbu manyti, kad pamatas taip pat yra padalintas pagal odos tipą. Jei į tai nekreipkite dėmesio, produktas gali išdžiūti odą arba, atvirkščiai, sukelti tai, kad jis atrodys pernelyg riebus;
  • Norėdami suprasti idealų makiažą namuose, turite turėti kokybišką kosmetiką. Tai nėra verta taupyti, nes pigiose variantuose gali būti medžiagų, kurios sukelia dirginimą ir kitas problemas.

Jaunoms mergaitėms nėra tinkamų variantų, pagrįstų silikonu, o moterims, kuriam šis amžius yra puikus sprendimas, nes kremas gali paslėpti nedideles raukšles. Norėdami pritaikyti, naudokite specialų šepetį, kuris tolygiai paskirstys veidą ant veido.

Po to rekomenduojama dėti miltelius arba naudoti terminį vandenį. Tai padės nustatyti pamatą. Geriau teikti pirmenybę mineraliniams milteliams.

Kitas – raudona. Dėl jų naudojimo naudokite nupjautą šepetėlį. Paskirstykite ją į skruosto įstrižainę, tada kruopščiai nuspalvinkite link viršutinės ausies dalies.

Jei ant veido yra dėmių, tada jų maskuodami naudokite gaivinančio tamsaus grietinėlės miltelių, kuris naudojamas sumušdamas judesius. Norėdami atsikratyti tamsių apskritimų po akimis, ant pagrindo reikia naudoti šviesesnį atspalvį arba naudoti specialų įrankį.

Akių nuotaikų savybės namuose

Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose?

Pirmiausia, naudodamiesi pincetu, būtina priaugti antakius norima forma. Turėkite omenyje, kad jų ilgis yra labai svarbus. Yra būdas tai nustatyti.

Paimkite paprastą pieštuką ar bet kurį kitą sklandų objektą ir pritvirtinkite prie linijos, jungiančios nosies sparą ir vidinį akies kampą.

Antakių taškas yra pradžia. Norėdami nustatyti pabaigą, pasukite pieštuką taip, kad jo pradžia būtų ant nosies sparno, o galas – kitame akių kampe. Atsižvelgdami į šias parinktis ištrinkite perviršį. Po to šepinkite plaukus specialiu šepečiu.

Naudodamiesi antakių pieštuku, nubrėžkite apatinę liniją. Galite jį pailginti ir, jei norite, pasukite galą staigiai ar apvaliai. Tada nuimkite visą antaką. Naudodami nupjautą šepetį, lengvai perkelkite linijas, kad viskas atrodytų natūraliau. Galų gale dar kartą nuvalykite kaklą.

Kaip pritaikyti makiažą ant akių namuose?

Ši makiažo dalis moterims sukelia daugiausiai problemų. Eik į jos poreikį, kai antakiai jau sutvarkyti. Norint suteikti akims blizgesį, rekomenduojama naudoti švelnius tonus, kurie turi būti pritaikyti akių vokams.

Svarbu pasirinkti tinkamą akių spalvos atspalvį. Pasirinkdami parinktis, įsitikinkite, kad šviesos atspalviai didėja ir pabrėžti akis, o tamsoje – atvirkščiai. Profesionalus makiažas namuose reiškia naudoti bent du tos pačios spalvų schemos atspalvius. Akims taip pat naudokite specialų pieštuką. Jo spalva turi būti derinama su šešėliais, akių spalva ir plaukais.

Ant vidinių akių vokų kampų įpilkite šviesių šešėlių, kad atrodytų atviresni ir švieži. Net tokiu tonu eikite po antakiu. Centrinė dalis naudoja atspalvių ryškesnes. Kilus išoriniams kampams, reikia pasirinkti tamsesnes spalvas, kurios atrodo giliai. Tą patį atspalvį verta uždengti viršutinio voko raukšlę.

Norėdami užpildyti akių makiažą, jums reikia sudaryti blakstienas. Norėdami padidinti garsumą, pirmiausia rekomenduojama, kad jie būtų lengvai milteliai, ir tik tada naudokite tušas.

Puikus lūpų makiažas

Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose?

Naudodamiesi kai kuriomis paslaptimis, galite lengvai ištaisyti lūpų formą. Norėdami tai padaryti, reikia pasiimti specialų pieštuką. Jei norite padidinti lūpas, tada linija turėtų būti laikoma, šiek tiek išeinant iš esamo kontūro. Sumažinti – gaukite liniją viduje.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą lūpų atspalvį. Paprastai manoma, kad idealus variantas yra tas, kuris žiūri į nepaaiškintą veidą. Jei akys nudažytos ryškiai, tada lūpų dažai turi būti suvaržyti ir atvirkščiai.

Kad ilgą laiką išlaikytumėte lūpų dažą, jis gali būti sureguliuotas. Norėdami tai padaryti, pirmiausia uždėkite lūpas su higienišku lūpdačiu, tada milteliai ir tada tepkite šepečiu šepečiu. Išlyginkite lūpas audiniu ir pakartokite visus veiksmus. Norint išreikšti garsą, rekomenduojama šiek tiek perteikti skaidrų blizgesį centrinėje dalyje.

Vakaro makiažas namuose

Apsvarstykite keletą taisyklių, kurios padės sukurti vaizdą kelionei į restoraną, teatrą ar kitą instituciją.

Vakaro makiažui galite pasiimti bronzos, juodos, pilkos, rudos ir auksinės spalvos šešėliai. Visos šios spalvos padės išryškinti akis. Pritaikykite nedidelį šešėlių skaičių ant mobiliojo voko ir sumaišykite. Apatinę akių voką reikia nuleisti naudojant pieštuką arba skystą akių kontūrą. Linija neturėtų būti per plona, ​​o ne stora.

Tamsiems plaukams mergaitėms tinka juodas pieštukas, o kaip ir blondinėse, verta pasirinkti šviesesnius atspalvius, pavyzdžiui, šviesiai rudą. Kitas žingsnis yra blakstienos. Taikyti tušą ne tik į apatinę, bet ir į viršutinę blakstienų dalį. Dėl to galėsite gauti nuostabų tūrį.

Pašalinti makiažą namuose

Atminkite, kad jums reikia sekti odą ir, norint pašalinti makiažą, tiesiog nuplauti ją vandeniu nepakanka. Užduotis yra ne tik pašalinti dekoratyvinę kosmetiką, bet ir taršą.

Kaip greitai ir lengvai padaryti gražų makiažą namuose?

Norėdami pašalinti makiažą namuose, galite naudoti parduotuvėje parduodamus produktus, pavyzdžiui, pieną, specialias servetėles ar tradicinės medicinos įpylimus ir sultinius. Beje, pasiimti tokios kosmetikos ir receptų, atsižvelgiant į odos tipą ir galimybę turėti alergijas.

Pasirinkus makiažo pašalinimo priemones, rekomenduojama rinktis neriebalinius rūbus, be alkoholio ir šarmų.

Pradėti išgryninti kosmetikos kaštus arba stendus iš gumos, o po akių. Skerdenos ir šešėliai turi būti pašalinti, judant masažo linijų kryptimi. Norėdami pašalinti tušą, užtepkite gaminį ant disko, padėkite jį ant apatinio voko, uždarykite akių ir kitą diską, atkreipkite blakstienas iš šaknų į galus.

Mes bandėme pasakyti pagrindines taisykles ir profesinio makiažo kūrimo pagrindus namuose. Nesijaudink, jei pirmą kartą rezultatas nepasikeitė, šiek tiek praktikos ir viskas bus gerai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + 3 =

Adblock
detector