Kaip saugu yra auskarų vėrimas? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kaip saugu yra auskarų vėrimas?

Tavo namuose auga jaunoji princesė, taigi ši medžiaga yra ypač tau. Atsargiai mama nori, kad jos dukra būtų sveika ir atrodytų ne blogiau nei kiti. Ir merginos, kaip taisyklė, turi silpnumą suknelėms ir papuošalams. Ir jau nuo ankstyvo laiko atėjo laikas galvoti apie standartinius bižuterijos auskarus.

Jų buvimas mažose ausyse nieko nenuostabu, tačiau jo nebuvimas yra pastebimas.

Kaip saugu yra auskarų vėrimas?

Netgi maža lėlė, su burnos pakaitalu ir auksu ausyse, kelia nuostabų išvaizdą.

Atlikite procedūrą, kaip lengvai virstuoti. Bet kaip kūnas reaguoja į tokį grožį, nežinoma.

Faktas yra tai, kad ant ausies lūpos yra vizualiniai taškeliai, kurie pranoksta, yra regėjimo sutrikimų tikimybė. Todėl procedūra reikalauja kruopštaus paruošimo ir tinkamos priežiūros po vėrimo. Mes siūlome susipažinti su tema - kaip rūpintis vaiko pradurtais ausis.

Amžius nėra kliūtis

Pasak gydytojų, nesukurkite punkto prieš 3 metus. Šiame amžiuje kiaušialąstė struktūra aktyviai vystosi, o jos pažeidimas yra labai nepageidaujamas. Tačiau salonų specialistai džiaugiasi, kad pradės dirbti per 6 mėnesius.

Vienerių metų vyras tuoj pat pamiršta apie ausis ir nebus apgavęs. Tačiau supratimo mergina dėl smalsumo smalsumo netrukus pažeis priežiūros taisykles, kurios padidins bakterijų infekcijos riziką ir kanalo nurimą. Todėl motinos turi žinoti, kaip rūpintis ausimis.

Tėvai, kurie dukters pradėjo dygti ankstyvame amžiuje, nesigaili. Jie sako, kad kuo anksčiau, tuo geriau. Mokyklos amžiuje, net jei tai yra 1 klasė, vaikas jaučia baimę. Kai mažai, šis pojūtis silpnai rodo, nes jie vis dar nesupranta, kad atsitinka.

Kaip rūpintis ausimis

Sprendimas priimamas - mes einame į egzaminą gydytojui. Tai yra būtina sąlyga, jei norite išlaikyti sveiką kūdikį.

Kokie gydytojai turi būti:

 1. dermatologas;
 2. otolaringologas;
 3. okulistas.
Kaip saugu yra auskarų vėrimas?

Pirmiausia patikrinkite savo regėjimą. Jei kyla problemų - eiti į saloną reikia atidėti iki visiško išieškojimo.

Lor patikrins ausis ir odos būklę dermatologui. Dar geriau atlikti išsamų sveikatos patikrinimą.

Po tyrimo atidžiai pasirinkite profesionalų. Perskaitykite atsiliepimus apie saloną arba pasitarkite su draugais - kas, kur prapūsti ausys ir ar buvo nemalonių pasekmių.

Sužinokite iš salono darbuotojo - ne pertraukiamų ausų. Pasirinkite institucijas, kuriose procedūra atliekama tyliais vienkartiniais pistoletais. Pakartotinai naudojamoms priemonėms būdinga silpna dezinfekcija, kuri kartais padidina užkrėtimo riziką.

Nepalikite ausų namuose, savarankiškas mokymas be diplomo nebus atsakingas už pasekmes. Jei ausis nukirsta skardžiai - ištaisyti klaidą yra sudėtinga ir gali atlikti tik kapitonai.

Kontraindikacijos prie auskarų vėrimo

Yra ligų, kuriose šis veiksmas yra griežtai draudžiamas. Tai gali sukelti tolesnių sveikatos problemų vystymąsi.

Paklauskite gydytojo leidimo, jei yra tokių ligų:

 1. reumatas;
 2. lėtinės ausų ligos;
 3. egzema;
 4. sunki alergija;
 5. cistinė spuogai;
 6. neurologiniai sutrikimai;
 7. cukrinis diabetas;
 8. kraujo ligos;
 9. galvos smegenų trauma.

Tik su gydytojo leidimu eik į grožio saloną. Tokios ligos yra tikrai pavojingos. Pavyzdžiui, su cukriniu diabetu, žaizdos ir pjūviai kyla kietai ir ilgai, per tą laiką bakterijos laisvai prasiskverbia į kanalus ir sukelia rimtesnes pasekmes. Ir kraujo ligos apskritai, jūs negalite nešioti auskarai - metalas išskiria mikroelementus, ir jie patenka į kraują. Mes dar kartą įspėjame jus - patikrinkite savo sveikatą.

Kaip rūpintis ausimis, perforuotais ginklu

Kaip saugu yra auskarų vėrimas?

Tai daroma, dabar motinos turi lemiamą akimirką - gydymą ir tinkamą priežiūrą. Auskarą įkišus nedelsiant įkišant pistoletą. Jis pagamintas iš medicininio lydinio, jis nėra oksiduotas ir nesudaro rūdžių - tai yra pliusas.

Norėdami pakeisti šiuos auskarus neturėtų būti, kol žaizda visiškai išgydyti. Nauji papuošalai turi būti auksiniai. Geriau, jei tai gvazdikai - jie yra maži, tvarkingi ir neprilipdami prie drabužių. Auskarai gali būti pašalinti praėjus mėnesiui ir pakeisti pasirinktais.

5 dienas negalima plauti galvą ir vandens kanalą vandeniu.

Per mėnesį atšaukite žygius vonioje, baseine ir kitose viešojo vandens procedūrose. Mergaitės galva ir patalynė turi būti švarios.

Tinkamai ir tiksliai tvarkykite lobius su alkoholio tirpalais arba vandenilio peroksidu - kasdien iki 4 kartų per dieną.

Dar kartą, geriau neliesti skausmingos vietos, o ne perkelti auskarą.

Su tiksliomis dezinfekcijos ir priežiūros priemonėmis kreipkitės į grožio salono meistrą. Jie dažnai daro auskarus, todėl šios žinios yra jiems privalomos. Laikykitės priežiūros taisyklių ir tada jūsų kūdikio ausys išgydys be skausmo!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 5 = 11