Grožis ir sveikata

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Daug kalbama apie alaus žalą. Šis mažai alkoholinis gėrimas neigiamai veikia smegenų darbą, neigiamai veikia figūrą. Ir svarbiausia - tai lėtai, bet neabejotinai veda prie alkoholizmo. Kas yra tiesa šiais žodžiais, ir kas yra tik gėdingų oponentų alkoholio klaidinimas? Kas atsitinka, jei kasdien geriate alų?

Istorija

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Apie tai, kas atsitiks, jei kasdien gersi alus, britai giliai viduramžiais nemanė. "Misty Albion" gyventojai suvartojo ale nesmatuotu dydžiu. Kol vienas iš karalių nesijaudino dėl tautos likimo ir neįvedė sauso įstatymo. Tačiau alas ir toliau gerti švelniai abatijose, pilyse ir nameliuose miesto pakraštyje. Galų gale draudžiamas gėrimas yra ypač malonus.

Septintajame amžiuje Anglijoje anglų kalba pridėta medaus. Taigi jis buvo tikrai saldus. Anglų kalba prisijungė prie karčiųjų gėrimų tik viduramžių nuosmukiui. Iki to laiko draudimai buvo atšaukti. Sakytojas Henrikas VIII vargu ar galėjo susidurti, kad paklausti žmonių patarimų, kaip išlaisvinti vyrą kasdien gerti alų. "Valdovas" gėrė pusryčiams bent keturis litrus.

Apie Vokietijos alaus kultūrą ir negali kalbėti. Vokietijoje yra nedaug vietovių, tinkamų auginti vynuoges. Todėl vienintelis džiaugsmas yra amžinojo amato alus. Vokietijoje yra daug šio gėrimo veislių. Ar vokiečiai kasdien geria alų? Šiuolaikinės Vokietijos gyventojai yra mažai tikėtina. Tačiau iki XX a. Pradžios "Pilsner"Ir kitos žinomos veislės buvo neatskiriama Vokietijos patiekalo dalis.

Rusijos gyventojams vokiečių gėrimas buvo žinomas priešpetrininėje eroje. Tačiau Didysis reformatorius patikėjo savo išskirtinėmis pranašumais ir todėl nurodė kiekvienam kareiviui kasdien jį naudoti. Ji nepasiginčijo malonumo gerti stiklinę, kitą porterį ir Katrina II.

Alus yra žmogaus gėrimas. Tačiau moterų atstovai kartais nori savo išskirtinius Italijos ir Prancūzijos vynus. Ar kenksminga kiekvieną dieną gerti alų? Koks poveikis yra organizme? Norint atsakyti į šiuos klausimus, būtina suprasti šio produkto sudėtį.

Sudedamosios dalys

Struktūra apima:

  1. Apyniai
  2. Salyklas
  3. Cukrus.
  4. Alkoholis.

Viena iš pagrindinių komponentų yra etilo alkoholis. Kokie yra kasdienio vartojimo pasekmės?

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Ne visi gali nustoti gerti. Alkoholinę priklausomybę beveik neįmanoma įveikti. Alkoholis kelia pavojų organizmui, nesvarbu kiek jis yra.

Klausimas "Kaip išvalyti geriamąjį alų kiekvieną dieną?"Šiandien tapo vienu iš aktualiausių. Bet apie alaus alkoholizmo klastingumą mes kalbėsime vėliau. Pirmiausia turite pasakyti keletą žodžių apie kitas šio gėrimo vartojimo pasekmes.

Antsvoris

Norėdami nutraukti gerti alų kiekvieną dieną turėtų būti bent jau, kad atsikratyti papildomų svarų. Taigi pasakykite alkoholio oponentus. Nešvariais kiekiais vartoti putplastis gėrimas yra tikrai žalingas. Tačiau tai, kad jis prideda papildomų svarų, o ne mitas.

Kai kuriose nacionalinėse kultūrose šis gėrimas vadinamas "skysta duona" Kaip miežių dalis, kuri paaiškina didelį kalorijų turinį. Iš tikrųjų jis yra mažiau kenksmingas nei kitų rūšių alkoholis. Bent jau yra mažiau kalorijų nei degtinė. Kenksminga nėra alaus pati, bet užkandžiai, kurie tradiciškai kartu su juo.

Su šiuo gėrimu pagal kulinarinius įstatymus įprasta teikti šiuos patiekalus:

  • riešutai;
  • krekeriai;
  • lustai;
  • džiovintos žuvys.

Visiems šiems produktams būdingas aukštas kalorijų kiekis. Jei žmogus gėrė alų kiekvieną dieną ir valgys jį su traškučiais ar sūdytais riešutais, jis tikrai praras svorį. Todėl kenksminga vartoti mažiau gėrimų nei užkandžiai, kurie pridedami prie jo.

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Yra dar viena netiesioginė priežastis, dėl kurios kilo papildomų svarų. Asmuo gėrė du ar tris litrus putojo gėrimo. Kokios yra pasekmės? Anglies dioksidas, esantis gėrime, skatina skrandžio išsiplėtimą ir receptorių sudirginimą. Atsiranda laukinis apetitas. Kūnas reikalauja maisto. Ir daugiausia sūrus ar aštrus.

Žmogus patenkina jo poreikius valgydamas įspūdingą maistą. Ir jei toks valgis baigiasi kiekvieną vakarą, po poros mėnesių tampa pastebimos papildomų svarų. Išvada, į kurią žmogus yra panašiose situacijose: "Alus yra kenksmingas, iš jo atsiranda papildomų kilogramų"

Ar verta pamiršti savo vyrui gerti alų?

Ar mažai alkoholio gėrimas yra visiškai nekenksmingas? Kaip sako vokiečiai, priemonė turi būti visur. Net naudojantis savo mėgstamu gėrimu.

Tyrimo metu mokslininkai atnešė nuviliančius duomenis. Atsakymas į klausimą, ar galima kasdien gerti alų, atsižvelgiant į statistinius duomenis, yra vienareikšmis. Vyrai, kurie ją geria kasdien, vystosi širdies ir virškinimo sistemos ligas. Jie tampa drėkinami ir, žinoma, turi visas galimybes gauti alkoholio priklausomybę. Yra ir kitų pasekmių, mažiau pavojingų, tačiau estetiniu požiūriu tai yra nemalonesnė. Būtent - vyrų hormono gamybos sumažėjimas.

Estrogeno perteklius

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Tai yra, jei vyras keletą naktų per savaitę praleido alaus ar kitų geriamojo įstaigose, kur juosta meniu dominuoja veislių putų mažai alkoholio gėrimą, netrukus jis, kaip ir didžiojo prancūzų vadas, tapo moteris? Žinoma, ne. Tarp alaus vartojimo ir konkrečios ligos išsivystymo nėra tiesioginio ryšio. Ligos sukelia daugelio veiksnių įtaka. Bet bandydamas atsipalaiduoti savo vyrui kiekvieną vakarą gerti alų, vis tiek tai verta. Bent jau todėl, kad okupacija turi neigiamą poveikį vyrų stiprumui.

Apibūdinant alų, verta sakyti, kad Napoleonas niekada nerūpi dėl klausimo, kaip kiekvieną dieną nustoti gerti alaus. Imperatorius patyrė hormoninę ligą. Jis visai nepatinka alaus, kaip vis dėlto, ir visi vokiečiai.

Alkoholizmas

Narkologai išskiria specialią priklausomų žmonių grupę, kuri nori alaus kitiems, stipresnėms alkoholio rūšims. Medicinoje sąvokos, žyminčios skirtingus alkoholio priklausomybės tipus, nenaudojamos.

Šios ligos požymiai ir simptomai nepriklauso nuo to, ko žmogus nori: alų, šampaną, degtinę ar gryną alkoholį. Alkoholizmas vadinamas alumi, jei tai sukelia reguliarus šio mažai alkoholio gėrimo vartojimas. Ir ši liga, deja, šiandien pasiekė nerimą mastą.

Kas atsitiks, jei kasdien gersite alų: perteklių ir hormonų nesėkmes

Gėrimas alu yra kenksmingas, nes šio gėrimo vartojimas nepastebimai padidina alkoholio priklausomybę. Intoksika ateina lėtai. Saldaus gėrimo stiklas ramina, atpalaiduoja stresą. Problema, kaip kiekvieną dieną uždaryti geriamąjį alų, kelia susirūpinimą keliomis. Butelis «Milleris"Ir"Heineken"Daugelis yra logiškas ilgai darbo dienos pabaiga. Ir, remiantis visuotinai pripažinta nuomone, žalos alui nesukelia fizinės ar psichinės sveikatos.

Tačiau reikia prisiminti, kad nedidelė dalis narkologinių klinikų pacientų yra išgydoma nuo alkoholizmo. Moteriai beveik neįmanoma atsikratyti šios ligos. Taigi, kaip jūs nustojote gerti alų kiekvieną dieną?

Visų pirma, būtina suprasti, kad tai kenkia sveikatai, taip pat neigiamai veikia išvaizdą. Pirmiausia galite pabandyti palaipsniui mažinti suvartojamo gėrimo kiekį per dieną, tuomet jūs netgi galite jį pakeisti, pavyzdžiui, su giraiška.

Galiausiai reikėtų pasakyti, kad geriamasis alus ne visada yra kenksmingas. Gėrimas yra naudingų medžiagų. Vienas ar du stiklai per mėnesį neturės neigiamo poveikio organizmui. Ir neribotai suvartojamai kiekiai yra kenksminga ne tik alui, bet ir bet kuriam kitam produktui.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 5