Kas yra lūpų didintuvas ir kaip jį naudoti? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kas yra lūpų didintuvas ir kaip jį naudoti?

Šiandien vyšnios lėlės yra populiariausios. Ir jei bent kartą paklausk savęs, kaip padidinti lūpas, tada rasite daug naudingos informacijos apie tai, kaip pritaikyti savo išvaizdą ir suteikti jai žavesio ir prabangos be operacijų.

Pažiūrėkime, kaip vadinamos lūpų gerinimo priemonės ir jų naudojimo būdai.

lūpų pamušalas

Kas yra lūpų didintuvas ir kaip jį naudoti?

Ši kosmetikos naujovė tapo puiki alternatyva pavojingoms Botox injekcijoms.

Plumper ne tik palyginti trumpą laiką žymiai padidina burną, bet ir puikiai rūpinasi oda.

Šiandien daugelis šiuolaikinių kompanijų užsiima šių prietaisų gamyba, todėl kiekviena moteris gali pasirinkti tinkamą jos pasirinkimo variantą spalvos, tekstūros ir netgi kainų pasirinkimui.

Plaktukas yra priemonė, kuri iš karto padidina lūpų tūrį ir padidina jų vaizdą. Visa tai yra dėl silikono pagrindo ir įvairių kosmetikos aliejų ir jų ekstraktų. Užtepti Nekaunīgi Melas turi būti jaučiamas nedidelis dilgčiojimas, deginimas ir net šiek tiek dilgčiojimas, tai yra dėl šių sudedamųjų dalių.

Jis naudojamas kaip atskira priemonė ir kita kosmetika. Pavyzdžiui, papildoma ryškių lūpų dažymo priemonė dar labiau padidins liepsnos vizualinį poveikį. Išnagrinėję, kaip tinkamai naudoti lūpų didinimo priemonę, susipažinsime su jo veiksmingumu.

Teigiamas ir neigiamas puslaidininkio pusės

Kaip ir bet kuri kita kosmetika, ši lūpų plomper turi keletą privalumų, taip pat daugybę trūkumų.

Pagrindiniai privalumai yra šie:

  • naudojimo saugumas - jei nėra alergijos sudedamosioms medžiagoms, liepsnos gamykla tinka bet kokio tipo odai, ji netgi gali būti naudojama esant nedidelei žalai ir žaizdoms;
  • Taikymo ir sandėliavimo paprastumas - jis naudojamas kaip įprasta lūpų dažai arba blizgesys, lengvai tinka moteriškoje rankinėje, todėl jis visada yra rankose ir prireikus gali būti taikomas;
  • greitas efektas, šio magiškojo įrankio naudojimo rezultatai neužgoja jūsų laukimo, bet pasirodys po kelių minučių.

Vienintelis šio silikono lūpos stiprinimo trūkumas yra trumpalaikis poveikis, kuris išlieka nuo vienos iki kelių valandų. Šią nuostolį galima lengvai pašalinti dar kartą pritaikant.

"Plumper" veikia paprasčiausiai, tinka visiems moterims ir mergaitėms, nepriklausomai nuo amžiaus. Kai jis taikomas, atsiranda maža lūpų apkaba - ši normali reakcija nėra verta nerimauti. Jei yra bėrimas, dėmės, stiprus niežėjimas ir karščiavimas, tada jo nerekomenduojama.

Pirkite šį įrankį būtina specializuotose grožio salonuose ir tik įrodytuose prekės ženkluose. Saugokitės padirbinėjimo, nes jie gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Taikyti su specialiu kosmetiniu šepetėliu, tolygiai skleisti visą paviršių.

Vakuuminė lūpų augmenterija

Kas yra lūpų didintuvas ir kaip jį naudoti?

Norėdami tai padaryti, naudokite liaukų liaukos - siurblius, kurie padeda spręsti šią problemą be chirurginės intervencijos.

Pirmą kartą toks produktas pasirodė JAV ir iškart įgijo populiarumą tarp moterų. Iki šiol yra daug šių įrenginių veislių, tačiau jie visi yra pagrįsti vienu principu - vakuumo naudojimu.

Dažnai siurblys yra panašus į mažo dydžio siurblį. Iš vienos pusės, kuri yra ant odos, yra padidintas vaizdas, kita - iš stūmoklio siurbiamo oro. Dėl šio poveikio į burną patenka daugiau kraujo, o jie didėja.

Vakuuminių lęšių populiarumas lūpoms yra toks:

  • naudojimo saugumas - jis neturi jokių kontraindikacijų, beveik kiekvienas gali kreiptis dėl to, kas neturi žaizdų ar ligų;
  • greitas poveikis - jis pasirodo iškart po pirmojo naudojimo;
  • procedūros kaina - kai sumokėta, mes gauname siurbimo puodelį, kurį galima naudoti pakartotinai. Taip pat plastinės chirurgijos ar grožio salono apsilankymo išlaidos bus daug didesnės už šį prietaisą;
  • paprastas naudojimas - tokio produkto naudojimas nereikalauja papildomų žinių ir mokymų. Galite naudoti "Sucker" ne tik namuose, bet ir darbe, kavinėje ar bet kurioje kitoje vietoje. Tai neužima daug vietos, ji puikiai tinka piniginėje ar kosmetikos krepšyje, o svarbiausia, visada yra po ranka.

Vienintelis trūkčiojantis užsiurbėjas yra netinkamas ar per didelis naudojimas. Tam, kad nepakenktumėte save, būtina griežtai laikytis gamintojo pateiktų nurodymų.

Norint gauti efektą, jūs turite žinoti, kaip jį teisingai naudoti.

  1. Grietinėlę uždėkite ant burnos. Jei tai nebuvo komplektas, vaistinėje galite nusipirkti bet kokį balzamą ar grietinėlę.
  2. Paspauskite ir sukurkite vakuumą 3-5 sekundes, tada atleiskite stūmoklį ir užtikrinkite oro tiekimą. Kartokite šį veiksmą ne daugiau kaip 3-4 kartus, naudodami vienos minutės intervalą.

Sultingų lūpos poveikis trunka 1-2 valandas. Kad būtų ilgesnis rezultatas, būtina reguliariai atlikti tokias procedūras. Kosmetologai rekomenduoja už 10-15 sekundžių sesijos metu didinti kas savaitę per mėnesį ir laikykite jį ne daugiau kaip 4-5 kartus per dieną. Dabar jūs žinote, kaip veikia lūpos didintuvai, pažvelkime, ką dar galite pakeisti savo dydį.

Kiti būdai padidinti lūpų tūrį

Kas yra lūpų didintuvas ir kaip jį naudoti?

Merginoms, kurios nenusileidžia naudoti lęšių, kad pakeistų lūpų tūrį, yra paprastesni būdai.

Gimnastika. Jei nuolat stebi savo išvaizdą ir atlikti pratimus reguliariai, galite sugriežtinti raumenis aplink burną ir tokiu būdu padidinti jų apimtį. Po kelių savaičių specialių pratimų padidės be brangios kosmetikos ir pavojingų operacijų. Gerinti kraujo apytaką taip pat gali būti su lupimo pagalba.

Tuo tikslu geriau taikyti šveitimus iš ekologiškai švarių ir natūralių produktų.

Teisingas makiažas. Teisingai pritaikyta makiažas ne tik atrodo gražiai, bet ir vizualiai padidins reikiamą veido dalį. Nenaudokite labai ryškios lūpdaitės, nes lūpos pasirodys nenatūralios ir dažytos.

Geriau naudoti lengvą pomadą, pirmiausia pritaikant kontūrą virš lūpų linijos su kosmetiniu pieštuku. Jei reikia naudoti tamsų lūpų, būtina įdėti blizgusis lengvesnis spalvos centrą, jis duos papildomą apimtį.

Prieš nuspręsdami atlikti eksperimentą, kad pakeistumėte savo išvaizdą, turėtumėte pasverti privalumus ir trūkumus, o tada veikti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

77 − 73 =