Kojų forma - mes formuojame deivės kojas | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kojų forma – mes formuojame deivės kojas

Laimei, greičiausiai, idealaus kojų formos neegzistuoja. Ir tai gerai. Galų gale, kiekvienai porai yra žinovas. Tačiau jūs neturėtumėte atsipalaiduoti, nes nėra jokių tobulumo ribų. Ir jūs gana gebate padaryti savo kojas gražesnės formos, sugriežtinti arba pumpuoti raumenis, pašalinti riebalų perteklių, kad jūsų odos tvarka. Ypač kai kurie standartai vis dar egzistuoja. Apie juos žemiau.

Kojų formos klasifikavimas

Kojų forma - mes formuojame deivės kojas

Mokslininkai nustatė idealius parametrus, pagal kuriuos kojos atrodytų apsvaiginančios. Tokiu atveju jų ilgis turėtų būti nuo 51 iki 55 procentų augimo.

Tikslesni parametrai priklauso nuo tokios sąvokos kaip platus kaulas: 

 • Moteris su plataus kaulo - nuo 51 iki 53 procentų; 
 • su įprastais kaulais - nuo 52 iki 54 procentų; 
 • už ploną kaulą - nuo 53 iki 55 procentų. 

Pasirodo, kuo plonesnis yra kaulas, tuo ilgiau kojos. Lieknas bus laikomas kojomis, per kurias galite vizualiai nubrėžti tiesią liniją, jei paimkite segmentą nuo šlaunies viršaus per kelio vidurį iki kulkšnies. 

Graži net, kaip lazdos, kojos taip pat nebus svarstomos. Jie privalo turėti nedidelį kreivumą, vadinamąsias konvergencijos taškus - pėdų, kaulų, nugaros, kelio ir viršutinės šlaunų srityse, taip pat skirtumų taškuose. Todėl, jei plokščių pėdų savininkas stovi priešais veidrodį ir bando uždaryti kojas, ji vis tiek negali tai padaryti.

Turi būti trys veleno formos liumenai. Pagal gydytojo AA galūnių klasifikaciją. Artemyevas, kuris buvo pristatytas palyginti neseniai 2001 m., Atsižvelgiant į kojų formą, yra suskirstytas į keturias rūšis. Apie pirmą jau minėjome. 

Antrasis tipas yra tikras O formos kreivumas. Jis susidaro, kai kaulų deformacija neleidžia asmeniui uždaryti savo kelio, ir jis turi tęstinį liumeną nuo klubų iki kulkšnies. Tokiu jie sako - su ratu kojas. 

Trečias yra klaidingas kreivumas, susidaręs dėl netinkamo raumenų ir mėsos paskirstymo išorinėje blauzdos dalyje. 

Ir ketvirtasis yra tiesa X formos kreivės formos kojos, dėl kurių, su uždaromis klubais, negalima prijungti kulkšnių. 

Šiuo atveju tikroji kreivė, vadinamieji O ir X tipai, gali būti koreguojama tik naudojant osteoplastines jungtines operacijas. Ir su klaidinga kreivuma, plastikiniai chirurgai dirba, kuri, lipofilling ar endoprosthetics iš nugaros, pašalinti kreivumą. 

Kojų formos koregavimas

Jūs tikriausiai jau patikrinote savo kojas prieš veidrodį ir įsitikinę, kad jūs neturite kreivių, nors kojų ilgis ir forma toli gražu nėra tobulas ir daug nori. Žinoma, kojų ilgis negali būti ištaisytas, tačiau visiškai įmanoma tobulinti formą, nenaudojant kaulų čiulpų ir chirurgų. 

Kojų formos priklauso nuo kaulų storio ir raumenų sistemos vystymosi. Mes galime tik paveikti raumenis. Norint išlaikyti juos tonas, turite judėti kiek įmanoma, priversdami kojas dirbti.

Tai gali būti plaukimas, važiavimas, pratybų dviratis, vaikščiojimas pėsčiomis, laipiojimas laiptais ir tiktai pratybų komplektas. Jei leisite šokti savo gyvenime arba vandens aerobika, tuomet gražioms kojoms, jūs vis tiek gausite malonumo pamokų premiją. Pažiūrėkime keletą metodų arčiau. 

Vaikščiojimas

Vaikščiojimo pėsčiųjų pasekėjai paskambina visiems vaikščioti labiau už savo sveikatą. Ir jie yra teisūs. Vaikščiojimas gerina kraujo apytaką, praturtina kraują deguonimi ir tai be išimties turi teigiamą poveikį visoms gyvenimo sistemoms ir žmogaus organams. Todėl tik pusvalandį per parą bus gera praktika prieš varikozę, todėl jūsų kojos bus laikomos iš šios klastingos ligos, kuri sutrikdo veną. 

Šokiai

Visų rūšių šokiai, nepriklausomai nuo to, ką jūs pasirenkate, ar rutuliniai, ar lotyniški - stiprina raumenis ant kojų, išpjauna veršelių ir kulkšnių formą. 

Plaukimas

Vandens slėgis ir kūno horizontalioji padėtis plaukiant jau sukelia natūralų limfodreną. Ir jei jūs pridedate prie šios naudos, keičiantis raumenų grupės atsipalaidavimui ir įtampai, tada, be geros formos, visi plaukikai vis dar atsikratyti celiulito. 

Vandens aerobika

Rimtesnė sporto nei plaukimas, nuo vandens mankštos programą, skirtą nustatyti problemines sritis vykdymą, turi ryškų poveikį visam kūnui formos, todėl juos tiksliai ir vaizdingai. 

Dviratis

Kelionė tokio tipo transportui dėl vienodo tipo judesių keitimo ilgainiui sukelia gražius veršelius ir klubus. 

Graži ir teisinga forma taip pat pasiekiama kai kuriais pratimais. Tiesiog priimdami juos, prisiminkite reguliarumą. Kompleksas, pakartojamas vieną ar du kartus, nepadės jūsų kojoms. Tačiau nuolatinės klasės, net jei ne kiekvieną dieną ir kas antrą dieną, atliks puikų efektą. 

Lėtai sėdėti

Kojų forma - mes formuojame deivės kojas

Kiekvienas fizikinėje kultūroje yra susipažinęs su pritūpimais. Mūsų mankšta skiriasi nuo mokyklos, kad lėtai pakilti, kol kampai tarp veršelių ir šlaunų pasieks 90 °.

Šioje pozicijoje trunka 10 sekundžių, o tada lėtai išeinate iš pritūpęs. Kompleksas susideda iš dešimties susitikimų, trys.

Tarp būdų, kuriuos reikia atlikti per minutę. Po mėnesio pratimų skaičius padidėja, o jie atliekami tinklelyje: 4 komplektai iš 16 pritraukimų su vienos minutės intervalais. Ir labiausiai "pažengusi"Lygis - 5 kompleksai iš 25 kartų. Likęs laikas sutrumpinamas iki 45 sekundžių. 

Poveikis

Pradinė pozicija stovi, rankos ant juosmens. Vienu kitu į priekį nukreipkite išpuolius, tuo pat metu lenkiant tiesiu kampu, kad šlaunys judėtų lygiagrečiai grindims. Nedidelis vėlavimas ir grįžimas į pradinę padėtį. Pakartokite 9 kartus tomis pačiomis pėdomis. Po mėnesio išpuolių ir metodų skaičius padidinamas iki 4 pakartojimų iš 12 kartų. Ir tada iki 5 kompleksų iš 16 kartų. 

"Katedra"

Sėdi ant įsivaizduojamos kėdės, atsilenkiančios atgal prie sienos. Lėtai nuleiskite, kol klubai yra lygiagrečiai grindims. Laikykitės šios pozicijos pusę minutės. Tada lėtai pakyla. Kompleksas susideda iš 3 pusę minutės su dviem minučių poilsio. Po mėnesio pritūpimų skaičius padidėja vienu metu, o laikas nuo pusės minutės iki 45 sekundžių. Ir tada 5 pritūpimai už 1 minutę 15 sekundžių. 

Taisyklės dėl teisingos kojų formos

Yra keletas taisyklių, kurių laikydamiesi jūs išplėsite kojų grožį ir išsaugosite jų sveikatą.

Taigi, jūs negalite: 

 • sėdi šonu, nuleiskite iš vienos pusės, palenkdami kojas ant kitos, jūs vis dar negalite kryžiuoti ir plačiai paskleisti kojų; 
 • ilgai išlaikyti svorį vienoje kojoje; 
 • miegoti ant skrandžio ar šono; 
 • nuolat vaikščioti per per aukštus kulniukus; 
 • dėvėti maišelį tik ant vieno peties; 
 • sėdėti ilgą laiką; 
 • dėvėti sandarus batus; 
 • Dažnai lankome sauną ir garų kambarį. 
Kojų forma - mes formuojame deivės kojas

Be sporto ir pratybų, gera pagalba bus masažai, kuriuos galite išmokti namuose patys. Jūs taip pat turite išmokti stebėti savo mitybą.

Paimkite valgyti daugiau vaisių ir daržovių turtingas vitamino C, šalto spaudimo aliejų ir džiovintus vaisius, kuriuose yra daug vitamino E. įtraukti į savo mitybą narkotikai, vadinamieji maisto papildai, kurių sudėtyje yra kaštono, kipariso ir ramunėlių vaistas, kuris turi teigiamą poveikį venų ir kapiliarai. 

Kojų ir kojų forma mums suteikiama iš viršaus, tačiau tik patiems, pratimai, racionali mityba ir priežiūra namuose gali ją pagerinti. Pademonstruokite atkaklumą ir valią, o gana galbūt labai greitai jūsų kojos tampa adoracijos ir susižavėjimo objektu!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

54 − 45 =