Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos

Plaukų kirpimas yra ritualas kiekvienai mergaitėms ir moterims. Manoma, kad taip mes “išjungiame” neigiamą energiją, kuri turi savybę kauptis negyvoje medžiagoje, ty plaukuose.

Daugelis yra įsitikinę, kad kirpimas geriausiai atliekamas augant Mėnulio fazei, ir tai turi pagrindo.

Ar tai prasminga ženklais ir prietarais?

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos

Tiesą sakant, naujos bangos ir visi palydovai priklauso nuo to, ar net ir potvyniai ir vandens srovės ant žemės, ką mes galime pasakyti apie žmonių sveikatą skirtingais kalendoriniais mėnesiais. Tačiau vis tiek ši pozicija nėra arti visų, o kai kurios jaunos moterys dažniau stebisi, kokia savaitės diena geriau juos nupjaunyti.

Tie, kurie tiki ženklais ir prietarais, yra keletas apribojimų ir prielaidų, susijusių su banaliausiu, atrodytų, kirpyklų paslaugomis.


Ir visa tai, nes yra daug įdomių papročių ir legendų, susijusių su moterų spynomis. Pavyzdžiui, senovės slavai tikėjo, kad moters plaukai yra sutelktas nepaprastą jėgą ir galią, tačiau dėl karių, kurie eiti į mūšį, teko šukuoti savo mylimajai garbanos. Manoma, kad tai duos jiems jėgų, judrumo ir sėkmės.

Plaukų išpjovos arba, tiksliau sakant, idealūs jų elgesio periodai, iki šios dienos yra karštos diskusijos tarp skirtingų religijų partnerių ir filosofinių mokymų. Kažkas mėgsta tik mėnulio kalendorių, o kažkas pasiruošęs procedūrai tarsi vyks komandiruote, skaičiuodamas laiką beveik minutę.

Taigi, kaip padaryti, kad plaukų kirpimas vyktų kalendorinėmis savaitės dienomis, ir kokiomis dienomis geriau neišpirkti nieko?

Mėnulio fazė ir kirpimas

Mėnulio kalendorių jau seniai naudojo kirpėjai. Nuo to laiko, kai jie buvo laikomi kirpininkais ir kirpinančiais, o ne stilistais, kaip dabar. Žinoma, tai nereiškia, kad jie atsisako sumažinti klientus mažėjančiame Mėnulyje, tačiau jų giminaičiai ir draugai per šiuos laikotarpius tiksliai neteikia.

Jie sako, kad jei jūs sumažinsite savo plaukus mažėjančiame Mėnulyje, galite neklausiamai sustoti ar labai sulėtinti jų augimą. Aš turiu omenyje, kad po tokio apsilankymo kirpėjoje jūsų spynos ilgėja. Tai vienintelis dalykas, kai kalbama apie galūnių apipjaustymą, o dar vienas, kai kalbame apie radikalų šukuoseną, kurios rezultatas gali būti labai nesuprantamas. Kad nekiltų pavojus, iš anksto pasimokykite į kirpimo kalendorių prieš eidami kapitonui.

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos

Jis yra praktiškai bet koks astrologinis šaltinis. Toje pačioje vietoje, kur skaitote dienos horoskopą, galite pamatyti mėnulio kalendorių. Manoma, kad labiausiai palankus tokių kirpyklų paslaugų laikotarpis – naujas mėnulis. Tai ne tik įmanoma, bet ir būtina plaukus nupjauti, nes jie augs “Kaip ir greitai”.

Tam tikromis Mėnulio dienomis pasikeičia plaukų struktūra, tankis ir tankis. Todėl, jei nupjautumėte garbanas, kai jie yra labiausiai erdvūs, paklusnūs ir šilkiniai, jie išliks taip.

Galbūt “Palankus” Jūs negalite patikėti visomis dienomis, bet jūs tikriausiai pastebėjote, kad po šios nereikšmingos procedūros jūsų moralė gali dramatiškai pasikeisti. Jie sako, kad palankiomis dienomis plaukams pjaustyti po šios paslaugos gavimo atsiranda ramybės, ramybės ir lengvumo jausmas.

Ir atvirkščiai – jei jūs darysite tą dieną neteisingai, galite susidurti su staigiu nuovargiu, liūdesio ir neigiamumo padidėjimu, sunkumo pojūčiu. Taigi, kodėl tai įvyksta – tam tikru metu po kirpimo plaukų “Kalnas nuo pečių” tarsi krizė, o kitoje – priešingai, patenka į juos? Faktas yra tas, kad per šiuos laikotarpius mūsų biologinis laukas pasikeičia, o tai reiškia, kad be plaukų augimo mes galime ištaisyti kai kuriuos mūsų gyvenimo aspektus.

Kas turėtų priaugti mažesnio mėnesio šukuoseną?

Jei mėnulio kalendoriuje, skirtame plaukams pjauti tam tikromis savaitės dienomis, jums pasakoma, kad po to, kai pilnas mėnulis negali būti nukirptas niekam – tai iš esmės yra neteisingas.

Tiesą sakant, mažėjantis mėnulis simbolizuoja įgytų nuostolių, stabdymo ir praradimą. Tačiau išsiaiškinkime, kas naudos iš kirpimo per šį laikotarpį.

Apipjaustymas ar pjovimas po pilnų palydovų darys gera:

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos
 1. Asmenys, serganti ar kenčiantys sunkiu gyvenimo laikotarpiu. Atėję į tokią paslaugą, jūs pakeisite savo biologinį lauką, o tai paskatins aštrus ir radikalius dalykų būklės pokyčius jūsų gyvenime – “Bejėgis” situacijos bus išspręstos pačios, našta išskaidys, problemos išnyks;
 2. Vyrai, kuriems aktyvus plaukų augimas, kaip taisyklė, yra nepriimtinas. Jei esate moteris ir nuolat dėvi tą pačią šukuoseną, pavyzdžiui, kvadratas, jums taip pat bus pageidautina turėti plaukai tiksliai rečiau mėnulis į kitą poreikį Ši procedūra kilo ne taip greitai, kaip įprasta;
 3. Merginos, norinčios keisti garbanos struktūrą. Jei ant nuleidžiamo mėnulio pamatysite kirpimą, jūsų garbanos taps labiau paklusnios, sklandžios ir tiesios, nebesijuosite painiavos ir pjausite. Tai ypač pasakytina apie tuos, kurių plaukai yra akytojo, garbanoti ir labai užsispyrę dėl stiliaus.

Kaip matote, netgi šiuo atveju neteisingai pasakyti, kokiomis savaitės ar mėnesio dienomis visiems plaukams neįmanoma. Visur yra išimčių, kurios neturėtų būti ignoruojamos.

Atsargiai visiems

Kad jūsų plaukai atrodytų tinkami, o gyvenime nebuvo jokių neigiamų pasikeitimų, turėtumėte susipažinti su tuo, kokiomis dienomis niekam nereikia vertikalaus kirpimo.

Nesikreipkite į kirpyklą šiuose bažnyčios šventėse:

 1. Kalėdos;
 2. Krikštas;
 3. Trejybė;
 4. Paskelbimas;
 5. Lapkritis sekmadienis.

Be to, mergaitėms šiomis dienomis net nereikia šukuoti ir pynimas – tai manoma, kad tokiu būdu jie pritraukia ligas ir pailgina savo gyvenimą.

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos

Be to, patys palankiausiomis dienomis neturėtumėte sau kirpti. Tu negali pakeisti savo Biolauks, o jei turite galimybę su juo jokių problemų, sukelti ligų, finansinių sunkumų, iš verslo žlugimo, tiesiog padauginkite savo rūpesčius, daro tokia iniciatyva.

Gaivalinių nelaimių metu, ty magnetinių audrų, taip pat saulės ir mėnulio užtemimų, nereikia ieškoti šukuosenos. Tai labai neigiamai veikia šukuosenos būklę.

Ir net jei atėjote į saloną su realiu prabangiu “Mane”, po trivialaus pjovimo, nėra nė menkiausio pėdsakų iš jo – jo vietoje bus plonos sruogos, kurios yra supainios ir beveik nepakanka klojimui. Gražus galvos plaukai po pusvalandį gali virsti jos apgailėtiniu panašumu, bet tai, kas labiausiai liūdna, – tai išspręsti bus beveik neįmanoma.

Venkite procedūros tomis dienomis, kai mėnulis yra Vėžio ir Žuvies žvaigždynuose. Astrologai tiki, kad šiais laikais mažinantys kirpimo būdai gali sukelti gausų plaukų slinkimą ateityje. Be to, nerija augs lėtai, ji praranda savo gamtos grožį ir tankumą.

Kalbant apie kitokį pasaulį, jūs negalite sukirsti 9, 15, 25 ir 29 dienos mėnulio cikle. Šių dienų yra laikomi šėtono, todėl, jei jūsų plaukai po vizito į kirpyklą bus, švelniai tariant, negraži – tai pats lengviausias dalykas, nei galite purtyti, todėl jums neturėtų piktnaudžiauti kapitoną, ir padėkoti likimui, kad sulaikė tave iš daugiau apčiuopiamos liūdesio.

Palankūs laikotarpiai

Kokios savaitės dienos yra įmanoma ir net reikia kirpti plaukus? Pagal mėnulio kalendorių, tai yra tos dienos, kai planeta yra augimo ir pilnumo fazėje. Šią dieną atliksite šukuoseną. Jūs gausite aktyvų garbanų augimą, sustiprinsite juos ir padidinsite jų tankį.

Kalbėdamasis iš astrologijos požiūriu, geriausia pasinaudoti šukuosena, kai mėnulis pasirodo Leo, Mergelės, Jaučio ar Ožiaragio žvaigždynuose.

Pagal populiarius ženklus ir įsitikinimus, kirpimas:

Kokia savaitės diena yra geriau kirpti plaukus: liaudies ženklai ir astrologų rekomendacijos
 • Pirmadienis – pašalina iš gyvenimo kitokį neigiamą;
 • Antradienis – padeda įveikti liūdesį, melancholiją, nuovargį ir perpildymą;
 • Trečiadienis – siūlo naujų naudingų pažinčių;
 • Ketvirtadienis – užtikrina intensyvų apipjaustytų spynų augimą;
 • Penktadienis – pakeičia likimą geresniam.

Žinoma, ne visi gali prisitaikyti prie visų ženklų ir prietarų. Tačiau vis tiek bandykite sekti bent jau mėnulio fazes ir išvengti potencialiai pavojingų “Velnias” dienų, kad jūsų spynos gerai išaugs, o gyvenime pasitaiko tik palankių pokyčių.

Būk gražu!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 57 = 63