Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?

Makiažo menininkai teigia, kad makiažo šepečiai kartais atlieka svarbesnį vaidmenį nei dekoratyvinės kosmetikos kokybė. Čia yra miltelių, net brangiausių, pasiskirstymas “prabanga », Tai neįmanoma be gero teptuko naudojimo. Deja, standartiniai pūkai, kurie yra kartu su pačiais milteliais, visiškai netinkami kompetentingam makiažo panaudojimui.

Mėsos teptukas – būtinas bet kurios mergaitės grožio arsenalo savybes. Bet kaip pasirinkti ir atrodyti panašią priemonę? Ir ar bet koks šepečiu iš siūlomo pardavėjo-patarėjo požiūris sukurti nepriekaištingą makiažą ant veido?

Kokie jie patinka?

Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?

Kaip žinote, makiažo šepečiai yra dviejų tipų: sintetinių ir natūralių. Be to, priešingai nei paplitusi klaidinga nuomonė, antrojo varianto įsigijimas nėra vienintelis tikras sprendimas.

Pavyzdžiui, jei turite alerginę reakciją į naminių ar laukinių gyvūnų sluoksnį, griežtai draudžiama naudoti šepetėlį su natūralia nap. Sintetiniai šepečiai ne visada yra žemos kokybės ir pigūs, o kartais ir viršija jų “natūralus»Analogai pagal visus parametrus.

Šepetėlių istorija miltelių dangai

Grožio industrijoje vis dar diskutuojama apie tai, ką geriausia naudoti miltelius. Kai kurie nori senamadiškas stovai, kiti – kempinės ir yra tikri profesionalai ir savo vienbalsiai teigia, kad tolygiai paskirstyti miltelius nuo odos paviršiaus tiesiog reikia gerą teptuką.

Taip atsitinka, kad mes galime praleisti visą dieną kosmetikos boutique, susižavėję žvilgsniu į daugybę stiklainių, butelių ir lazdelių. Bet praeityje su kosmetikos priedais lentynos mes beveik visada praeina. Be to, veltui – galų gale, jie, turėdami tinkamą pasirinkimą, padeda mums sukurti tobulą makiažą net iš nebrangios masinės rinkos segmento kosmetikos.

Pabandykime į tokios įdomios aksesuaros kūrimo istoriją, kaip šepetį, skirtą laisviems milteliams. Idėja gaminti šepečius, kurie būtų naudojami ne tapytojai ar tapytojai, bet makiažo menininkai, priklauso japonams.

Pirmą kartą šepetys buvo išrastas XVIII amžiuje, ir tai buvo susiję su būtinybe sukurti aukštos kokybės makiažas Kabuki aktoriai (beje, ačiū jo didelės apimties “purus“Instrumentas ant trumpo koto vis dar turi atitinkamą pavadinimą). Patyrę mėgėjai iki šios dienos pasirenka naudoti japoniškos gamybos šepečius, nes jų kokybė pranoksta visas įmanomas ir neįsivaizduojamas įrašus.

Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?

Miltelių teptukai, kilę iš kylančios saulės šalies, greitai įgijo populiarumą visame pasaulyje. Ir nors kai kurie europiečiai vis dar ignoruoja juos, norėdami išsipildyti, kompetentingos visagistės savo širdyse ačiū azijiečiams už tokį vertingą atradimą.

Įstumdamas į Ameriką ir Europą, plaštakoje klasikinis išvaizdą išlaikė ilgą laiką. Pasikeitė tik formos ir dydžiai, bet ermine ir baltymų kailis palaipsniui buvo pakeistas krūvos poniais ir ožkomis.

Ir tik devynių dešimtmečių pabaigoje, kai moterys troško siekti idealių vaizdų, tačiau dar neturėjo tokio nuostabaus dalyko kaip programa “Photoshop“, Į profesionalių parduotuvių asortimentą pradėjo pasirodyti šepečiai, pagaminti iš dirbtinių pluoštų. Todėl sintetiniai šepečiai tik laikomi pažangiu, pažangiu įrankiu.

Svarbi sintetinių šepečių savybė yra kainų politikoje – jie yra daug pigesni nei natūralūs partneriai, tuo tarpu jie yra praktiškesni ir patogesni naudoti. Kokius šepečius purviems milteliams geriau pasirinkti?

Sintetika arba natūralus napas: sunku pasirinkti niuansus

Visų pirma, sintetiniai šepečiai tinka vegetarams ir tiems, kurie mėgsta gyvūnus daugiau nei gyvenimas. Nors gyvūnai nekenktų gaminti natūralių priedų, karšta kovotojai už teisingumą dėl jų negali jų naudoti išimtinai iš principo.

Sintetinis šepetėlis tinka tiems, kurie kenčia nuo gyvūnų plaukų netoleravimo. Šiuo atveju nepageidaujamų reakcijų atsiradimo rizika yra gana didelė. Visais kitais atvejais ne “sustiprėja“Bet kokiomis vidinėmis ir išorinėmis aplinkybėmis jūsų kosmetikos maiše turėtų būti ir natūralūs, ir dirbtiniai šepečiai.

Norėdami paimti tinkamus šepečius, nereikia rankos meistriškumo rankos paimti ir vilkite jį į kosmetikos parduotuvę. Jūs galėsite susidoroti su savimi, atsižvelgiant į subjektyvius norus ir asmenines nuostatas.

Maži, bet naudingi patarimai pasirenkant miltelių šepetėlį:

Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?
  • Atsargiai įsitikinkite, kad plaukai (nepriklausomai nuo sintetinių ar natūralių) nepatektų į žemę. Norint nustatyti tokio defekto buvimą, įtvirtintą įrankio dalį įtempkite ir išilgai delno kryptimi į priekį ir atgal. Jei rankoje yra “plaukų”, tai geriau įdėti šį šepetėlį atgal į lentyną;
  • Pasirinkite šepečio formą pagal savo norus, tačiau apsvarstykite tai, kad ji taip pat gali būti naudojama raudonumo, bronzos ir pieštuko. Nustatykite, kokia forma geriausiai tinka jūsų veidui ovalo formuoti;
  • Atidžiai apžiūrėkite instrumento ir pati išbandyti savo rankos stiprumą dar parduotuvėje – kaip taisyklė, tokios prekės negali būti keičiamasi ar grįžo, ir su trūkumais, prastos kokybės arba tiesiog teptuku gali nutrūkti ne pirmą naudojimą. Jei darbo dalis, pradedant nuo metalinio antgalio, atrodo drebantis ir prastai tvirtinama, taip pat verta pažvelgti į kitus įrankius;
  • Kokie šepetėliai milteliams yra geresni? Labai svarbu objektyviai įvertinti odos tipą ir būklę, norint tinkamai atsakyti į šį klausimą sau. Pvz., Jei turite labai ploną, pažeidžiamą, sausą ar itin jautrią odą, jums bus užtikrinta, kad šepetys bus kontraindikuojamos švelniai. Pirkite tokį instrumentą, kuris yra pakankamai minkštas ir negalintis pakenkti pagrindo makiažo procesui. Jei jūsų oda yra normali arba riebi, galite naudoti bet kurį šepetį, o čia viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir poreikių, kad būtų patogiau naudotis instrumentu;
  • Atkreipkite dėmesį į krūvą, jei jis yra dažytas, buvo pigmentuotas aukštos kokybės dažais. Kelis kartus iš eilės perbraukite ant delno galo. Jei pluoštai yra netinkamai dažomi arba dažų savybė palieka daug norimų rezultatų, ženklai gali likti ant rankų. Dabar įsivaizduokite, kaip naudojant tokį įrankį atrodys netikslus makiažas.
Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?

Natūralūs šepečiai paprastai yra pagaminti iš vilnos badykos, voverės, sabalo, ožkos ar ponis. Sintetiniai gaminiai pagaminti iš nailono ir poliesterio. Buvo pakartotinai pažymėta, kad dirbtinis našlė kaupia mažiau kosmetikos gaminio, o pats jis paima miltelius “noriai“, Pakankamu kiekiu.

Be to, sintetiniai produktai yra žinomi dėl jų praktiškumo – jiems nereikia nuolat valyti specialiais švelniais tirpalais ir šampūnais, jie nusidėvi daug ilgiau ir yra mažiau linkę į mechaninius pažeidimus.

Šepetėlio dydis ir forma

Pasirinkdami mineralinius ar paprastus miltelius teptuku, svarbu pažvelgti į jo apimtį ir formą. Tai gali būti apvalus (tas pats “kabuki“), Ovalios, plokščios arba ventiliuojamos. Kai kurie gaminiai turi kūginę darbo dalies formą – gamintojai teigia, kad yra patogiau naudoti šį įrankį ir atspalvio kosmetiką.

Su ovaliu šepečiu lengviau reguliuoti paskirstyto gaminio kiekį, o taip pat padengti veidą tolygiai, neuždengiant porų. Ventiliuojantis šepetys padės pašalinti perteklių miltelių ir sutriuškinti šešėliai iš veido. Daugelis mergaitės taip pat suteikia jai aukštųjų technologijų, kad natūraliai pasiskirstytų jo veidas.

Pagrindinis įrankis turėtų būti vidutinio dydžio. Jūs taip pat turėtumėte išbandyti, kad patogumas būtų naudojamas parduotuvėje. Atkreipkite dėmesį į tai, kad blauzdos turi tvirtai prilipti viena prie kitos, o ant rankenos neturi būti klijų pėdsakų.

Kokius niuansus reikia apsvarstyti, parinkdamas miltelių šepetėlį?

Kaip tepti miltelius teptuku? Tai pakanka tiesiog “nušluostyti“Kubo patarimai į smulkų produktą, tada bakstelėkite rankenėlę taip, kad pakartotinis kiekis pakuotėje būtų dar didesnis. Platinti milteliai turėtų būti ant masažo linijas: pirma, nuo kaktos vidurio iki ausų, o tada iš nasolabial rajone prie skruostų bazę ir tada smakro.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas nasolabialio trikampio plotui ir kruopščiai išmatuoti nosies sparnus. Reikėtų pabrėžti, kad, idealu, milteliai turėtų veikti kaip fiksuojantis elementas, todėl juos reikia taikyti paskutinį.

Stenkitės tinkamai pasirinkti šepečius, kad nebūtų švaistomi pinigai. Būti tobula savo įvaizdį!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 4 =

Adblock
detector