Grožis ir sveikata

Ozono terapija

Ozono terapijos - naujas be narkotikų, bet labai veiksminga gydymo metodas, kad turi virusocidal, baktericidinių, fungicidinį, antihypoxic, detoksikacija, citostatinis ir imunomoduliacinis poveikis. Šis gydymo metodas turi labai didelę toleranciją ir beveik nėra šalutinio poveikio.

Ozono terapija

Ozono terapija taip pat turi patogeninį poveikį, kurį lemia labai didelis ozono oksidacijos mažinimo potencialas.

Šis poveikis suteikia du veiksmai: pirmasis - sisteminė ir medžiagų apykaitos prieš ląstelių membranas ir baltymų-lipidų plazmos kompleksų, kuris veda prie Po2, sintezės ir transformacijos veikliųjų biologinių agentų padidėjimo, o taip pat siekiant pagerinti deguonies transporto funkciją kraujo reologijai ir ląstelę imunokompetentingose ​​ląstelėse.

Toks gydymo būdas kaip ozono terapija yra naudojamas daugelyje medicinos šakų, daugiausia chirurgijoje, neurologijoje, terapijoje, ginekologijoje, urologijoje ir dermatologijoje, ozone terapija kosmetologijoje tapo plačiai paplitusi.

Ozono terapija kosmetologijoje XXI amžiuje

Šiuolaikinė medicinos mokslo kryptis, kuria siekiama kurti naujas technologijas, vystosi itin sparčiai. Jis plečia savo ribas įmanoma, sugalvoti naujų technologijų, o pagerinti senus gydymo metodus, kurie gali ne tik aptikti ligą per trumpą laiką ir yra labai veiksminga gydyti juos, bet taip pat užkirsti kelią įvairių ligų vystymąsi ankstyvosiose stadijose, taip didinant organizmo gyvybingumą.

Būtų keista, jei kosmetologijoje ozonoterapija nebūtų naudojama, nes šis metodas yra vienas iš pažangiausių. Ozono gydymo metodas buvo pripažintas gana efektyvaus dėl daugelio naudingų savybių: oksigenacijos, odos apsaugos, mikrocirkuliacijos pagerinimo ir energijos tiekimo ląstelėms, dėl kurių atsiranda pakankamai mitybos ir pagerėjo medžiagų apykaita.

Įvairūs kosmetikos problemų, tokių kaip spuogai, spuogai, rosacea, raukšlių, plaukų slinkimas, alergija, nutukimo ir celiulito yra tiesioginis atspindys kūno būklę, todėl gydyti šias problemas yra ne tik būtinos, iš išorės, bet ir viduje. Gydytojai ir kosmetologai jau seniai pripažino ozoną kaip unikalią priemonę, kuri atkuria ir saugo odos sveikatą ir gamtos grožį.

Ozono trūkumų gydymo metodas jų nepaneigia, bet normalizuoja ir skatina natūralias funkcijas ir savarankišką darbą.

Ozono plaukų ir nutukimo gydymas

Ozono terapija

Ozono terapija plaukams yra labai naudinga: ši procedūra atkuria šaknis ir odos ląsteles
galva, tiekia deguonį. Deguonis, savo ruožtu, stimuliuoja ir pagerina plaukų struktūrą, taip atstatydamas jų sveikatą.

Ozono metodas veikia galvos odą su itin aktyvia deguonies forma, kuri gerina kraujo ir deguonies tiekimą odai. Paprastai šis metodas stimuliuoja imuninę sistemą, turi priešuždegiminį poveikį ir pašalina toksinus iš organizmo.


Be to, ozono metodas padeda susidoroti su plaukų slinkimu. Taip yra todėl, kad kenksmingos medžiagos organizme viršija normas, o ozonas sumažina šį lygį, taip padeda sumažinti plaukų slinkimą, pagerina jų struktūrą ir skatina šaknis augti naujiems.

Po 1-2 sesijų ozonoterapijos pastebėsite pastebimą skirtumą, nes iš pradžių ozonas prasiskverbia į plauko folikulus ir maitina juos iš vidaus, taip pat užmuša patogenines bakterijas.

Tačiau ozono metodas plaukams turi kontraindikacijas:

 • Hipertiroidizmas;
 • Hemoraginis insultas;
 • Ankstyvasis laikotarpis po įvairių vidaus kraujavimų;
 • Trombocitopenija;
 • Ūmus alkoholio apsinuodijimas;
 • Alergija prie ozono;
 • Blogas kraujo krešėjimas;
 • Miokardo infarktas;
 • Skydliaukės ligos;
 • Linkęs traukuliai.

Ozono terapija svorio mažinimui

Ozono terapija

Šis metodas ne tik padeda numesti svorį, bet ir atgaivinti ir priveržti odą ant kūno. Visa procedūra atrodo taip: sumaišykite ozoną ir deguonį ir įpurškite į ląsteles.

Čia prasideda visas pagrindinis procesas: išleidžiami toksinai, ląstelės tiekiamos su deguonimi, pradeda suskaidyti riebaliniai indai, taip pat prasideda laisvųjų radikalų neutralizavimas, dėl kurio senėjimas sulėtėja ir oda įtempiama.


Probleminės sritys pradeda aiškiai ir sklandžiai, "apelsinų žievė" ir nusišalinimas išnyksta. Rezultatas po tokių procedūrų prasideda po 10-15 sėdimų maždaug 40 minučių.

Jei pacientas nusprendžia naudoti ozoną kaip vienintelis būdas numesti svorio ir atsikratyti celiulito ir suglebęs sričių ekspertai paprastai patars derinti su ozono terapija su kitais vaistais, pavyzdžiui, masažo ir ultrazvukovoy- ir mezoterapijos. Iš esmės, svorio netekimui, 10 sesijų kursas nustatomas po 4 seansų, rezultatas tampa matomas: poodiniai riebalai pradeda tirpti.

Daugelis moterų, o ne įprastos dietos, renkasi ozono svorio mažinimo būdą, būtent todėl, kad jie gali pasirinkti vietas, kuriose daugiau ar mažiau prarasti svorio, ir dietos pagalba tai neįmanoma. Tai yra pagrindinis ozono kovos su nutukimu metodo privalumas.

Kontraindikacijos: ozonas, skirtas svorio netekimui:

 • Hipotenzija;
 • Ūminis pankreatitas;
 • Hipertiroidizmas
 • Onkologija
 • Vidinis kraujavimas;
 • Glipoclicemija;
 • Trombocitopenija;
 • Ūmus alkoholio apsinuodijimas;
 • Alergija prie ozono;
 • Blogas kraujo krešėjimas;
 • Miokardo infarktas;
 • Hipokalcemija;
 • Skydliaukės ligos;
 • Linkęs traukuliai.

Ozono gydymas namuose

Ozono terapija

Ozono terapija namuose yra įvairių ozonatorių ir
vonios hidraulinės masės, kuriose yra ozonavimo funkcija. Tai leidžia jums pagerinti toną, pagerinti jūsų sveikatą ir sumažinti kūno riebalų ir celiulito.

Naudojant Hydro vandens Ozonation leidžia tik trys grožio procedūros, įskaitant masažas, hidroterapija ir ozono terapija, kuri gali pagerinti struktūrą ir spalvą odą ir pašalina negyvas ląsteles prisotina deguonimi, todėl oda elastinga ir minkšta.

Ozonoterapija nėščioms moterims

Nėštumo metu šalta moteris gali kreiptis į ozono terapiją. Be to, procedūra yra naudinga imuniteto stiprinimui, nes stiprus imunitetas sunaikins visus virusus ir infekcijas prieš užsikrėtus kūną.

Dėl to ši procedūra yra naudinga nėščioms moterims. Ozono terapiją praktikuoja moterys, kurios yra persileidimo ribos, taigi ji padeda išsaugoti nėštumą. Jei yra problemų su inkstais, širdimi, kepenimis nėštumo metu, rekomenduojama pradėti gydyti ozonu. Naudokite šią procedūrą gydant lėtines ginekologines ir ūmus ligas.

Ozono terapijos privalumai yra daug, tačiau prieš pradėdami ozono atkūrimo kursą rekomenduojame konsultuotis su specialistu!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 4 = 2