Riebūs plaukai: ką daryti? | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Riebūs plaukai: ką daryti?

Beveik kiekviena mergaitė yra susipažinusi su riebalinių plaukų problema. Atrodytume, kad tik vakar jūs nuplaukote galvą, ir šiandien kai kurios sruogos jau primena lizdus. Ir ką daryti su juo? Na, tiesiog neplaukite plaukų kiekvieną dieną.

Riebūs plaukai: ką daryti?

Tokiu atveju plaukai taps riebalais po dviejų valandų. Šio reiškinio priežastis yra ta, kad po kito skalbimo mūsų oda pradeda atkurti natūralų riebalinį lukštą, ir kuo atidžiau jūs atsikratote, tuo greičiau jis vėl pasirodys.

Plauti galvą kainuoja ar stovi ne dažniau du ar tris kartus per savaitę. Ir šiuo atveju galite išlaikyti normalų riebalų odos pusiausvyrą, ne per daug stimuliuodamas riebalinių liaukų darbą. 

Kodėl galvos oda greitai greitai riebi?

Bet jei plaukai išplautu ryte, o vakare jūsų plaukai atrodys nepakankamai, jūsų kūnas, tikriausiai, patyrė tam tikrą nesėkmę, dėl kurios buvo panašių rezultatų. Kodėl plaukai greitai plinta?

Priežastys, dėl kurių pernelyg aktyvus kaukių liaukų darbas, gali būti kelios:

  • Stresas. Jei esate nervingas, jūsų kūnas bando apsisaugoti nuo galimo pavojaus visomis įmanomomis priemonėmis. Ir riebalų sluoksnis ant kiekvieno plauko yra gana savitas, bet vis tiek apsaugos būdas;
  • Hormoninio fono pažeidimai. Būtent šis disbalansas sukelia riebalinius plaukus paauglystėje. Ir jei pažeidimai yra nuolatinio pobūdžio, tuomet reikia skubiai kreiptis į gydytoją, nes per greitai išnykantys plaukai - tai nėra blogiausia hormonų pertekliaus pasekmė;
  • Neteisinga garbanos priežiūra. Kaip jau minėjome, nereikia plauti galvą per daug, naudokite neatitinkančius šampūnus ir kondicionierius. Pernelyg dažna plaukų spalva taip pat neigiamai veikia jų išvaizdą. 

Be to, aš noriu pasakyti dar vieną dalyką: jei problema yra viduje, tu negali to išspręsti išorinėmis priemonėmis. Jūs galite laikinai sustabdyti išorines ligos pasireiškimus, paslėpti trūkumus.

Tačiau, deja, niekas nepasikeis nuo šio maskavimo. Taigi, kreipkitės į gydytoją, kad nustatytumėte tikslią tokios anomalijos priežastis. Ir jei priežastis dingsta, pasekmių nebus! 

Yra dar keletas priežasčių, dėl kurių greitai išnyksta spygliukai. Jie gali saugiai reaguoti į virškinimo trakto ligas arba bet kokią infekciją organizme. Gana dažnai riebalinių liaukų pažeidimas yra paveldima liga.

Bet kokiu atveju norint sužinoti, kodėl plaukai greitai išnyksta, būtinai turėtumėte susisiekti su aukštos kvalifikacijos gydytoju, kuris ne tik parašys jums vieną iš populiariausių šampūnų riebiams plaukams, bet ir galėsite teisingai nustatyti priežastis. 

Gerai, norint, kad nedelsdami aplankysite specialistą, informuosime, kad ilgas per didelis galvos odos sumažėjimas riebaluose gali sukelti seborėją ir įvairias dermatitas. Ir tai nėra labai maloni ligos, turite sutikti! 

Greitai sutepkite plaukus: ką daryti

Visų pirma atkreipkite dėmesį į savo maistą. Jūsų kūnas turėtų gauti pakankamai vitaminų A, B, C ir E. Nepamirškite apie cinką. Galbūt net būtina periodiškai nusipirkti vaistinėje specialių vitaminų kompleksų.

Nepamirškite apie dienos režimą. Reikia miegoti ne mažiau kaip septyniasdešimt aštuonias valandas per dieną, būtinai įsitraukti į pratimus. Geriau, du ar tris kartus per savaitę apsilankykite sporto salėje. 

Riebūs plaukai: ką daryti?

Jei greitai riebus plaukai, turite atidžiai apsvarstyti šampūno ir kondicionieriaus pasirinkimo klausimą. Ypatingą dėmesį reikia skirti preparatams, skirtiems riebalų rūšims, kadangi jų aktyvūs komponentai puikiai džiūvo ant galvos odos.

Negalima pamiršti galvos apdangalo šaltuoju metų laiku. Taip, apie mąstymą, šiuo atveju jūs negalite net sapnuoti, bet oda nepateiks papildomų odos riebalų, kad apsaugotų plaukus nuo šalčio. 

Taigi, mes jau supratome, kodėl garbanos greitai tampa riebalu ir kokios yra šios bėdos priežastys. Sumažinti riebalų kiekį plaukams galima naudoti profesionaliais būdais, kuriuos galima įsigyti specializuotose parduotuvėse ir vaistinėje. Bet jei parduotuvė reiškia, kad dėl kokios nors priežasties netelpa, galite paprašyti pagalbos tradicinės medicinos receptų. 

Namų plaukų kaukės, kurios greitai išnyks

Kad riebalų kiekis garbanose būtų mažesnis, galite naudoti net grietinę pieną. Norėdami tai padaryti, jums reikia tepti jiems šaknis ir suvynioti galvą su polietileno plėvelės pagalba, palikti tokią kaukę ant trisdešimt minučių. Po to, nuplaukite produktą šiltu vandeniu ir natūraliai išdžiovinkite galvą.

Prašau dėmesio! Labai karštas vanduo ir plaukų džiovintuvas taip pat turi neigiamą poveikį galvos odai. Ir tai reiškia, kad jis pradeda gaminti perteklinius riebalus apsaugai. Todėl, jei turite galimybę, neturėtumėte naudoti plaukų džiovintuvo. Geriausias yra natūraliai išdžiovinti garbanas, prieš šitą rankšluostą jas kruopščiai nusiprauskite. 

Kitas nuostabus įrankis yra kaukė, kurios pagrindą sudaro mėlynas molis. Darykite tai du kartus per savaitę. Jo paruošimui reikia mėlynos molio, kurią galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje, vandenyje, kiaušinio trynyje ir varnalėpio aliejuje. Visi ingredientai turi būti kruopščiai sumaišyti ir ant galvos dedami 20 minučių. 

Jei norite rūpintis riebiomis galvos oda, tai ir dilgėlių balzamas. Paruoškite tai gana paprasta: užpilkite litru verdančio vandens du šimtai penkiasdešimt gramų šviežių dilgėlių lapų ir leiskite sultysi paruošti dešimt minučių.

Tada įpilkite sultinį į ugnį ir dar kartą virkite. Po to, kai produktas virsta, išimkite jį iš karščio ir palikite atvėsti. Galite naudoti tik įtemptą skystį, kurį galite naudoti kaip skalavimo priemonę. 

Riebūs plaukai: ką daryti?

Taip pat gana įdomus ir veiksmingas įrankis yra pagamintas iš liepų, dilgėlių ir ramunėlių. Jums reikia sumaišyti pusę stiklinės šių vaistažolių ir supilti karštu vandeniu. Po penkiolikos minučių, kai sultinis jau įleistas, įtrinkite.

Į gautą skystį įpilkite nedidelę kiekį juodos duonos. Leiskite jam likti dar dešimt-penkiolika minučių, ir jūs galite saugiai įdėti jį į savo plaukus. Po tokios kaukės garbanos ne tik tampa mažiau riebios, bet ir bus minkštesnės ir blizgios. 

Kaip matote, namuose galima kovoti su riebaliniais plaukais. Tik reikia išlaikyti kantrybę ir norą tapti nenugalima. Ir nepamirškite eiti pas gydytoją - ar to nepakanka.

Apskritai riebaluoti plaukai nėra sakinys, o jei jūs kompetentingai spręstumėte šios problemos sprendimą, tai gera išvaizda girdimybės akivaizdoje yra realybė, o ne svajonė!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 65 = 73