Grožis ir sveikata

Šepečiai veido valymui: kas jie yra ir kodėl juos naudoti?

Kosmetologijos pramonė nuolat teikia kažką naujo geresnės žmonijos pusės atstovams. TV ekranuose užsidega įvairūs kremai, tonikai, kempinės ir šepečiai veidui. Anksčiau mūsų tėvai gerai veikė be šios įvairovės, kodėl švaistyti pinigus? Čia rasite daugiau informacijos su šepetėliu valyti veidą ir sužinoti, jei jie reikalingi gražuolių arsenalą.

Šepečiai, šepečiai ir kempinės

Šepečiai veido valymui: kas jie yra ir kodėl juos naudoti?

Skaitydami moterų pokalbių kambarius, temas, susijusias su įvairiomis kosmetikos naujovėmis, dažnai galite rasti entuziastingų atsakymų apie tą ar tą produktą. Matydamas atsaką į veidui skirtą silikono teptuką, nusprendžiau išsamiau išnagrinėti šiuos dalykus.

Pasak gamintojų, naudojant įvairius prietaisus, oda valo efektyviau.

Instrukcijose galite perskaityti, kad šie dalykai prisideda:

  • Gilesnė porų valymas;
  • Atsikratyti žirovikovo ir juodų taškų;
  • Odos veido gerinimas;
  • Padidėjęs odos elastingumas;
  • Subtilaus seklių raukšlių išlyginimas;
  • Pažeidimų suderinimas.

Visa tai sukelia poodinių sluoksnių stimuliaciją ir aktyvų kraujo tekėjimą. Iš esmės visa tai galima pasiekti naudojant įprastą šveitimo plovimo priemonę, tačiau veido valikliai geriau tenkina šią užduotį.

Šios valymo priemonės gali būti kelių tipų: kempinės iš putplasties, silikoninis šepetys valymui ir elektra su nuimamais priedais giliai valyti ir švepti. Jie turi vieną tikslą, tačiau jų kaina ir išvaizda yra skirtingos. Mes susipažinsime kiekvieną dalyką atskirai.

Kempinės, skirtos skalbti

Norėdami išvalyti veidą, galite įsigyti produktus iš kempinių, celiuliozės, dvipusio, iš konjako pluoštų. Visi jie turi skirtingų formų ir spalvų, kainų ir vartotojų savybių. Keletas šios grupės elementų gali būti moterų arsenaluose.

Kempinės gaminiai ne ilgiau kaip 4 mėnesius. Jie švelniai paveikia odą ir nesikiša. Valiklis gali būti naudojamas kaip specialiųjų, krūmynai, tonikai ir losjonai, taip pat įprasta vandens ir muilu. Kempinės putplasčio putplasčio plovikliai, todėl patogu jį naudoti makiažo valikliu.

Celiuliozės kempinės su dideliu akyto struktūros truks apie metus, tačiau juos naudoti valymo pilingas neracionaliai. Valymo atliekos tiesiog patenka per skylutes. Ši medžiaga puikiai dengia putos, greitai išdžiūsta ir švelniai valo miltelių paviršių ir pamatą. Taip, ir yra nebrangios.

Dvipusės Kinijos prekės yra mažiau patvarios. Jie atrodo ryškiai, tačiau jie turi daugybę trūkumų. Svarbiausia, kad jie nėra tinkami jautriai odai. Naujas produktas subraižytas. Po plovimo, oda gali pasidaryti raudona ir šiek tiek krosnies. Iš privalumų, būtina atkreipti dėmesį į puikią putų ir priimtiną kainą.

Geriausias variantas yra produktas pagamintas iš natūralios medžiagos, būtent, kakava iš Konak skaidulų. Gali būti su žaliosios arbatos ar bambuko medžio anglys, bet ypatingas skirtumas yra nepastebimas. Produktas yra labai minkštas, švelniai valo odą ir masažuoja. Galima naudoti valymui, valymui ir ryto valymui. Valymo skalbiniai naudojami su pienu, skystu muilu ir losjonais.

Daugelis kempinių išdžiūvo po aplikacijos ir plovimo ir tampa "ąžuolas" Prieš pradėdami juos naudoti, reikės mirkyti šiltu vandeniu. Po tokios procedūros mochalochka vėl pasirengusi dirbti.

Silikoniniai šepečiai veido plauti

Šepečiai veido valymui: kas jie yra ir kodėl juos naudoti?

Parduodant jie yra atskiri produktai odos valymui, kartu su muilu arba valymo priemone. Silikoninis šepetėlis turi tvirtą paviršių, galinėje pusėje patogiai pritvirtinant pirštų laikiklius. Spalva, forma ir kaina priklauso nuo gamintojų pageidavimų.

Šis gabalas yra naudingas kas savaitę valyti veido odą be šveitimo. Svarbiausia, sužinok, kaip jį naudoti. Esant stipriam judesiui gali atsirasti paraudimas ir mikro trauma.

Ypatingai atsargiai, šias procedūras reikėtų gydyti žmonėms su jautria oda. Šis įrankis puikiai tinka paaugliams, nes silikoninis šepetys gerai veikia spuogus.

Elektriniai šepečiai veidui

Kaip ir pirmiau aprašyta priemonė, šie grožio produktai yra skirti išvalyti veidą. Procedūra turėtų būti atliekama skalbimo metu arba vonioje, tai yra, kai oda yra šlapi. Valymas gali būti atliekamas su arba be įprasto gelio. Rekomenduojama gydyti ne tik veido, bet ir kaklo, dekoltės zoną. Veiksmingam plovimui reikia naudoti prietaisą ne daugiau kaip 4 kartus per savaitę.

Turėtumėte žinoti, kad šis prietaisas neatitinka visų tipų odos. Plona oda gali labai skaudžiai suvokti šią procedūrą, o po to praplovimas nesuteiks naudos ir žalos. Be to, šie prietaisai nėra skirti šveitimui, todėl rekomenduojama jį naudoti naudodami kitus metodus.

Dauguma elektros šepetėlių turi kelis greičius ir priedus. Dėl gamybos gamintojai gali naudoti gamtinius ir sintetinius šerelius. Kuris yra geresnis, yra sprendžiamas atskirai. Šepetys gali būti naudojamas ne tik skalbimo ir valymo poras, bet taip pat, kaip masažuoklis.

Šie stebuklingo įrankiai atsirado ne taip seniai, bet jau moterų forumuose "virimo"Ginčai dėl jų naudingumo ir žalos. Visų pirma, prietaisas bus vertinamas tų, kurie turi daug naudoti kosmetiką. Šepetys greitai valo ir tonizuoja odą. Paviršiaus apdorojimo greitis ir kokybė yra daug didesni nei įprasti šepečiai ir kempinės.

Bet yra kontraindikacijų. Draudžiama naudoti prietaisą, jei ant odos yra uždegimas ir trauma. Moterys, turinčios ploną ir jautrią dangą, turi būti labai atsargios perdirbant. Nenaudokite šių prietaisų šveitimui. Po valymo šepečiai turi būti nuplauti muilu ir išdžiovinti. Kas tris mėnesius juos rekomenduojama keisti.

Pirkti ar ne?

Šepečiai veido valymui: kas jie yra ir kodėl juos naudoti?

Kaip suprasti veido šepečius ir ką jie yra, išsiaiškino. Ar jie bus naudojami ateityje ar ne, kiekvienas nuspręs atskirai.

Verta prisiminti, kad elektros prietaisai kainuoja daugiau nei įprasti šepečiai, tačiau jie taip pat valo efektyviau. Deja, šie veido šveitimo šepečiai nėra tinkami, tačiau jie taip pat pašalina negyvas ląsteles.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad ne visi gali juos naudoti. Su jautria oda pirmiausia turite pabandyti. Jei atsiranda dirginimo požymių, patariama nustoti naudoti šepetėlius.

Ir dar, jei nėra galimybės įsigyti šių produktų, nesijaudinkite, veido oda gali gerai apsieiti be jų. Svarbiausia yra reguliariai valyti skruberiais arba putplasčiu plovimu. Su tinkama mityba ir geros priežiūros veidas atrodys šviežias ir sveikas, be šepetėlių.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 2