Shaved bangs | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Shaved bangs

Fringe - ši juosta turėtų būti kakta, kurios ilgis yra trumpesnis už likusius plaukus, kuriuos galima modeliuoti, sukrauti atskirai. Tai suteikia įvaizdžiui ypatingą žavesį - kūrybiškumą, stilių, originalią spalvą.

Specialus plaukų slinkimas

Shaved bangs

Jūs galite turėti ilgus plaukus ir dėvėti paprastas pintines juosteles, tuo pačiu metu sutvarkyti kirpimus taip, kad vaizdas būtų lengvas ir seksualus.

Maždaug prie šukuosenos su trumpomis priekinėmis sruogomis - jie greitai auga, o pagrindinėje šukuosenoje atsiranda nepastebėta ir nepakartojama forma. Jei susiformavote, plaukai bus lengvesni, o šukuosena truks ilgiau. Skiedimas vadinamas plaukų slinkimu, kuris atliekamas pagal užsakymą.

Norėdami tai atlikti, turite turėti tokius įrankius:

  • paprastos ilgos kirpyklos žirklės
  • Speciali skutimosi skutimosi priemonė arba žirklės;
  • gnybtai;
  • purškimas - visada reikia drėkinti plaukus.

Baltuoju sprogimas yra lengvas, jį lengva klijuoti ir formuoti. Net kai jis auga, bendras vaizdas ir jo stilius nėra pažeisti.

Dirvožemio rūšys

Shaved bangs

Slizinimas - plauko dalis padaryta ant pjūvio, po apdorojimo grandinė ilga ovalo formos. Galite sukurti suskaidytą efektą ir sklandų perėjimą. Šaknys yra sugriebtos prie šaknies, o žirklės iš jo yra pažengusios palaipsniui - atstumus tarp griovelius galima pasirinkti atskirai.

Klasikinis pingas - apatiniai yra pagaminti iš plaukų. Jų net nereikia drėkinti, tiesiog šiek tiek pabarstykite. Iškirtimai atliekami su žirklių antgaliais, pjaunant kampus, tada išmušti.

Mushas. Garbanėlių už kirpčiukai pasirinktų storio, padalinti juos į plačias kryptis ir rezultatas - būtina sukurti galutinę formą taip, kad plaukai garbanoti, įsibrovus į kelis atskirus pryadok - pasiekti įprastus žirklės vystrigaya atskirų segmentų pusapvalis judėjimas.

Įterpimas. Naudojant šį metodą, apdorojimo metu pasirinktų plaukų tūris padidėja. Kiekvienas garbanas yra atskirtas atskirai. Skyriai turi būti keliose vietose, skirtinguose atstumu nuo šaknies.

Piketazh - užregistruoti trumpą sprogimą. Aptariami tik patarimai. Jie pakelia šuką ir nupjauna žirklėmis, norėdami paduoti.

Jūs negalite patarti, kad neturite idėjos apie modelį, kaip tinkamai spardytis. Apdorojant patarimus, gaunama forma "Aristokratiškas", perėjimai yra lygūs, pjovimo linija yra minkšta.

Labai atsargiai reikia rūpintis darbu, atliekant radikalų smulkinimą. Jei tai padarysite teisingai, gausite nuostabų tomą. Klaida - ir plaukų galva bus reta, bendras išvaizda bus "Sick". Šis pjaustymo būdas yra prieinamas tik patyrusiems amatininkams.

Ilgas pjaustytas pjaustytas sprogimas suteiks efektyvią išvaizdą storų plaukų savininkams. Po plaukų, po tokio gydymo bus lengviau pasirūpinti.

Šukuosenos papildymas

Svarbus veiksnys renkantis stiliuką yra gaidžiamojo tipo, kuris vėliau bus sukurtas gautomis didžiosiomis dalimis. Negalima įsitraukti į retinimą - per plonas plaukų sluoksnis negalės suteikti norimos formos. Skaičiavimas turėtų būti toks, kad būtų kažkas, suimti geležies arba terminio volo.

Shaved bangs

Tiems sunkiems plaukams priklausantys asmenys gali daryti be retinimo - ši procedūra palengvina kaupimąsi ir ilgą laiką palaiko reikiamą stilių.

Apvalaus veido turėtojai gali sau leisti tik šiek tiek nulukštentus tiesus kirpimus - su suplyšusiomis sruogomis skruostai atrodys daugiau tūrio. Nesvarbu, ar reikia įstrigti, dažniausiai kapitonas nusprendžia. Naudojant pupelių, keturračių, Bob-kara kirpimą, šis metodas gali būti nekombinuotas, tačiau stilinguose trumpuosiuose kirpėjimuose be retinimo negalima.

Kasdieniame gyvenime filigranas neveikia garbanotieji plaukai - po panašaus kirpimo juos negalima uždėti be specialių priemonių. Ateityje jie taip pat turės būti nuplaunami specialiomis priemonėmis, kurios neigiamai veikia plaukų kokybę.

Moterys su banguotu plauku turėtų pasirinkti tokio tipo šukuoseną, kurią lengva pasiekti natūraliais plaukiojančiais siūlais.

Retinimo metodai ir išdėstymas

Apdaila gali būti atliekama skustuvu ir žirklėmis, apdorojant siūlus visą ilgį arba tik ant galų. Kartais sprogimai yra modeliuojami su įprastomis žirklėmis, tačiau, norint dirbti su skustuvu, reikia tobulinti kirpyklos meną.

Jei specialūs žirkliai nebus nupirkti plaukams išdėlinti, vis tiek galite pabandyti susidoroti su įprastomis. Reikėtų nepamiršti, kad įrankio kraštai turėtų būti kuo didesni, iki skustuvo aštrumo.

Shaved bangs

Tokiu atveju paprastieji žirkliai neuždaro, atverkite juos atvirą formą link vidurio, lygiagrečiai pluošto augimui. Tada jie laikomi lygiagrečiai su traukiamais lankeliais nuo šaknų iki galų.

Lengviausias namų kirpimo įrankis yra retinimo žirklės. Jie uždaromi keletą kartų. Galima atlikti pjūvį - įstrižai arba tiesiai, nesvarbu.

Jei prasiveržimas yra ilgas, tada kryptis pasirenkama priklausomai nuo to, kaip bus klijauta.

Kaip savęs susitvarkyti

Jei triukšmas yra tiesus, tuomet namuose galite išbandyti šį metodą "Paketai" - tai laikoma paprasčiausi.

Pirma, reikalingas plaukų kiekis yra atskirtas, sutelkiant dėmesį į centrinę kaktos dalį. Nuo šio taško šukos nugarėlės, matuojančios atstumą iki išorinio antakių krašto, ištraukia keletą gijų - kiekvienoje pusėje to paties dydžio. Likę plaukai turi būti tvirtinami spaustukais, o jei jie yra ilgi, pririšti prie uodegos. Nuo kirpimo nieko nereikia blaškyti.

Tada drėkinkite plaukus, kurie yra pagaminti retinimui, iš purškimo pistoleto, šukuoti ant kaktos ir padalinti į 3 identiškesnes sruogas.

Shaved bangs

Darbas prasideda viduryje. Jis išgydomas viena ranka tarp pirštų - vidurio ir rodyklės, traukiant, išmatuojant reikiamą ilgį. Reikėtų nepamiršti, kad drėgnos plaukai yra maždaug 0,5 cm ilgiau nei sausie plaukai, o kraštai "Peršokti".

Dirželiai ištraukiami į priekį, priešais veidą, atstumdami nuo jo 5-7 cm ir tik tada pradėkite juos sutrumpinti. Pageidautina, kad plaukai būtų laikraštyje ar kažkas panašaus. Galbūt net reikia pakviesti asistentą - tuomet nudegę patarimai neliks ant veido ir trukdys tolesniam darbui. Kuo mažiau pertraukiate, tuo didesnės tikimybės, kad užduotis bus sėkmingai valdoma. Kad neprarastumėte dešinioji ir kairioji siūlų ilgio, paimkite vidurio gabalėlį ir lyginkite plaukus, palyginti su mėginiu.

Po to, kai susidūrėte su ilgiu, išplaukite. Dėl to plaukų sluoksnis padalintas į tokio paties storio žiedlapius. Kiekvienas flagellum yra griežtai susuktas ir pradeda pjauti. Jei žirklės laikosi šukuosenoje horizontaliai, kirpimai pasidaro tiesūs, jei jie yra nukirpti kampu.

Pjūviai atliekami žiedadulkės viduryje, paskui jos ketvirtyje - link pabaigos ir netoli paties galo. Turime atidžiai stebėti, kad visi skyriai yra vienodi.

Jei jums nepavyks sunaikinti savo kirpimų, turėsite eiti į kirpyklą, pašalinti trūkumus. Taigi gali iš karto patikėti kapitono padavimo procesą? Tai labai svarbi šukuosenos dalis, kuri yra paskutinė šukuosenos stadija. Jei neturite tinkamos patirties, galite sugadinti savo išvaizdą.

Nors ... patirtis ateina su laiku - du ar trys bandymai, ir jūs galite ne tik pagerinti savo išvaizdą su blizgesiu, bet ir padėti savo merginai stilingai atrodyti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 1 =