Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Vasara yra puikus laikas, ypač vaikams. Galite važiuoti, lipti, važiuoti dviračiu. Tačiau aktyvūs žaidimai būtinai susiję su įbrėžimų, mėlynių ir susižavėjimo atsiradimu. Kiekviename namuose vaistinė turi būti vaistu, skirtu žaizdų gydymui ir gydymui. Ypač svarbu turėti viską, ko reikia pirmosios pagalbos teikimui, atostogoms, kelionei už miesto ribų.

Ką daryti pirmosios pagalbos rinkinyje?

Ką daryti, jei vaikas sužeistas

Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Vaikų sužalojimai yra nuolatinis vaiko augimo ir brendimo šalininkas. Neįmanoma apsaugoti vaiką nuo nukritimo, nulio, ašarų alkūnės ar kelio galimybę.

Todėl jūs turite sugebėti gydyti savo vaiko žaizdas. Todėl būtina turėti visus būtinus preparatus, skirtus antiseptikų plovimui, taip pat žaizdų gijimo tepalams ir padažams.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra nuraminti.

Esant panikos būsenai, jūs negalite veiksmingai padėti savo kūdikiui, o jūsų baimė būtinai pereis vaiku ir dar labiau išgąsdins. Rimk save ir pabandykite nusiraminti vaiką.

Patikrinkite žaizdą ir bandykite įvertinti žalos mastą. Nustatę, kas yra priešais jus: subraižyti, įbrėžti, supjaustyti, mėlynę, sudeginti arba įkandimo, pradėti pirmąjį pagalbos veiksmą. Jei žala yra didelė – po pradinio žaizdų gydymo kreipkitės į gydytoją.

Įpjovimo ir įbrėžimų įrankiai

Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Daugeliu atvejų smulkios žaizdos – smulkios pjūviai ir skutimosi metu išgydomos
keletą dienų savarankiškai, be papildomų vaistų vartojimo. Tačiau, net jei žala nėra stipri, būtina apgadinti žaizdą antiseptikais, kad apsaugotų apgadintą teritoriją nuo infekcijos.

Jei pjūvis yra seklus ir nėra sunkaus kraujavimo, nereikia atlikti priemonių kraujavimui sustabdyti.

Kraujas, tekantis iš žaizdos, valo žaizdą nuo užteršimo. Jei kraujavimas yra stiprus – kraujas yra ryškiai raudonas, tekantis stipriu purkštuvu arba jis ištrūksta – šiuo atveju gydytojui visada turite kreiptis į gydytoją, prieš pradedant vartoti kraujavimo sustabdymo priemones. Kelionė į ligoninę bus reikalinga, jei pjūvis gilus, o žaizda yra didelė.

Norėdami apdoroti pjūvį ar nuobodu, galite naudoti:

  • vandenilio peroksidas;
  • kalio permanganato tirpalas (manganas);
  • chlorheksidinas.

Jei nėra jokių antiseptinių vaistų, galite naudoti improvizuotus namų gynimo būdus:

  • šiltas vanduo su skalbimo muilu;
  • silpnas druskos tirpalas – 1-2 arbatiniai šaukšteliai viename stikline vandens;
  • stipriai paruošta arbata;
Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Jodas ir žaluma neturėtų plisti atviros žaizdos paviršiaus – alkoholio tirpalas sudegins žaizdos paviršių, o gydant bus randas. Alkoholinius vaistus reikia tepti tik žaizdos kraštais. Tai apsaugo žaizdą nuo infekcijos.

Po plovimo žaizdos ir gydymo antiseptikais, galite taikyti gydomąjį tepalą.

Tai pagreitins augimą. Pasirenkant tepalus, gijimo žaizdas ir susižalojus mažiems vaikams, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie vaistiniai preparatai nerekomenduojami vaikams iki vienerių metų. Dėl mažų fidgetų gali būti patariama Actovegin ir Bepanten. Gera žaizdų gijimo tepalai nuo įbrėžimų ir įbrėžimų mažiems vyresnio amžiaus vaikams – Gelbėtojas, Levomekol, Solcoseryl.

Jei žaizda vis dar blogėja, legendinis tepalas Vishnevskio dirba labai gerai: pagal Vishnevskio skonį balzamiko. Vishnevskio tepalo susiformavusios žaizdos gydomos taikant užtepamą tepalą. Viena iš kontraindikacijų yra dervos netoleravimas, kuris yra kompozicijos dalis.

Nei gydyti mėlynes ir mėlynes

Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Labai dažnai vaikai gauna sužalojimų sumušimų ir mėlynių pavidalu. Kraujas, populiarus vadinamas mėlynėmis, yra kraujas, išlietas poodinio riebalų sluoksnyje. Kraujas krenta iš mažų laivų, sugadintų sunkiu mėlynuoju. Jei sužalojimas yra rimtas, verta pamatyti gydytoją.

Jei žala yra nereikšminga, mes galime taikyti priemones, galinčias greitai rezorbcijos mėlynės.

Tokios priemonės kaip kosmetikos kremas Išreikškite mėlynę, Arnigel kai iš karto po traumos leidžia naudoti išvengti susidarymo mėlynę ar gerokai paspartinti savo išnykimą.

Labai dažnai sumušimo vietą lydi ne tik mėlynė, bet ir dilimas. Praplaukus žaizdą, geriau taikyti tepalą nuo mėlynių ir įbrėžimų – vaikams ir suaugusiesiems skirtiems vaikams, balzamai Gelbėtojas.

Mes gydome nudegimus

Jei vaikas yra šiek tiek sudegintas, tada tepalas Gelbėtojas padės ne tik nuo mėlynių ir įbrėžimų. Jis gali būti naudojamas nudegimų ir šalčio gydymui.

Be balzamo Gelbėtojas iš nudegimų gerai padeda “Cinko tepalas” ir Bepanten. “Cinko tepalas” puikiai pašalina uždegimą ir skatina pažeistų audinių regeneraciją. Ir tepalas “Bepanten” taip pat turi lengvą anestezinį poveikį.

Gyvulių ir vabzdžių įkandimas

Tepalas žaizdų gijimui ir vaikų išbrėžimams

Jei jūsų vaikas buvo įkando gyvūną, būtinai turite pasikonsultuoti su gydytoju. Seilėse mikrobai būtinai yra, todėl bet kokiu atveju žaizda laikoma labiausiai užkrėstu. Be to, gyvūnas gali būti pasiutligė.

Po užkandos, žaizdą reikia apdoroti antiseptikais, užpilti tvarsčiu ir nuvykti į medicinos įstaigą. Turėtumėte kreiptis dėl medicininės pagalbos, net jei gyvūnas priklauso jums arba savininkas jus pažįsta. Laukinių gyvūnų įkandimas gali būti ypač pavojingas.

Vabzdžių ar gyvatės įkandimas yra ne tik skausmingas, bet ir nuodingas kūnas. Jei vabzdžių įkandimas yra vienas, tai reikia pašalinti patinimą ir niežėjimą. Labiausiai universalus įrankis yra Fenistilio gelis. Jis veiksmingai pašalina sudirginimą nuo įkandimo ir yra patvirtintas netgi naujagimiui. Vaistas Advantan pašalina alergines reakcijas į vabzdžių nuodus. Jo naudojimas leidžia jums atsikratyti patinimosi įkandimo vietoje.

Jei vaikas žudo gyvatę arba daug vabzdžių, pvz., Bitės, lapai, raguolės, skorpionų ar vorinių įkandimų, reikia eiti į ligoninę.

Būtinai pasikonsultuokite su gydytoju ir su erkių įkandimu. Pati užkandis nėra pavojingas, bet erkės gali užvaldyti dideles infekcines ligas: encefalitą, borreliozę, tularemiją ir kt. Būtinai išsaugokite analizę, kai lankotės ligoninėje.

Kaip matote, laiku susipažinti su gydytoju arba naudojant pirmiau minėtus vaistus galima greitai neutralizuoti problemą ir prisidėti prie greito atstatymo.

Stiprus jums sveikata ir gerovė!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

66 − 64 =

Adblock
detector