Grožis ir sveikata

Tiršti plaukų galvą be nereikalingų rūpesčių: kaip pasirinkti šuką, skatinančią augimą ir apimtį?

Darsonvalizacijos procedūra daugeliui žinoma iš dermatologijos ir terapinės kosmetologijos. "Arsonval" aparatas naudojamas odos ligoms, stagniems uždegiminiams reiškiniams, taip pat difuzinei alopecijai gydyti - nekontroliuojamam plaukų slinkimui.

Tiršti plaukų galvą be nereikalingų rūpesčių: kaip pasirinkti šuką, skatinančią augimą ir apimtį?

Šiandien specialios plaukų augimo šukuosenos pasirodė parduodamos, kurios principas grindžiamas darsonvalizacijos poveikiu.

Yra ir lazeriniai šepečiai, tačiau jų kaina yra daug kartų didesnė nei "dabartinis"Analogas ir teigiamas poveikis plaukų folikulams dar neįrodytas.

Šampūnas, sukurtas mikrotuorių veikimo pagrindu, yra skirtas naudoti plaukų augimui stimuliuoti ir plačiai išvalyti galvos odą.

Šukos principas su darsonvalizacijos poveikiu

Jei atidžiai stebite savo plaukų būklę, tikriausiai žinote, kad svarbiausia išlaikyti savo sveikatą yra tinkama kasdienė plaukų priežiūra. Ir tai, kaip žinote, prasideda nuo šukos pasirinkimo. Jei jau turite gerą teptuką su natūraliais plaukais, atėjo laikas galvoti apie "dukterinė įmonė"Įtaisas, kuris sukurs jūsų garbanos"augti greitai ir greitai"

"Arsonval" prietaisas plačiai naudojamas medicinoje, kosmetologijoje ir trichologijoje. Savo darbo mechanizmą pirmą kartą atrado garsus gydytojas, kurio vardu prietaisas gavo vardą. Gydytojas jį vartojo nudegimų, opų, pragulų, dermatito, neurologinių ligų ir kitų patologijų gydymui. Kaip veikia šis prietaisas?

Jo antgalis suteikia mažų dažnių srovės impulsus su odos sluoksniais ir minkštais audiniais, aktyvuojant jose regeneracinius ir medžiagų apykaitos procesus. Dėl to, dėl greito ląstelių, ląstelių ir audinių atstatymo, atsiranda galingas terapinis poveikis.

Kitas pastebimas prietaiso savybes yra jo sugebėjimas neutralizuoti patogenines bakterijas ir grybus, ypač pagarsėjantį "Vulgaris" spuogus, kuris sukelia uždegimą ir spuogų atsiradimą.

Kosmetologai greitai ištyrė ir išbandė medicinos prietaisą, po kurio jis aktyviai naudojamas odai ir plaukams gydyti. Ne tik kosmetologijos patalpų pacientai ir klientai išreiškia savo susižavėjimą dėl jo poveikio rezultatų, bet ir patys praktikai. Be to, gydytojai mano, kad šis gydymas yra lengvas ir saugus, todėl jie pats taiko jį ir savo šeimoms.

Pats prietaisas yra didelis mašina su miniatiūriniu mobiliu priedu, kuris formos primena grybo dangtelį. Tai nėra labai patogu stimuliuoti galvos odą, tačiau vis dėlto ši technika buvo naudojama iki dabar. Šiandien "D'Arsonval" standartas buvo pakeistas tokiu pat poveikiu. Jo pagrindinis skirtumas nuo tradicinio prietaiso yra pats dizainas.

Plaukų augimo stimuliuojančios šukuosenos formos yra šukutės su retais ilgais dantimis, todėl jie leidžia dirbti ant galvos atramos ir kuo natūraliau. Jų reguliariai naudojama priemonė padės ne tik atkurti jūsų plaukams sveikatą, bet ir greitai išplėsti norimą ilgio plotą.

Terapinis poveikis

Elektrinė šukos taip pat naudojama galvos odai gydyti. Jis skirtas pašalinti šiuos defektus:

 • Difuzinė ir fokalinė alopecija pradiniame vystymosi etape;
 • Galvos odos grybas;
 • Riebi arba sausa seborėja;
 • Įvairus dermatitas;
 • Pleiskanos;
 • Per anksti pasirodo pilka plaukai;
 • Padidėjęs jautrumas galvos odai;
 • Reikšmingas plaukų folikulų silpnėjimas.

"Darsonvalizing" šukos principas remiasi tuo pačiu mechanizmu kaip ir įprastu aparatu. 110-400 kHz srovės yra impulsų formos per specialią vakuuminę antgalį, sukeliančios trumpalaikius vietinių indų spazmus.

Dėl šios priežasties prietaiso veikimo vietoje yra skatinamas šviežio, deguonies ir maistinių medžiagų turtingo kraujo srautas. Gerina mikrocirkuliaciją ir limfodreną, prabudo neveikiančius folikulus, mažina porų jautrumą išoriniams dirgikliams.

Tiršti plaukų galvą be nereikalingų rūpesčių: kaip pasirinkti šuką, skatinančią augimą ir apimtį?

Be estetinio poveikio šukos suteikia galvos odai stabilų priešuždegiminį, priešnavikinį ir analgezinį poveikį. Kraujo mikrocirkuliacijos normalizavimas sukelia svarbiausių biocheminių procesų aktyvavimą audiniuose, ląstelių tiekimą deguonimi ir stiprinimą lempučių.

Dėl taikymo, jūsų garbanos taps paklusnus, šilkiniai ir stiprios, nustos išdžiūti ir suskaidyti, įgys natūralų elastingumą ir minkštumą.

Praktikai teigia, kad matomą rezultatą galima pastebėti tik po 3 procedūrų seansų su elektrine plaukų augimo šuku. Vartotojai teigia, kad šiek tiek vėliau - tam, kad būtų pasiektas konkretus poveikis, trunka ne mažiau kaip 5 seansai. Naudodamiesi įrenginiu kasdien negalima, pakankamai procedūrų kas 5-7 dienas.

Kontraindikacijos

Darsonvaluojančią šukuoseną negalima naudoti esant tokioms kontraindikacijoms:

 • Amžius iki 12 metų;
 • Nėštumas ir žindymas;
 • Hormonų disbalansas organizme;
 • Menstruacijos;
 • Grybelis;
 • Plona oda su artimais indais.

Kaip teisingai naudoti šukos?

Pirmiausia turite kreiptis į trichologą ar kosmetologą ir pasirinkti sau reikiamą režimą, kuriuo bus naudojamas šis įrenginys. Standartinis šukas turi keletą veikimo būdų, kurių kiekvienas skirtas tam tikriems veiksmams atlikti.

Vykdydami procedūrą atlikite tokį algoritmą:

 • Sukirkite savo sruogelius, padalinkite jas, kaip ir įprastą šukavimą;
 • Daugelis trichologists sutinkate, kad papildomų maistinių medžiagų naudojimas kaukės, serumai ir losjonai kurių veiksmų prietaisų pagalba per didinti ląstelių vitaminų tiekimą, mikroelementų, aminorūgščių ir maistinių medžiagų;
 • Pradėkite vaikščioti palei galvos odą su darsonvaliu, aktyviai ir greitai, neapsiribodami vienu tašku;
 • Visa procedūra turėtų trukti mažiausiai 15 minučių. Priklausomai nuo pradinio tankio, plaukų ilgio ir storio, šis laikas gali padidėti;
 • Be to, galvos gali būti išvalytos specialiais miniatiūriniais purkštukais, kurie, kaip taisyklė, realizuojami su šuku;
 • Ideali procedūrų vykdymo schema yra 1 kartą per savaitę. Jei jums rekomenduojama skirti intensyvesnę terapiją, atlikite gydytojo nurodymus;
 • Per gydymo kursą reikia naudoti specialius atkuriamus šampūnus, kaukes ir kremus.

Elektrinis plaukų šukuosenas pagreitintam plaukų augimui suteiks jums matomų rezultatų po mėnesio aktyvios naudojimo.

Alternatyvios galimybės

Visai neseniai, specializuotų parduotuvių asortimentas, atsirado lazeriniai plaukų augimo šepetėliai. Šis prietaisas veikia pagal žemo lygio lazerio terapijos principą (NLTT) ir, remiantis gamintojų teiginiais, gali išgydyti net židinį (alerginę) alopeciją.

Lazerinis šukas laikomas prabanga savo segmente. Jo kaina yra daug kartų didesnė už darsonvalinguojančio analogo kainą, tačiau kadangi šis produktas yra labai jaunas, jis nėra gerai išbandytas.

Tiršti plaukų galvą be nereikalingų rūpesčių: kaip pasirinkti šuką, skatinančią augimą ir apimtį?

Pirma, nėra tiksliai žinoma, kaip veikia poveikį galvos odai ir ar tas pats D'Arsonvalas yra dvigubai brangesnis "lazerio terapija"Ypač jei atsižvelgsime į tai, kad ne kiekvienas profesionalus kosmetologas turi teisę dirbti su lazeriniais prietaisais, jau nekalbant apie savaiminį taikymą.

Antra, pernelyg mažai žmonių bandė šią naujovę padaryti konkrečias išvadas, pagrįstas statistiniais duomenimis. Gamintojų pažadai yra standartiniai, tačiau į tradicinę paraiškų paketą pridedamas plaukų atkūrimas ant plikų. Nesvarbu, ar visa tai yra tiesa, ar ne, mes nežinome, kad patvirtintume kažką panašaus į "išsklaidyti mitus"Mes nesiimame.

Galiausiai galite plaukams augti masažo masažais. Dėl išorinės stimuliacijos jis suteikia tik mechaninį poveikį. Masažinis šepetys - saugiausia ir prieinamesnė priemonė iš sąrašo.

Jei nuspręsite auginti ilgą galvos plauką arba svajoti apie alopecijos gydymą, išbandykite tokį nestandartinį metodą kaip plaukų augimo šukos. Ir tegul jūsų garbanos šviečia sveikata!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 36 = 44