Vestuvių žiedo praradimas - su skyrybomis | pangudownloads.com
Grožis ir sveikata

Vestuvių žiedo praradimas – su skyrybomis

Nuo vaikystės žmonės tiki kažkuo. Taikymo tradicija perduodama iš kartos į kartą. Ženklai yra susiję su daugeliu dalykų. Iš kur atsirado visos šios žinios, tiksliai niekas nežino. Įsivaizduokite vieną - žmonija jau daugelį metų tyrinėja pasaulį.

Po įvykių ir svajonių. Aš padariau išvadas apie save, kokie įvykiai turėjo gerą ženklą ir kurie bijojo ir reikalavo būti budriai.

Vestuvių žiedo praradimas - su skyrybomis

21-ajame amžiuje prietarai nėra paskutinė vieta. Žmonės tiki magija ir dažnai kreipiasi į jį, nes jie tiki, kad gali įvykdyti bet kokį norą ir sėkmę.

Ar tai tikrai taip?

Pavyzdžiui, pridėkime prie šio klausimo vieną iš įprastų prietarų žiedų prietarų. Kodėl žmonės bijau bijoti juos prarasti? Kokia aukso vestuvių žiedo praradimas, prietaringos nuomone?

Kodėl jaunavedžiams pasikeičia žiedai

Tradicija keistis žiedais atėjo pas mus jau seniai. Kaip žinote, jaunavedys vestuvių ceremonijoje arba vestuvėse ant žiedų ant nenorimto piršto prideda vienas kito. Šie sutuoktiniai rodo, kad jie atsisako laisvo gyvenimo. Jie rado sielos draugę ir yra pasirengę jai priklausyti. Mergaitė su žiedu suteikia kitiems ir, visų pirma, kitiems vyrams aiškią informaciją, kad ji yra užsiėmusi. Vyras, savo ruožtu, įsipareigoja būti tiesa.

Dėl to susidarė nuomonė:

  1. žiedas yra ištikimybės ir meilės simbolis;
  2. užimtos širdies ženklas;
  3. saugo ir saugo šeimą nuo blogų akių.

Trečiasis taškas savaime yra pripažintų įsitikinimų. Baimė prarasti įsitraukimą apima visus. Leiskite sužinoti, su kuo tai susiję.

Ką tai reiškia prarasti sužadėtinį žiedą

Manoma, kad praranda sužadėtuvę - bėdą. Dažniau prasmė susijusi su šeima. Prarasta, tada tikėtis nelaimės šeimos gyvenime. Arba keičiasi vienas iš sutuoktinių arba tikimasi rimtų nesutarimų. Kartais juvelyrinių dirbinių netekimas yra susijęs su artėjančiu santuokos ar našlystės naikinimu.

Žuvo vestuvių žiedo žmona

Vestuvių žiedo praradimas - su skyrybomis

Čia prasmė yra dvigubai. Pirmasis - tai atsitiktinis žmonos praradimas, kuriame žmona nepamenu, kas nutiko. Kitas prasmes yra artimiausioje ateityje pasimetęs sužadėtuvių žiedas. Moteris, prarijusį ornamentą, smarkiai ir be jokios priežasties praras savo mylimą panašiu būdu.

Tikriausiai santuokiniame gyvenime viskas buvo ne viskas sklandžiai. Mažai skandalai, pasipiktinimai ir kt. Neigiama energija sunaikino mėgėjų apsaugą ir energijos pritraukimą. Tai sukėlė plyšį.

Jei mergaitė žino, kur ji prarado daiktą ar nustatė keletą dienų - tai geras ženklas. Padėtis bus ištaisyta. Santykiai pagerės.

Vyrų vestuvių žiedo praradimas

Vyrų prarastas dalykas reiškia išnykusią meilę, santykių suskaidymą, mylimo išdavystę. Kartais merginos turėtų atkreipti dėmesį į pavydus merginas. Merginos, kurios dažnai lanko tavo namus ir pavydo savo laimės, - yra pažeistos. Ne tiesiogiai, bet energingai. Envy sukuria tamsesnes norus. Pavyzdžiui, jūs įtraukiate.

Jūsų namuose sukaupta neigiama energija galų gale atsiras. Tai iš tikrųjų gali būti blogai šeimos laimės. Siekiant apsaugoti, liaudies papročiai siūlo energingai valyti namą su bažnyčios žvakėmis ir druska.

Ką daryti, jei prarasite vieną vestuvinį žiedą

Jei apdaila praranda vieną iš sutuoktinių, antroji, kaip taisyklė, išlieka. Ką daryti, jei tai atsitiko?

Stenkitės kontroliuoti savo reakciją ir padėtį kaip visumą:

Vestuvių žiedo praradimas - su skyrybomis
  1. Nepanikuokite, palauk 2 dienas. Žiedas gali būti prarastas namuose ir netrukus bus rastas;
  2. Paprašykite, kad aitvaras jums padėtų. Palikite maistą ant stalo nakčiai ir pakvieskite saugotoją gydyti. Visi produktai - saldainiai, kiauliniai taukai, virta mėsa, duona, pienas, vynas. Be druskos, česnako ir pipirų. Ryte valgykite viską pats arba pasidalykite su katinu. Kad namas būtų visada tinkamas, sveikinu šeimininką jo gimtadienį vasario 10 d .;
  3. Esant nuostoliui, antruoju sutuoktiniu geriau laikui bėgant paimti papuošalus ir palikti jį namuose;
  4. Jei daikto nerasta, eik kartu į papuošalus ir nusipirk nauja pora. Įdėkite juos vienas ant kito kaip vestuvių dieną;
  5. Senas, vėl ištirpdykite naujuose daiktuose arba laikykite namuose;
  6. Neleisk niekam matuoti savo žiedą;
  7. Nepašalinkite "Nuo nuodėmės bus toli".

Tokie patarimai randami visais ištekliais. Ir mes, jei prisimenate, iš pradžių kalbėjo apie minčių ir žodžių galią.

Kas tiki - taip atsitiks?

Psichologai ir žmonės, dalyvaujantys energetikos praktikoje, mano, kad tokie dalykai patraukia. Tiesiogiai nukreipkite savo mintis. Pagalvokite apie save naujus įsitikinimus. Prarastas žiedas - atėjo laikas nusipirkti naują. Pirkiau dar gausiau nei anksčiau - santuoka taps stipresnė. Sužinokite, kaip iš jūsų nukreipti neigiamą poveikį.

Jūsų tikėjimas šeimos laimėmis būtinai bus naudingas, aiškus mintis ir pradės dirbti savo pora naudai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + 3 =