Beyaz saç boyası: Ne var ve nasıl seçilir? | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Beyaz saç boyası: Ne var ve nasıl seçilir?

Her kadın saçlarını beyaza boyamaya karar vermez – bu, cesur, denemeye hazır kadınların ve tüm görüntünün kökten değişeceği gerçeğinin ayrıcalığıdır. Bu rengin saç sahibine kolayca girer “kabalık“Kendi görünüşünüzü daha duyarlı bir şekilde tedavi etmiyorsanız ve kendinizi izlemiyorsanız.

Böyle bir adım atmadan önce, tüm “için“Ve”karşı“Ve en önemlisi – gerçekten iyi bir boya seçmek.

Kim beyaz saç rengine gidecek

Beyaz saç boyası: Ne var ve nasıl seçilir?

Elbette herkes en azından bir kez görüntüyü inanılmaz derecede değiştirdiğini ve karanlığından daha fazla kazanan saçın beyaz tonunu fark etti. Diğer yandan, tam tersine, özellikle renk doğal olmayan görünüyorsa – netleştirme yapmaz – sarı verir veya karı andırır, hiçbir şekilde olgun buğday veya balın doğal tonlarını tekrarlamaz.

Görüntüde böyle bir değişiklik yapmaya karar verdiyseniz, bazı nüanslara dikkat etmelisiniz.

İşte bunlardan bazıları:

  • ten rengi çok önemlidir. Karanlık gözlü kadın onun görünüşü ile deneyemez. Beyaz bukleler sadece hafif çin deri sahiplerine uyacaktır, bu yüzden damarlar içinden nüfuz eder;
  • Doğada, nadiren açık saç ve kahverengi gözlerin bir kombinasyonu vardır. Bu rengin gözleriniz varsa, beyaz iplikçikler ile doğal görünmeyecek şekilde hazırlanın. Ama irisiniz gri veya mavi ise, deneyebilirsiniz;
  • Cildin durumu da önemli bir rol oynar. Beyaz bir arka plan üzerinde, tüm mevcut eksiklikler ve kusurlar daha belirgin, fark edilir ve bu göz ardı edilemez;
  • Yüzün şekli, görünüşte dramatik bir değişimin yasaklarını dayatır. Klasik özelliklere sahip kızlar, yuvarlak veya kare şeklindeki büyük yüzlerin sahiplerine yasak olan birçok şeyi karşılayabilir. Sonuçta, beyaz rengin doldurabileceği bilinmektedir, bu yüzden yüz görsel olarak da genişleyecektir, bu durumda bu istenmeyen bir durumdur.

Beyaz saç boyası türleri

Beyaz saç boyası: Ne var ve nasıl seçilir?

Bu gölgenin boyasının yarı kararlı ve dirençli olduğunu söyleyebilirim. İlk tür orijinal rengi birkaç ton olarak değiştirebilir ve uygulamalarından elde edilen etki 3 aya kadar sürebilir.

Kalıcı boyalarla karşılaştırıldığında bukleler üzerindeki olumsuz etkileri çok büyük değildir, ancak yine de tamamen güvenli olamazlar.

Hangi rengi boyayabilirsiniz? En popüler markalar arasında “Estelle“”Schwarzkopf“”Loreal“, Vb. Bu saç renkleri doğrultusunda beyaz kumun bir gölgesi vardır. Böyle bir bileşim saçı açmaz, bu yüzden önce doğal pigmenti çıkarmaya dikkat etmelisiniz.

Bu renk zaten sarışın olmaya çalışanlar için bir kurtarma olabilir, ancak sonunda asıl istediğini almadı. Gölge grimsi, hafif bej renginde, ancak kük sararma ya da kırmızımsılık olmadan döner.

Tek dezavantajı, bir ay içinde tam anlamıyla yıkanması ve her gün saçlarını yıkayanların, daha da hızlı bir şekilde renk ile parçalanmasıdır. Ancak, bu durumda durumdan çıkmak için, renkli bir balsamı kullanırsanız, yapabilirsiniz.

Saç için başka bir renk yarı kararlı beyaz güneştir. Pratikte görüldüğü gibi, tüm kadınlar fotoğrafın paketinde sunulduğu modelle aynı tonu almayı başaramazlar. Ama eğer ilk kez boyanır ve orijinal saç rengine sahipseniz, arzu ettiğinizden çok farklı değil, istediğiniz rengi kolayca elde edersiniz.

Artı böyle bir bileşim iyi uygulanmış olması, hoş olmayan bir koku üretmemesi, saç derisini yakmaması veya pişirmemesidir. Ve sonuç sadece şaşırtıcı – saçlar yumuşak ve parlaktır.

Kalıcı analoglar amonyak ve hidrojen peroksit içerir. Sadece saçın yapısına nüfuz etmekle kalmaz, aynı zamanda ona zarar verdikleri için agresifdirler. Saç şekillendirici ile saçın sık sık şekillendirilmesi ve kurutulması nedeniyle durum daha da kötüleşir, ancak bu boyalar gri saçları mükemmel bir şekilde renklendirir, bukleleri hızlı bir şekilde aydınlatır ve kalıcı, zengin bir renk elde etmenizi sağlar.

Bu diziden, saç boyası beyaz altın seçebilirsiniz, bu sadece, kullanıcılara göre, çirkin sarılık vermez. Ne tür bir boya, ya da daha doğrusu bir firma, saçınızın kafasını boyayabilirsin? Bu aynı “Loreal“Ya da”Garnier“. Uygulamanın sonuçlarına ilişkin geri bildirim farklıdır, çok şey, zillerin başlangıç ​​rengine ve prosedürden önce gelen deneylere bağlıdır.

Fiziksel boyalar

Beyaz saç boyası: Ne var ve nasıl seçilir?

Ayrı ayrı, saç içinde keratin ile etkileşmeyen geçici boyalar ayırmak gereklidir. Beyaz sprey saç spreyi, yanan esmerlere bile fayda sağlayabilir ve saç tellerini tek tek vurgulayabilir. Bu tür fonlar, sıradan şampuan ile yıkanır ve kısa bir süre boyunca tüm fikir ve fantezilerinin gerçekleştirilmesine izin verir.

Beyaz saç boyasının tonları harikadır. Üreticiler, ambalajın üzerinde, ilk havanın ana ton, ikinci temel renk ve üçüncü yardımcı derinliğin derinliğini yansıttığı bir dijital gösterimi belirtmektedir. Bu nedenle, eğer saç renginiz açık kahverengiyse, paketin üzerinde, orijinaline yakın bir tonu gösteren bir şekil seçin.

Her üreticide önerilen renk farklılık gösterecektir, bu nedenle renk paletinde önceden istenen gölgeyi belirleyin. Beyaz saçlar için profesyonel boya gelince, o zaman ücretsiz bir satışa almak kolay değil.

Salona gitmek ve gerçek bir uzmanla kafana güvenmek daha iyidir. Böylece kendinizi hatalara karşı koruyacak ve tam istediğiniz gölgeyi alacaksınız. İyi şanslar!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 2 =

Adblock
detector