Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma

Modern kızlar, görüntüyü radikal bir şekilde değiştirmeyi severler: Giysilerdeki beklenmedik bir tarzdan ve bir kuaförle terbiye ederek. Dünyaya bir vurgu yapmak isteyenler, saçın kırmızı tonlarına bakmalısın.

Bu rengi duymak, çoğu ergenlik için kabul edilebilir olduğunu düşünür, ancak yetişkin bir zeki kadın için değil. Fikir yanlış - kırmızı tonları paleti farklıdır: parlak kırmızıdan zarif koyu kestane saçlara. İkincisi tartışılacak.

Bordo saç rengi - kim gider?

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma
 1. Açık kahverengi, yalnızca maun ağacının gölgesidir;
 2. Şeftali rengi olan esmer esmer bir kadın, koyu kırmızı bir rengi süsleyecek;
 3. Bordo, kahverengi, mavi ve gri gözleri mükemmel bir şekilde vurgular. Soğuk renkleri sayesinde, şarap rengi de uyum sağlar.

Tabii ki, gölge herkesin dikkatini çeker, ancak renklendirme deneyi zeka ve ciddiyetle ele alınmalıdır. İlk defa modaya uygun ve cesur bir bordo rengine dönüşürse, bir profesyonele güvenmek veya bir ombre yapmak daha iyidir. Aksi takdirde, evde kendi kendine boyama sonucu başarısız olabilir.

Tüm parlak renkler anında parlaklıklarını kaybeder ve yıkanır. Doygunluğu korumak için yüksek kaliteli kozmetik kullanın.

Saçın bordo tonları nelerdir

Bordo, olgun yaştaki kadınlar için bir renktir. Uzun ömürlü yaşlanma şarabıyla karşılaştırılanlar, aroması yıllar içinde derinlik kazanıyor.

Kısacası, Bordeaux'nun her tonu, kısıtlanmış bir üstünlük göstergesidir ve aşağıdaki renkleri içerirler.:

 • Kardinal;
 • Pompeian kırmızı rengi;
 • Tibet kırmızısı;
 • acı biber rengi;
 • kırmızı Rio;
 • Amerikan güzelliğinin rengi;
 • soygunun kırmızı rengi.

Bordon kılları ve kahverengi gözleri: Doğru makyajın sırları

Kozmetiklerin kahverengi göz rengine uygulanması teknikleri farklıdır, ama bir şeyi paylaşırlar - bu görüşün gizemini vurgulama arzusu.

Ancak, ateşin, kırmızı ve bordo saç renginin olduğu tüm kahverengi gözler için uygun genel kurallar vardır..

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma
 1. Gözler. Gölgeleri seçerken, sıcak tonları tercih etmeli ve hiçbir durumda alt göz kapağını getirmemelisiniz. Aksi halde, görünüm kaba ve ağır olacak. Gündüz makyaj için bitkisel, zeytin ve açık yeşil tonları kullanın. Gölgelerin dokusu hem parlak hem de mat olsa da, grafit ile akşam meikapa deneyi için. Gözler koyu kahverengi ise, kahverengi ölçeğin tonlarını kullanmak uygundur: altından çikolataya;
 2. Kaşlar. Siyah bir kalemden doğal kahverengi lehine reddetmek gerekir. Bordo saçlarının arka planı karşısında kaşlar doğal ve yumuşak görünecek;
 3. Dudaklar. Altın kuralı takip edin: vurgunun gözleri ya da dudakları yapmaktır. Eğer saç ombre tekniği ile bordo renginde renklendirilmişse, o zaman rujun ipuçlarının tonunda olması gerekir. Diğer günlerde, uzmanlar sakin ve nötr tonlara uymalarını tavsiye ediyorlar.

Bordo saçları ve görünüm tiplerine uygunluğu

Tüm bordolar gibi koyu bordo saç rengi, iki renk tipi için uygundur: kış ve sonbahar. Erişilebilen dilde konuşan, açık tenli, çilli, mavi, yeşil ve zeytin gözlü kızlar.

Sıcak ton, bordo renginin altın ile taştığı ombre renklendirmesidir. Ama en önemlisi, soğuk cilt tipine sahip şanslı kızlar. Saçlarını hem parlak kırmızı hem de bordo renklerde boyayabilirler.

Tüm bronz tonları bronz ve pürüzsüz bir bronzla başarılı bir şekilde birleştirilmiş, ancak pembe deri ile uyumlu değildir - bu durumda kız bir domuza benzeyecektir. Ayrıca kaşları izle. Işıkla veya tersine, en moda renklendirmesi bile en kaba renklendirilmiş ve doğal görünmez.

Koyu bordo saçlar: giysilerin renk skalası ile bir arada

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma

Bordo diğer tonlarla inanılmaz sayıda kombinasyona çarpıyor. En popüler siyah bordeaux klasik kombinasyonu.

Bununla birlikte, pantolon kıyafeti veya klasik bir elbise şeklinde bir akşam kıyafeti seçerken, kadının yaşını dikkate almanız gerekir. Çünkü koyu bordo, sahibine birkaç yıl katıyor.

Şarap ile, renk gridir. Hoş bir şekilde aşağıdaki üçlüye bakar: kahverengi gözler, bordeaux ve yeşilin sakin renkleri.

Bordo saç renginde renklendirme yolları

 1. Bukleleri bir renk tonuyla renklendirmeyi deneyebilirsiniz, bu da bordo üzerinde "denemenizi" sağlar ve görüntüyü radikal olarak değiştirip değiştirmeyeceğinizi anlar. Aracın avantajı, ekonomisi (birkaç kez kullanılabilir), bütçe maliyeti, amonyak ve saç için diğer zararlı bileşenlerin olmamasıdır. Saç üzerinde bir gölgenin korunma süresi - iki haftaya kadar. Bordo saç rengine ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bu boşluk yeterlidir;
 2. Boyayın. Pigmenti kullanmadan önce, saçın ilk rengini hesaba katmak gerekir. Örneğin, bordoyu yeniden boyamak isteyen bir sarışın, kırmızı olsun. Esmerler gelince, bordo saç boyası kahverengi bir sonuç verebilir ya da hiç vermez. Bu nedenle, pigment kullanmadan önce bir uzmana danışmanız tavsiye edilir;
 3. Bordo kınada boyamadan önce, paslı bir renk vererek, genellikle yardımcı olur, sonunda bir bordeaux elde etmeyi kolaylaştırır. Fakat önemli bir nüansı hesaba katmak gerekir: Kına, boyaların bazen saçların arasından düzgün bir şekilde yayılmasını önleyecek kadar kalıcıdır.

Saç bordürü

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma

İpuçlarını tekrarlama fikri, her şeyde kendi bireyselliklerini göstermeye istekli parlak, yaratıcı insanlara hitap edecek. Gençler arasında, ombre farklı renklerde popüler. Örneğin, saçın tüm uzunluğu mavidir ve uçları kırmızı veya bordodur.

Ombre tekniğini kullanarak saçları boyamadan önce, seçilen rengin size gelip gelmediğini görmek için bir test yapın. Bunu yapmak için, gıda boyasını veya özel renklendirme tozunu kullanabilirsiniz.

Canlı bir görüntü oluşturmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir::

 1. Ilık su içinde renklendirici madde sulandırın;
 2. Çözeltiyi bir kaynamaya bırakın;
 3. Derin bir kaba dökün;
 4. Saç uçlarını bir sıvıya yerleştirin;
 5. Sonucu 3 dakika içinde bekleyin.

Koyu saçlı bordo ombre

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma

Herhangi bir kız kişiliğini vurgulayacak bir bükülme yapmak ister. Son yıllarda istenen sonuca ulaşmanın popüler yollarından biri, ombre tarzında şekillenme olmuştur. Ve pratik olarak, kızların kısa siyah saçları olduğunda parlak "ateşli dilleri" harika görünmektedir.

Ombre tekniği pürüzsüz veya zıt bir ton geçişiyle bir renklendirmedir. Örneğin, sonuçta ışık karanlıka dönüşür veya tam tersi. Teknik ombre, her bir kızın görüntü üzerinde bağımsız olarak deney yapmalarına izin veren katı sınırlarla yüklenmez. Uzmanlar, en etkili kontrastın siyah saçın bordo veya koyu maviye geçiş olduğunu söylüyorlar.

Kısa saçlar için bordo ombre avantajları nelerdir:

Bordo saç rengi: kime bu görüntü değişikliği ve uyumlu bir görüntü yaratma
 1. Teknik ombre saçları görsel olarak hacimli hale getirir ve yüz özellikleri parlaktır;
 2. Ombre tarzında saç stili (özellikle bordo renk tonu kullanırken), modaya uygun, parlak ve sıradışı gözüktüğü için dikkat çeker;
 3. Bordo tonlarında ombre, uzmanlara göre, esmerleri yakmak için en çarpıcı ve zarif seçenek.

Gördüğünüz gibi, ombre tekniği görüntünüze tazelik vermek ve gri şehir kütlesi arasında öne çıkmak için özgün bir yoldur. İnan bana, böyle ateşli saçlarla asla kalabalığa karışmayacaksın.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + = 17