Dudaktan uçun: Dövme yapmaya değer mi? | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Dudaktan uçun: Dövme yapmaya değer mi?

Resmine biraz çekicilik ve coquetry eklemeye karar veren herhangi bir kız, üst dudaktaki sineklere dikkat etmelidir. Ve eğer doğa sizi doğuştan böyle bir doğum lekesi ile ödüllendirmemişse, o zaman onu yapay olarak edinme yollarını düşünmelisiniz. 

Biraz tarih ve coğrafya

Dudaktan uçun: Dövme yapmaya değer mi?

Bu dekorasyon için moda, on yedinci yüzyılda Avrupa'nın genişliklerine geldi. Fakat Doğuda, kadınların yüzündeki böyle bir süs, güzelliğin zirvesi sayıldı. Bu nedenle, Doğu kadınları, böyle bir nüans görünümünün mutlu sahipleri olmak için yıpranmış taşlar ve esansiyel yağları kullandılar. 

Avrupa'da sinekler tafta veya kadife yapılmıştır. İlginç olan, bu yapay benlerin şeklinin farklı olabileceğidir. Sık sık, büyük moda kadınlarının yüzlerinde olağan çevreler yerine, ayın, bir çiçeğin, bir kalbin ya da bir hayvanın görüntüsünü görebilirdi. Genel olarak, form doğrudan bir yapay sinek sahibinin fantezisine bağlıydı. 

Çiçek hastalığı salgınından sonra, bu görünüş detayı sadece estetik değil, aynı zamanda kamuflaj rolünü de oynamaya başladı. İzleri takip eden yara izlerinden sonra, bir şeylerin saklanması gerekiyordu. Onun yardımı ile maskeli ve aniden sivilceler ya da çirkin doğum lekeleri ortaya çıktı.

Ancak, bir kadının her zaman örtülü olması gereken bir şey bulduğu düşünülürse, Avrupa'da Orta Çağ'da, kadınların yüzlerinde çok fazla yapay mısra ortaya çıkmaya başladı. Bu nedenle, zamanla, yüzünde üçten fazla sinirin varlığı toplumda uygunsuz hale geldi. 

Ben de, benlerin sembolizmiyle ilgili olarak söylemek isterim. Kösteğin ağzından sadece bir kaç saniye önce ayrılırsanız, oldukça ilginç şeyler öğrenebilirsiniz. Örneğin, sinek alnın ortasına yerleşmişse, sahibinin erişilemezliğini gösterebilir.

Burun altındaki köstebek, herhangi bir aşk ilişkisine tam bir yasak getirdiğini doğruladı, ancak sağ veya sol dudağın üzerinde küçük bir köstebek tutkulu ve romantik bir doğa gösterdi. 

Dudak üzerinde dövme uçmak

Yani, dudağın üstündeki küçük bir köstebek anlamının çoğu varyasyonunda, daha önce anladık. Ama doğa, doğuştan size böyle bir hediye vermediyse, böyle bir sinek nasıl elde edilir sorusu kalır. dudak hergün geleneksel kozmetik kalem flyspecked yukarıda Tabii ki, biraz çizebilirsiniz ama eksileri bu yöntem oldukça çok.

En azından kötü hava koşullarını hatırlayalım. Böyle bir nokta koyarsanız ve sizinle bir şemsiye almayı unutursanız, işe geldiğinizde yüzünüzde ter dökecek olmanız için hazırlıklı olun. Ve bu tamamen çirkin! 

Şans eseri, modern kozmetoloji olanakları çok ileriye taşındı, çünkü eski Mısır'da küflerin oluşumu için değerli taş ve uçucu yağlar kullanıldı. Bu yüzden bugün kendinize doğum lekesi şeklinde dövme yapabilirsiniz.

Bu prosedür çok zaman almaz, ancak her gün görünümünüzü güncellemenize gerek yoktur. boya solmaya eğilimindedir, çünkü rağmen tabii ki, yılda bir kez sen, dövme salonu içine bakmak zorunda muhtemeldir. Ama bir kalemle sineği çizdiğinizde, her gün güncellemeniz gerekiyordu! 

Dövme: prosedür nedir

Dudaktan uçun: Dövme yapmaya değer mi?

Prosedürün kendisi, ustanın cildin üst tabakasının altına az miktarda boya yerleştirmek için özel bir iğne kullanmasıdır. Enjeksiyon bölgesi yaklaşık 0,5 mm'dir. Küçük bir köstebek çizmek zor değildir, bu nedenle bu prosedür için fazla zaman almayacaksınız. Boyayı boyaırken, sihirbaz genellikle lokal anestezi kullanır.

Fakat bu, ne yazık ki, tatsız duyumların ortaya çıkma olasılığını kesinlikle dışlamaz. Ancak, görünüşünüzü gerçekten bu şekilde değiştirmek istiyorsanız, sabırlı olun, çünkü sonuç buna değer. 

İlk seferinde gelecekteki uçağınızın yerine küçük bir kabuk oluşacağına hazırlıklı olun. Ancak, hiçbir durumda kendiniz silmeyin, kendi kendine düşene kadar bekleyin. Aksi takdirde, size sorun garanti edilir ve tahriş en önemsiz sonuç olacaktır. 

Dikkat lütfen! Bir öğrenciye ulaşma olasılığını en aza indirgemek için, bu prosedüre kaydolmaya karar verdiğiniz kurumun bir tıbbi lisansa sahip olduğundan emin olun. Ayrıca, işlemin gerçekleştirileceği iğnenin, tek kullanımlık ve uygun şekilde dezenfekte edilmesi ihtiyacını dikkatle izlemek önemlidir.

Soğuk algınlığı veya virüsü aldıysanız, vücudunuzu böyle bir işleme tabi tutmayın. Sonuçta, zayıflamış bağışıklık, güçlü tahriş olasılığını birkaç kat artırır. 

Dudak üzerinde dövme yapmak için buna değer mi

Salona gitmeden ve cildinizi böyle bir teste maruz bırakmadan önce, bu prosedürün herkese gösterilmediğini açıkça anlamanız gerekir. Gerçek şu ki, belirli bir yatkınlık varsa, melanom riski vardır.

Bu nedir? Melanom, yaygın bir doğum iziyle başlayıp tüm iç organlara metastaz yayılmasına neden olabilen malign bir oluşumdur. Bununla şaka yapmak buna değmez. Ama size bir keresinde, melanom olasılığının sadece mevcut bir doğum lekesini düzeltmek isteyenler için olduğunu söylemek istiyorum.

Bu arada, bazı bilim adamları ve doktorlar kategorik olarak doğum lekeleri ile herhangi bir manipülasyona karşı, gelecekteki durumun daha da geliştirilmesi tahmin etmek çok zordur. 

Ve en önemlisi, görünüşünüzün ciddi sonuçlar olmadan daha iyi bir şekilde değişmesi için, profesyonellerin hizmetlerinden yararlanmanız gerektiğini unutmayın. Ama evinize bile gelmek için belli bir ücrete hazır olan charlatansların hizmetlerinden, sağlığınız size kalmışsa hemen reddetmelisiniz. 

Dudaktan uçmak istiyorum: Bu nasıl olacak?

Böyle bir dövmeye karar veren hemen hemen her kadın, benzer bir soru sordu.

O zaman bu prosedürün adımlarına bakalım:

Dudaktan uçun: Dövme yapmaya değer mi?
  • Gelecek sineklerin lokalizasyonu üzerine özel bir jel uygulaması. Böylece, gelecekteki dövme sitesinde cilt sadece dezenfekte edilmekle kalmaz, aynı zamanda hafifçe donar. Ve bu rahatsızlığı büyük ölçüde azaltacaktır;
  • Cildinizin altında boya sürmek. Boya tabanının girişi, mol, ihtiyacınız olan boyuta gelene kadar bir spiral içinde gerçekleşir;
  • Az miktarda anestezi uygulayın. Bu prosedürün tekrarı cildi mümkün olduğunca az tahriş etmek için yapılır. 

Burada ve dudakların yanında yeni bir sinek alabilirsiniz. Ana şey, bu yerde cildin dikkatlice bakılması gerektiğini unutmayın. Kendi takdirinize göre seçilen kremleri veya yağları ovalamayın. Bu şekilde, sadece tahrişi artırabilirsiniz.

Bir doktor yazacağınız anti-inflamatuar ve anestezik kremleri de satın almak gerekir. Boyayı periyodik olarak düzeltmeyi unutmayın, çünkü boya zamanla soluklaşabilir. İyi şanslar!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 29 = 34