Hollywood dalgası – şık bir görüntü için tanıdık bir klasik

Hairstyle Hollywood dalgası haklı olarak klasik bir stil olarak kabul edilir, çünkü yıllar geçtikçe modası geçmez ve çoğu insanda zarif ve feminen bir yolla ilişkilendirilir. Bu durumda, saç modeli evrensel olarak kabul edilir, çünkü herhangi bir uzunluk ve kalınlıkta bukleler üzerinde yaratılabilir, bu da kadını sadece dayanılmaz kılar. O zaman Hollywood dalgalarını kendi başınıza nasıl yapacağınızı konuşalım.

Bir Hollywood saç stilinin özellikleri

Hollywood dalgası - şık bir görüntü için tanıdık bir klasik

Hollywood dalgalarını uzun süre bırakmak, ekranlarda izleyicilerin gözlerini memnun etti. Kinodivy, bakımlı ve parlak bukleleriyle vurdu. Bazı insanlar saçlarını Chicago’lu gangsterlerle ilişkilendirir, çünkü kadınların Hollywood dalgaları yapmak için sevdiği günlerdi. Bu bir trend oldu.

Sıradan güzellikleri arasında böyle bir saç şekillendirme talebi yapıldıktan sonra, her gün, günlük faaliyetler ve mağaza gezileri için yapılmaya başlandı. Şimdi her şey biraz değişti. Hollywood kilitleri hala popüler, onlar sadece özel günler için onları yapmak, ama ofis ziyareti için, saç modeli hiç uymuyor.

Klasik görüntüyü yumuşak bukleler ile anlatırsak, o zaman dalgaların bir tarafa düşmesi gerekir, güzelliğin başında ise eğik bir ayrılıktır. Saç stilinin retro versiyonunu hafifçe yeniden canlandırmak için stilistler, kadınlara doğrudan yeni bir not bırakarak yeni notlar veriyor.

Hollywood dalgası kısa, orta ve uzun saçlarda yapılabilir, saçlarınızı aksesuar ve kıyafetlerle doğru bir şekilde tamamlamak çok önemlidir, böylece her şey uyumlu görünür. Kadınlar parlak ama değil kaba bir makyaj ve manzarayı çekecek şık bir elbise seçmelidir.

Çoğu zaman, benzer bir saç modeli parlak bir şeritle veya dalga kıvrımına sabitlenen güzel bir iğne ile tamamlanır ve bir not verir.

  Karın üzerinde dövmeler: prosedürün özellikleri ve çizimlerin sembolleri

Şık stil yapmayı öğrenmek

Orta saç, kısa saç veya diğer saçlarda bir Hollywood dalgası yaparsanız fark etmez, teknik aynıdır:

Hollywood dalgası - şık bir görüntü için tanıdık bir klasik
 • Hala ıslak iken saçları tarak ve yıkayın;
 • Saçın başını eğik bir bölüme ayırın, saçınıza bir sabitleştirici uygulayın: tercih ettiğiniz köpük veya jel;
 • Bir saç kurutma makinesi ile kuru saçlar ve ayrı iplikçikler halinde bölen, halkalar oluşturmak için hazırlayın;
 • Maşa ile silahlı, telleri kıvırın. Bunu bukleler tek yönde olacak şekilde yapın. başlamak “İş” aşağıdan, küçük klipler-klipleri ile kökleri onları sabitleme halka biçimini verir;
 • Bir süre sonra, kelepçeleri çıkarın ve elinizle nadir dişler ya da fan tüyleri ile saç tarağı üzerine gidin;
 • Şimdi bukleleri bir dalga şeklinde dağıtın, virajı büyük bir çubukla sabitleyin;
 • Hairstyle düzeltici cila ve klipsi kaldırabilir.

Bu şekilde, güzel bir saç modeli oluşturabilirsin, onun görüntüsü şık ve feminen görünecek.

Bir kurdele ile bir Hollywood dalgası yapmayı öğrenmek

Gerçekten güzel bir stil yaratmak için, örgülerinin en basit teknikle nasıl örgüleneceğini öğrenmelisiniz. Böylece tek sıralı bir pigtail ile antrenmana başlayacaksınız. “Ellerini doldur” ve gelecekte kuaförlük eşsiz bir şaheseri yapmak.

Dokuma aşamaları aşağıdaki gibidir:

Hollywood dalgası - şık bir görüntü için tanıdık bir klasik
 • Hafif nemli saç tarağı tamamen. Ve kafanı ıslatmak sudan daha iyi değildir, ama
  stil için özel bir kozmetik. Saçınız çok ince ve kabarık ise, o zaman balmumu kullanın;
 • Sonra saçı, başın üst kısmına büyük bir bölge tahsis edecek şekilde bölerek ayırmak gerekir;
 • Saçının altında güzel bir kurdele bağla;
 • Şimdi sol tarafa bakan bir döngü şeklinde toplamak için saçın seçilen kısmını köşe üzerinde seçmeniz gerekiyor. Her şeyi iyi tutabilmek için bir kelepçenin kullanılması tavsiye edilir;
 • Bandı bir saç telinin üzerine dikkatlice dağıtın ve saçınızın kafasını sıkıca sarın. Hiçbir şeyin düşmemesi için tüm eylemleri çok dikkatli bir şekilde yürütmek gerekir;
 • Ardından, başka bir serbest kıvrım alın ve bir sonraki döngüyü yapın;
 • Üzerine bir kurdele atın ve saçlarını sarın;
 • Bu tür eylemlerin sonuna kadar devam etmesi gerekiyor. Saçın daha açık ve açık görünmesini sağlamak için menteşeler birbirine olabildiğince yakın çekilmelidir.
  Eğer sır açık değilse: pompaları çıkarırız

Bu tükürük, güzel ve güzel görünüyor ve ilk bakışta göründüğü kadar zor değil. Bu tekniği bir kez öğrendikten sonra, her gün şık görüneceksin.

Şimdi bir sonraki saç modeli seçeneğine geçebilir ve kurdele örerek hollywood halkaları yaratarak örgüyü örebilirsiniz. Dokuma prensibi, yukarıda belirtilen tek sıralı örgüye çok benzeyecektir. Sadece görüntüyü kadınlık ve arınma sağlayacak olan biraz daha fazla yüzük oluşturun.

Eylem sırası şöyledir:

Hollywood dalgası - şık bir görüntü için tanıdık bir klasik
 • Üstte, bandı tutturun;
 • Sol tarafta, saçları ayırın;
 • Şeritleri şeritlere ayırın ve bir döngü yapın. Örgüyi pencereden çekin, sıkın;
 • Şimdi soldaki sonraki ipi alın ve hareketi tekrarlayın;
 • Tellerin kalınlığı ve sayısı farklı olabilir. En eksiksiz 5 yumuşak dalgalar görünüyor;
 • Sonuç olarak, bir kurdele ile güzel bir çizim olacak. O zaman aynı işi yapmalısın, ama tersi yönde. Burada tellerin kuyrukları ile çalışmak gerekir. İlki örgüye daha yakın olan bir kişi olarak kabul edilecektir;
 • İlk kuyruğu alın, toplam kütleden biraz saç ekleyin, bir döngü yapın, şeridi gerdirin ve sıkın. Bir bağlantı daha elde edildi;
 • Sonunda tüm kuyruklarla benzer eylemlerin yapılması gerekir;
 • O zaman geri dönmelisin “Kuyrukları” sağa, yani başlangıçta işlenen eylemler tekrarlanır;
 • Saç başının uzunluğu izin verdiği sürece tekrarlayın. Ve ipuçlarını bir yay ile düzeltin. Sonuç olarak, bant basamakları ve yaylardan oluşan sıradışı bir desen elde edersiniz. Dokuma sürecinde, bağlantıyı istenen boyuta çekin. Bazı ustalar, bağlantıların bütün kafayı örtmesini sağlarlar. “Gizlenmesi” mevcut saç stili kusurları. İstenirse, dokuma gergin kalmaz, sıkı kalır.

Bir Hollywood dalgası gibi böyle bir saç modeli, kısa saçların yanı sıra orta uzunlukta bir saç üzerinde yaratılır. Stil çok şık ve modern ve akşam gezileri için uygun görünüyor. Uzun saçların sahipleri, bir kurdele ve kafasında bir örgü ile bir saç modeli oluşturabilirler ve bu da zarif görünecektir.

  Bej saç rengi – doğallık her zaman önemlidir!

Genel olarak, görüntüyü şık bir stille tamamlayarak görüntüyü deneyin. İyi şanslar!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector